افسر پلیس موفق به گردش دوربین مدار بسته تصاویر از حمله با اسید مشکوک که رفت به کشتن زن

یک شهری افسر پلیس را به سوء اقدامات پس از عدم تصویب در تصاویر دوربین مدار بسته از یک مظنون که رفت به کشتن یک ز

توسط SALAMNEWWS در 13 خرداد 1399

یک شهری افسر پلیس را به سوء اقدامات پس از عدم تصویب در تصاویر دوربین مدار بسته از یک مظنون که رفت به کشتن یک زن در یک حمله با اسید.

Xeneral وبستر 20 ساله شناسایی شد روز بعد از کارآگاه پاسبان که شده است به نام, در نهایت در گذشت شواهد 20 ماه پس از یک زن در میان یک اسید حمله در یک سینما در Ealing غرب لندن است.

پس از آن او شروع 17-حکم سال زندان برای قتل نفس از مراقب جوآن برامدگی لبه طبقات سنگ, 47, پس از اعتراف به اولین اسید قتل در انگلستان در سال 2018 است.

بی گناه اطرافیان بود به سختی زخمی شد زمانی که او بود ضربه با سولفوریک اسید در های وایکام در ماه ژوئن 2017 در طول یک مبارزه بین وبستر و دیگری مرد است.

هنگامی که آن را ظهور وبستر شد متهم در یک حمله سه ماه پیش از آن در ماه مارس سال 2017, کارشناسی ارشد برامدگی لبه طبقات سنگ به خانواده گفت که او ممکن است هنوز زنده باشد تا به حال ملاقات نمی گفته او اجازه مهاجم لغزش از طریق شبکه است.

"تا به حال این اسید حمله در ماه مارس سال 2017 مورد بررسی قرار گرفته به درستی در زمان وبستر مجرم ادعا می شده اند پرداخته و ممکن است به طور رایگان به انجام حمله وحشتناک در ژوئن 2017 در جو و او هنوز هم ممکن است با ما" گفتند.

"ما احساس می کنیم اجازه پایین توسط پلیس شهری."

یک پروب توسط پلیس ناظر بر داشت کارآگاه پاسبان به دست آمده از دوربین مدار بسته, تصاویر یک روز پس از Ealing حمله که در آن زن دچار قابل توجهی پا آسیب.

او گفت که این تصاویر خواهد بود گردش از طریق یک پایگاه داده داخلی هنگامی که او در آینده در وظیفه در جرم و جنایت گزارش.

اما آنها گردش تا 8 نوامبر 2018 و وبستر شناسایی شد روز بعد.

مستقل اداره پلیس انجام (IOPC) گفت: این افسر که قرار داده شده در محدود وظایف یک مورد به پاسخ برای سوء و این ملاقات را ترتیب انضباطی رسیدگی است.

IOPC مدیر منطقه ای Sal نسیم گفت: "ما تحقیقات آغاز شد در برابر یک پس زمینه از یک تشدید در اسید حملات در لندن است.

"عواقب چنین حملات ویرانگر و همدردی با خانواده و دوستان از جوآن برامدگی لبه طبقات سنگ به دلیل شرایط اطراف مرگ او واقعا غم انگیز است.

"پس از بررسی تمام شواهد ما به این نتیجه رسیدند شکست بخشی از کارآگاه پاسبان به گردش دوربین مدار بسته تصویر بود نه عمدی یا عمدی با این حال آن را به طور کامل اجتناب است.

"افسر فرصتی در مارس 2017 به گردش دوربین مدار بسته اما این اتفاق رخ نداد.

"ما گذشت ما گزارش و یافته های آن به Metropolitan Police Service که با ما موافق بودند که افسر تا به حال یک مورد به پاسخ برای سوء.

"آنها در حال حاضر به ترتیب برای سوء نشست که در طی آن شواهد مورد بررسی قرار خواهد گرفت."

این IOPC گفت: آن را فقط نام افسران رو ناخالص سوء رسیدگی است.

این ملاقات گفت: "پس از پایان تحقیقات در ماه فوریه از آن توافق شد که DC تا به حال یک مورد به پاسخ برای سوء نقض استانداردهای رفتار حرفه ای در رابطه با وظایف و مسئولیت های سفارشات و دستورالعمل و باور نکردنی انجام.

"نمایندگان مجلس در حال حاضر به ترتیب برای اقدامات انضباطی را در دوره به دلیل.

"افسر در حال حاضر در محدود وظایف."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن