پلیس قادر به خاموش کردن غیر قانونی با بیحوصلگی حرف زدن با حضور بیش از 3000 نفر در پایگاه RAF

پلیس گفته اند که آنها قادر به خاموش کردن غیر قانونی با بیحوصلگی حرف زدن در نزدیکی حمام در شنبه شب که با حضور ب

توسط SALAMNEWWS در 29 تیر 1399

پلیس گفته اند که آنها قادر به خاموش کردن غیر قانونی با بیحوصلگی حرف زدن در نزدیکی حمام در شنبه شب که با حضور بیش از 3000 نفر با وجود محدودیت در اجتماعات بزرگ.

ایوان و سامرست پلیس گفت: ماموران هشدار داده شد به صورتی که در محل سابق راف Charmy پایین فرودگاه در ساعت 11.21 شب گذشته و با حضور در صحنه در عرض 10 دقیقه.

نیروی اضافه شده که ماموران به این نتیجه رسیدند خطرات بالقوه برای امنیت عمومی از تلاش برای متوقف کردن این رویداد شد "بیش از حد بزرگ" با توجه به تعداد زیادی از مردم در حضور و غیاب و "تاریک و مرطوب شرایط" در سایت.

دیگر "قابل توجه حوادث" در سراسر منطقه نیز مورد نیاز فوری پلیس پاسخ در زمان و منابع به دور از بیحوصلگی حرف زدن.

این رویداد پس از آن ساکنان به عنوان دور به عنوان همسایه شهر بریستول شکایت آنها می تواند شنیدن سر و صدا در طول شب.

این قابل درک است که صدها نفر از مردم هنوز در صحنه در روز یکشنبه بیش از 14 ساعت بعد از پلیس ابتدا هشدار به این حادثه.

در صبح روز یکشنبه رئیس سرپرست ایان وایلی گفت: پلیس مشغول به کار بودند با همسایه نیروها و سازمان های دیگر را تعطیل رویداد "در یک کنترل از راه".

"با عرض پوزش برای اختلال ایجاد می شود به طوری که بسیاری از ساکنان توسط خودخواه اقدامات برگزارکنندگان این رویداد و کسانی که حضور دانستن مشکلات آن را علت و مداوم خطر برای بهداشت عمومی از گردهمایی های زیادی با توجه به Covid-19" آقای وایلی گفت.

"ما اقدامات مناسب در برابر آن مسئول و بپرسید هر کسی با مدارک و شواهد است که می تواند کمک به تماس به نقل از مرجع 1414 از 18 جولای."

آن را پس از پلیس در نقاط دیگر بریتانیا را شکست حوادث غیر قانونی بیش از آخر هفته با درگیری شکستن بین افسران و اعضای عمومی در لندن در شب جمعه.

فیلم در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن partygoers در پاسخ با عصبانیت به شهری پلیس ضد شورش واحد که سعی در پراکنده کردن جمع آوری شده است.

اسکس پلیس نیز شکست غیر قانونی با بیحوصلگی حرف زدن در یک منطقه جنگلی در نزدیکی Theydon Bois در شب شنبه.

در ماه ژوئن حدود 6000 نفر حضور داشتند دو غیر قانونی, حوادث, در, Greater Manchester, که در آن 18 ساله زن مورد تجاوز قرار گرفت و سه نفر چاقو و یک مرد درگذشت مشکوک به مصرف بیش از حد مواد مخدر.

آن را غیر قانونی برای تجمعات بیش از 30 نفر را در خانه های شخصی و یا در فضای عمومی و با معافیت برای سازمان های زیر بهداشت عمومی قوانین تحت coronavirus محدودیت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن