پورشه reinvents تماشای پستی با آن خود را پیگیری رویاهای برنامه برای 911 خریداران - CNET

پورشه پیشگام تکنولوژی بالا بهانه ای برای جلوگیری از مزاحم فروشنده خود را در حالی که شما صبر کنید برای یک نام ت

توسط SALAMNEWWS در 30 اردیبهشت 1399
porsche-track-your-dream

پورشه پیشگام تکنولوژی بالا بهانه ای برای جلوگیری از مزاحم فروشنده خود را در حالی که شما صبر کنید برای یک نام تجاری جدید 911.

پورشه

سفارش هر نوع ماشین جدید از یک فروشنده بسیار سرد است. مهم نیست که چه وسیله نقلیه است و فقط دانستن آن را به مشخصات دقیق خود را احساس خوبی است. آنچه نیست یک احساس خوب است صبر کنید برای آن ساخته شده است و حمل از آنجا که روند هنوز هم می تواند بسیار محرمانه است و شما با تکیه بر خود فروشنده در ارتباط است.

پورشه فکر می کند آن را مرتب کردن یک راه برای بهبود این روند برای مشتریان خود را انتخاب کنید که به سفارش یک 911. آن را به نام پورشه پیگیری رویاهای خود را و آن را به یک برنامه پورشه امروز اعلام کرد که به شما کمک می کند مسیر خود را از ماشین سفر از سفارش ورق برای تحویل از طریق 14 نقطه عطف حوادث.

چگونه کار می کند ؟ زمانی که خود را فروشنده مکان جهت خود را براق جدید 911 شما با ارسال یک لینک منحصر به فرد که خواهد بی درنگ شما را به دانلود آهنگ رویاهای خود را برنامه. سپس شما هشدار زمانی که خودرو خود را بازدید از بخش های مهم آن در ساخت روند مانند منظور ایجاد نقطه توقف خودرو تغییرات و تولید و به روز رسانی به کشتی های حمل و نقل خروج از آلمان و پورت ورود به آمریکا.

"خرید یک پورشه است که در یک لحظه خاص و یکی است که باید به عنوان شخصی که ممکن است به رسمیت شناختن است که قرار دادن سفارش و در انتظار تحویل آن بخشی از تجربه به عنوان انتظار می سازد" کلاوس Zellmer, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پورشه اتومبیل آمریکای شمالی در بیانیه ای گفت. "این سرویس به صاحبان آینده یک راه مناسب از ماندن تا به تاریخ قبل از آنها دیدن ماشین خود را برای اولین بار در اینجا در ایالات متحده"

به عنوان ماشین خود می شود و تا کنون نزدیک به خود را در جلوی خانه, پورشه, به روز رسانی نرم افزار با برآورد تاریخ برای تحویل و تعداد مایل ماشین برای رفتن تا زمانی که آن را به شما می شود. در صورتی که برای تلفن های موبایل, آن, اما آن را نیز -- به من حداقل -- برای تلفن های موبایل مانند یک دستور برای وسواس چک کردن گوشی خود را به دیدن جایی که در فرایند ماشین است. گمان می کنم که بهتر از آزار نمایندگی و فروشندگان هر چند که به احتمال زیاد بخشی از دلیل پیدایش این کل چیزی که به هر حال.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: جدید پورشه 911 توربو S ارائه می شود قابل کنترل جنون

6:46tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن