اپل دیده بان SE عدم همیشه در صفحه نمایش در واقع یک معامله شکن نیست: برداشت اول ما - CNET

سازمان دیده بان اپل SE. اپل / تصویر توسط لین لا / CNET این داستان بخشی از رویداد اپل است، پوشش کامل ما از آخر

توسط SALAMNEWWS در 27 شهریور 1399
screen-shot-2020-09-15-at-10-22-19-am.png

سازمان دیده بان اپل SE.

اپل / تصویر توسط لین لا / CNET این داستان بخشی از رویداد اپل است، پوشش کامل ما از آخرین اخبار از مقر اپل است.

این برنامه شامل WatchOS 7,مقاومت در برابر آب و اختصاصی دو هسته پردازنده S5, اپل دیده بان SE به عنوان یک گزینه ارزان تر به گل سرسبد اپل دیده بان سری 6 عمل می کند. اپل دیده بان SE شروع می شود در $279 (£ 269, AU $429). آن را در گونه های سلولی و Wi-Fi تنها آمده است، و کشتی از سپتامبر 18.

اگر چه آن را ندارد تمام ویژگی های بالا پایان همان سری blood oxygen level measuring 6، مانند اندازه گیری سطح اکسیژن خون و سنسور electocardiogram (EKG یا ECG) ، سازمان دیده بان SE هنوز هم برخی از ویژگی های که جدید به WatchOS 7. که شامل چهره های ساعت جدید و راه اندازی خانوادهاست. ویژگی های استیپل مانند ردیابی خواب، تشخیص سقوط و پیام رسانی نیز به سازمان دیده بان SE ساخته شده است.

در حال حاضر بازی : سازماندیده بان این: اپل پرده برداری پایین تر قیمت اپل دیده بان SE

1:55

یکی از ویژگی های نرم افزار خاص است که از سازمان دیده بان SE گم شده است عدم نمایش همیشه در است. معرفی شده در سری دیده بان 5 در سال گذشته و ادامه در سازمان دیده بان سری 6، صفحه نمایش همیشه در شما نیاز به بالا بردن مچ دست خود و یا ضربه زدن به صفحه نمایش به زمان نگاه کنید و یا برای بررسی اطلاعیه ها.

screen-shot-2020-09-15-at-10-34-24-am.pngscreen-shot-2020-09-15-at-10-34-24-am.png

سازمان دیده بان اپل SE با حلقه های انفرادی و Braided.

اپل / تصویر توسط لین لا / CNET

به عنوان یک فن بزرگ از صفحه نمایش همیشه در، ما معتقد بودیم که این امر می تواند یک معامله شکن برای سازمان دیده بان SE. اما در طول زمان کوتاه ما با آن، ما متوجه شدیم که ویژگی بالا بردن به بیداری SE کار می کند سریع و هموار به اندازه کافی است که ما به سختی از دست رفته همیشه در صفحه نمایش.

سازمان دیده بان SE به همان سرعتی که یک پردازنده به عنوان سری دیده بان 6 ندارد، اما این شرکت گفت SE دو برابر سریع تر از ساعت سری 3 2017 است. در طول زمان ما با آن، ما متوجه تفاوت زیادی در سرعت زمانی که آن را به سازمان دیده بان 6 آمد.

سازمان دیده بان SE نیز شبیه به سری 6 به نظر می رسد و دارای روشنایی و وضوح مشابه است. این خواهد شد سازگار با دو گروه دیده بان جدید اپل، حلقه سولو و Braided، بیش از حد. ما حلقه سولو را بررسی کردیم و مواد احساس راحتی بسیار می کردند. به جای سر و صدا با یک چبند، آن را راحت به سادگی بر روی مچ دست خود را لغزش، که دستی است زمانی که شما دست خود را پر است. پیدا کردن مناسب کامل، با این حال، مهم است و اپل ارائه مراحل برای کمک به شما انتخاب اندازه مناسب است.

اگر چه سازمان دیده بان SE ارزان تر از $399 اپل دیده بان سری 6 (£ 379, AU $ 599), آن را به سختی ارزان ترین پوشیدنی در بازار. کهکشان دیده بان فعال 2-- به عنوان مثال ، هزینه های مشابه و Fitbit ورسا 2 ارزان تر در $ 200. SE نیز حتی ارزان ترین پوشیدنی شما می توانید جدید از اپل خرید نیست. سری ۳ دیده بان اپل خود که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد، در حال حاضر به قیمت ۱۹۹ دلار می رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در اپل دیده بان SE, اتمام مقایسه CNET: اپل دیده بان سری 6 در مقابل SE: چه تفاوتی بین آنها به هر حال?

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن