افسر پلیس مجروح در گلاسکو سلاح سرد صحبت می کند به عنوان مظنون به نام Badreddin Abedlla آدم از سودان

یک پاسبان پلیس که زخمی شده بود در یک حمله با چاقو در گلاسکو هتل ستایش همکارانش برای "قرار دادن خود در معرض خطر

توسط SALAMNEWWS در 8 تیر 1399

یک پاسبان پلیس که زخمی شده بود در یک حمله با چاقو در گلاسکو هتل ستایش همکارانش برای "قرار دادن خود در معرض خطر" برای صرفه جویی در زندگی می کند.

مسلح افسران مشکوک مهاجم مرده در مدت کوتاهی پس از این حمله در یک ساختمان بود که مسکن پناهندگی پناهجویان در طول coronavirus بیماری همه گیر. این زن و مرد پس از شناسایی شده توسط پلیس به عنوان Badreddin Abedlla آدم – 28 ساله از سودان که تا به حال ساخته شده خود را شناخته شده به دفتر خانه در اوایل این سال است.

مظنون چاقو شش نفر در پارک مسافرخانه هتل در شهر وست جورج استریت در روز جمعه. در روز شنبه یک نفر دیگر در هتل ادعا کرد این مظنون گفته بود مردم وجود دارد که "من حمله خواهد کرد" چون "نفرت من".

پاسبان دیوید وایت است که در حال حاضر در شرایط با ثبات در بیمارستان است. پنج نفر دیگر که مجروح شدند – سه پناهجویان و دو تن از کارکنان خود را از سن 17 تا 53 – نیز باقی می ماند در بیمارستان یکی در بحرانی اما با ثبات وضعیت دیگران در یک وضعیت با ثبات است.

کامپیوتر وایت گفت که او هرگز فراموش صحنه او و همکارانش مواجه شد ،

در بیانیه ای که در توییتر توسط پلیس اسکاتلند گفت: "به عنوان اولین پاسخ دهندگان در صحنه خودم و همکار من چه تمام افسران پلیس آموزش دیده برای, برای صرفه جویی در زندگی می کند."

او با تشکر از همکاران خود را که "خود قرار داده و در راه آسیب است برای مهار این حادثه و کمک به درمان حیاتی با توجه به خودم و دیگران در صحنه دیگر خدمات اضطراری".

او گفت: "با وجود درد و رنج آسیب های جدی خودم می دانم که اقدامات سریع از همکاران و زندگی را نجات داد و مانع از مراتب بیشتر از حادثه جدی.

"من می خواهم برای تشکر از کارکنان پزشکی در ملکه الیزابت دانشگاه بیمارستان برای مراقبت برجسته در ساعات پس از این حادثه است.

"من می خواهم برای تشکر از مردم برای همه نوع خود را از پیامهای حمایت و برای آرزوهای خوب از همه در پلیس اسکاتلند. آن را به معنای زیادی و آورده هر دو خودم و خانواده بزرگ راحتی در این زمان دشوار است."

کامپیوتر وایت مورد ستایش قرار داد توسط پلیس اسکاتلند رئیس پاسبان ایان لیوینگستون برای "شجاعت و از خود گذشتگی و تعهد به حفاظت از مردم".

یک مرد گفت که او می دانست که مهاجم ITV گفت: "او گفت:" من حمله خواهد کرد بنابراین هر کس باید آن را به طور جدی.

"من به او گفتم" نه وجود دارد بدون نیاز به حمله و او گفت: "آنها من نفرت, من نفرت آنها علیه من'.

"من گزارش او را به پذیرش هتل و روز بعد صبح دیروز, مسکن مدیر با من صحبت کردند و من به او گفتم همه چیز او [مهاجم] به من گفت. و در بعد از ظهر این اتفاق افتاد."

اولین وزیر Nicola Sturgeon در توئیتر خود نوشت: "افکار من امروز باقی می ماند با پاسبان وایت – که شجاعت ما همه عمیقا سپاسگزار و دیگر افرادی که صدمات پایدار در روز گذشته حادثه وحشتناک. من آرزو می کنم همه آنها را کامل و بهبودی سریع است."

پلیس اسکاتلند که درمان حمله به تروریسم را راه اندازی درخواست تجدید نظر برای شهود.

در بیانیه ای اعلام 28 ساله هویت نیروی گفت: "هویت بر اساس اطلاعات متوفی ارائه شده به دفتر خانه در اوایل این سال است.

"پلیس اسکاتلند را ادامه خواهد داد به بررسی شرایط اطراف این حادثه در گلاسکو.

"پلیس دبی از سلاح گرم منجر به مرگ و میر نیز در ادامه به طور کامل بررسی و توسط پلیس تحقیقات و بررسی کمیسر (PIRC).

"هر دو از این سوالات را که تحت هدایت خداوند مدافع ادامه دارد و این امر می تواند مناسب به حدس و گمان یا در مورد حوادث و یا از نتایج این تحقیقات است."

اضافی و گزارش توسط بهبهان

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن