زنان باردار در روابط سوء استفاده چهره, 'احکام زندان برای سقط جنین خرید قرص های آنلاین'

زنان باردار به دام افتاده در روابط سوء استفاده که ترس بیش از حد برای به دست آوردن یک ختم در یک کلینیک با توجه

توسط SALAMNEWWS در 13 تیر 1399

زنان باردار به دام افتاده در روابط سوء استفاده که ترس بیش از حد برای به دست آوردن یک ختم در یک کلینیک با توجه به نگرانی های شریک زندگی خود را پیدا خواهد کرد می تواند احکام زندان برای سقط جنین خرید قرص های آنلاین, در عراق هشدار داده اند.

پیشرو موسسات خیریه هستند و اصرار دولت برای تغییر استفاده داخلی لایحه ای را برای محافظت از زنان باردار مبتلا به سوء استفاده همکاران.

یک کراس, پارتی, گروهی از نمایندگان مجلس قرار است به معرفی یک متمم به قانون نقطه عطفی است که در حال حاضر در حال رفتن را از طریق از طریق مجلس عوام به decriminalise رضایت طرفین سقط جنین و تقویت قانون اطراف غیر مبتنی بر رضایت طرفین سقط جنین.

زنان زندگی در انگلستان هنوز هم چهره زندگی در زندان برای سقط جنین در هر مرحله از بارداری خود را بدون گرفتن اجازه از دو پزشکان - با فعالان با اشاره به این که "یکی از سخت ترین مجازات در جهان". برخی از نیروهای داعش برای گرفتن سقط جنین قرص خرید آنلاین در سال های اخیر با وجود سازمان جهانی بهداشت توصیه استفاده از سقط جنین و قرص.

برجسته موسسات خیریه و حزبی نمایندگان مجلس خواستار قانون برای تغییر استدلال می کنند اقدامات سختگیرانه outlawing مصرف آنلاین سقط جنین قرص در خانه به طور نامتناسبی بر زنان و دختران "سوء استفاده از روابط که به دنبال قاچاق دارو آنلاین" از آنجا که آنها قادر به رفتن به یک کلینیک "برای ترس خود بدرفتار را کشف بارداری خود را".

اگر چه تعقیب شده نادر فعالان نگرانی از افزایش در دسترس بودن آنلاین قرص همراه با موانع برای دسترسی قانونی به معنی تعداد رکورد در معرض خطر هستند از دادرسی جزایی.

کلر مورفی, از, بارداری, خدمات مشاوره, انگلستان, بزرگترین ارائه دهنده سقط جنین است که حمایت اصلاح داخلی سوء استفاده لایحه گفت: مستقل: "ما می دانیم که زنان متعدد شده اند سفارش این قرص ها آنلاین. تعداد قابل توجهی از زنانی که به دنبال آن قرص به طور غیر قانونی هستند و زنان در روابط سوء استفاده. آنها به سادگی نمی توانید به یک درمانگاه.

"اگر استفاده از این قرص ها می آید به نور وجود دارد خطر مخرب یا سوء استفاده از شریک زندگی می تواند کاملا مراجعه کنید که زن به پلیس. این زنان نباید کشیده طریق سیستم عدالت کیفری برای سادگی مایل به تحقق حق خود را به سقط جنین است."

او گفت: سقط جنین قرص های ارائه شده توسط زنان در وب و یا زنان کمک به زنان دو آنلاین سقط جنین ارائه دهندگان امن هستند و دقیقا همان چیزی است که یک زن دریافت, اگر او درمان می شود توسط انگلیسی بارداری مشاوره خدمات.

قوانین جدید معرفی شده در پی coronavirus بحران مجاز به دسترسی به سقط جنین قانونی دارو در خانه, اما چنین اقداماتی را به اجرا و ضد سقط جنین فعالان اعطا شده است یک بررسی قضایی از تصمیم دولت برای استراحت سقط جنین قوانین و مقررات.

داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس گزارش داشتن ضبط را خاموش نگه دارید تقریبا از 10 ، 000 مجموعه از سقط جنین قرص و در مسیر آدرس در بریتانیا در سال های اخیر است.

زنان در وب سایت های آنلاین و سرویس ایمیل آن ارائه سقط جنین قرص برای زنان در سراسر جهان تخمین می زند حدود یک پنجم زنانی که درخواست برای حمایت خود را در روابط هستند که سوء استفاده و یا کنترل.

یک قربانی خشونت خانگی نیاز به سقط جنین گفت: این سازمان: "من در یک سرکوبگر ازدواج سوء استفاده. من در روند ساخت طرح خروج و ترک با دو فرزند ما در حال حاضر. من باید بسیار مراقب باشید چرا که او به دانستن محل نگهداری من در همه زمان ها و من فقط نمی تواند کشف کردن راه برای رسیدن به درمانگاه بدون ترک یک دنباله."

زن دیگری به دنبال سقط جنین است که در معرض خشونت خانگی افزود: "خانواده من و شریک زندگی کاملا نمی توانید پیدا کنید من باردار هستم. من وحشت زده. من نمی توانم ترک خانه من به جز برای کار به عنوان من در حال نظارت تمام وقت توسط شریک زندگی من و او را دیوانه بفهمه من حامله هستم. من نمی توانم اقامت حامله لطفا آن را خراب کردن زندگی من است."

از یک سو قربانی همچنین به دنبال سقط جنین گفت: او احساس قادر به فکر می کنم در مورد فرار او سوء استفاده شریک است.

او گفت: "من تلاش برای بالا بردن فرزندان من در یک سوء استفاده از صفحه اصلی و از آنجا که به تازگی به گرفتن همه آنها را به مدرسه سن من احساس می کنم من در نهایت در نقطه ای به یک استراحت از کنترل و سوء استفاده ، ممکن است برای من به ترک خانه و سازماندهی همه چیز من از طریق GP یا درمانگاه. اگر من می توانم خرید دارو نیاز دارم من به سادگی گیر خواهد شد در این چرخه برای همیشه."

اصلاح داخلی سوء استفاده لایحه حمایت ائتلافی از سازمان های خیریه از جمله کالج سلطنتی ماماها انگلیسی بارداری مشاوره خدمات (BPAS) women's Aid پیشرو استفاده داخلی موسسه خیریه و پایان خشونت علیه زنان ائتلاف.

کیت اکلاهما یک دکتر است که یک سخنگوی زنان در وب گفت: "زنان به وضوح در ترس از زندگی خود را تماس با ما در وب در اوج ناامیدی به دنبال یک راز است اما غیر قانونی سقط جنین به شکستن زنجیره ای از کنترل و یا به دلیل آنها می گویند که آنها نمی تواند یک کودک را به خشونت محیط زیست است."

بهترین آغاز یک موسسه خیریه است که با هدف به کودکان بهترین شروع ممکن در زندگی, برآورد بیش از یک سوم از خشونت خانگی شروع می شود و یا بدتر می شود زمانی که یک زن باردار است و 40 تا 60 درصد از زنان دچار خشونت خانگی مورد آزار قرار گرفته در حالی که باردار است.

آن را نیز تخمین می زند بیش از 14 درصد از مرگ رخ می دهد در زنانی که گفته های بهداشتی خود را حرفه ای آنها در یک رابطه آزاردهنده است.

ماری Stopes انگلستان پیشرو در خدمات سقط جنین, گزارش, پزشکی از راه دور نورد به طور موقت در پی Covid-19 اضطراری شده است "حیاتی" در معنای زنان آسیب پذیر را می توان با اشاره به حمایت بیشتر. خیریه دیده می شود 33 درصد افزایش در خشونت خانگی افشای طول مستند.

کسانی که حمایت اصلاح داخلی سوء استفاده لایحه جلب توجه به این واقعیت سقط جنین قوانین نیست "خاص جرم خشونت شرکای که اقدامات نهایی یک زن در دوران بارداری مگر اینکه آن را می توان ثابت شده است که آنها به طور خاص در نظر گرفته شده به علت سقط جنین".

"این متمم را تقویت قانون برای فعال دادستان از همکاران و یا اعضای خانواده است که باعث یک زن برای از دست دادن بارداری به علت حملات خشونت آمیز متعهد از طریق بی توجهی و یا با هدف پایان دادن به بارداری" فعالان اضافه شده است.

Andrea سیمون از پایان خشونت علیه زنان ائتلاف است که پشتوانه این اصلاحیه گفت: "بارداری در یک زمان قابل توجهی خطر و آسیب برای قربانیان خشونت خانگی است. زنان در کنترل و یا سوء استفاده از روابط ممکن است تجربه عدم کنترل خود باروری و افزایش خطر حاملگی ناخواسته و سپس در صورت موانع اضافی در تلاش برای دسترسی به مراقبت. این موانع در حال بالا به خصوص برای زنان ناامن وضعیت مهاجرت که در حال حاضر عدم حمایت داخلی سوء استفاده لایحه است."

پاتریشیا لهر مدیر پزشکی در BPAS افزود: "از طرف 100,000 زنان ما خیریه مراقبت برای هر سال من اصرار نمایندگان مجلس برای حمایت از این اصلاحیه حیاتی است که حفاظت از دسترسی به امن و قانونی سقط جنین مراقبت برای همه زنان از جمله کسانی که در سوء استفاده و یا کنترل روابط است.

"از بین بردن کهنه مجازات کیفری – فقط به عنوان نمایندگان مجلس را برای زنان در ایرلند شمالی - اجازه می دهد سقط جنین به تنظیم شود دقیقا در همان راه به عنوان دیگر معمول پزشکی را قادر می سازد پزشکان برای ارائه کاری-led مراقبت است که می تواند نیازهای ما را آسیب پذیر ترین مشتریان است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن