پلیس به نام پس از جمع آوری صدها نفر در جشنواره یهودی در لندن

پلیس نامیده می شدند پس از صدها نفر از یهودیان ارتدوکس نادیده اجتماعی فاصله محدودیت برای جمع آوری برای یک جشنوا

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399

پلیس نامیده می شدند پس از صدها نفر از یهودیان ارتدوکس نادیده اجتماعی فاصله محدودیت برای جمع آوری برای یک جشنواره مذهبی جشن در لندن است.

تصاویر و فیلم ها به اشتراک گذاشته آنلاین نشان می دهد اعضای Hasidic جامعه یهودی در جمع جمعیت زیادی در اطراف استمفورد هیل در Hackney با وجود قوانین سختگیرانه برای ماندن دو متر از هم جدا و مخلوط را در گروه های خارج از خانواده.

ساکنان را به توییتر برای شکایت با صدای بلند موسیقی ماندگار به شب و شعله آتش روشن بودن به عنوان صدها نفر از مردم بنا به گزارش ریخت و به خیابان ها و املاک مسکن در سراسر منطقه به علامت پایان تاخیر B'Omer در روز سه شنبه.

یک پلیس محلی تیم به اشتراک گذاشته تصاویر از اتش ساخته شده در کنار ماشین و گاراژ در سایت های رسانه های اجتماعی در حالی که یکی دیگر از شکایت در مورد اینکه گفته می شود به دو حوادث "بسیاری از مردم" با استفاده از قلعه فنری در فضاهای جمعی.

یک سخنگوی پلیس متروپولیتن گفت: مستقل افسران نامیده می شدند به این منطقه و "درگیر با کسانی که در حال حاضر به یاد آنها را از مسئولیت های خود را تحت مقررات جاری".

تحت دولت جدید قوانین است که تاثیرات آن در روز چهارشنبه افراد مجاز به ملاقات با یک فرد خارج از خانواده خود را اگر آنها را ملاقات در خارج از منزل و اقامت دو متر از هم جدا اما اجتماعات بزرگ هنوز هم ممنوع است.

استفان براون که زندگی در این منطقه است و از سنتی یهودی ارتدوکس زمينه گفت: او احساس جشن و شادمانی بیش از حد رفت.

"که رویداد خاص را به اشتباه و من می ترسم از آن شرم آور است; آن را واقعا احساس می کند اشتباه به من," او گفت: مستقل.

وی افزود: "وجود دارد خوب 40 عجیب و غریب مردم در وسط خیابان و در باغ و دو یا سه نفر از باغ به ساخت شعله آتش.

"به نظر من بیش از 30 سال گذشته با افزایش تصاعدی از Hasidic جوامع در استمفورد هیل آنها گرفته ام با شور و شوق و انتقام رعایت جشنواره, واقعی بازیگری از جشنواره است.

"وجود خواهد داشت لحظات مانند زمانی که آن را واقعا بسیار ترسناک است. وجود دارد یک اتش بازی در یک بن حدود پنج درب را از ما و همسایه درب بعدی را به آن خانواده وحشت زده بودند.

"در این مرحله شب گذشته آن را یک نقطه اشتعال به معنای واقعی کلمه با آتش سوزی و من احساس بسیار متاسفم برای پلیس زیرا آنها واقعا باید از این ابزار به توضیح آنها احترام راه خود را از پرستش وجود دارد اما بزرگتر چیزهایی که در لحظه ای که بر همه ما است."

یکی دیگر از ساکنان که خواست ناشناس بماند گفت: او شاهد رقص پیکنیک در خیابان و صدای وافغان از یک سیستم PA در نزدیکی خانه اش در استمفورد هیل.

او گفت: "من در درون من (دو جداره, پنجره بسته) تخت و می تواند بشنود انواع راکت.

"برخی از بلوک آمپول و من ظهور خارج برای دیدن آنچه که اغتشاش همه چیز در مورد و پیدا صحنه از چندین (بومی) همسایگان را در املاک و جمع آوری حدود 30 یهودی ارتدوکس مردم در اطراف یک خانه مسکونی در تراس که تا به حال یک سیستم PA وافغان خارج و آتش سوزی در یک بشکه نفت (پس از آن به نظر می رسید) و فقدان کامل هر اجتماعی فاصله.

"دود سیاه بود مواج در سراسر املاک, در مردم از طریق پنجره های باز در سراسر باغ و غیره و بسیاری از همسایگان فوق العاده ناراحت است."

زن دیگری توییتی روز سه شنبه: "چرا آه چرا این اجازه را به اتفاق می افتد در اواخر شب گذشته و امروز ؟ این منطقه بوده است به طوری که به شدت آسیب دیده توسط ویروس تجمعات مانند این بسیار خطرناک برای جامعه ارتدوکس و همسایگان خود را بیش از حد."

مدت کوتاهی قبل از 10pm یکی از ساکنان می گوید وجود دارد "سه ماشین پلیس 10 افسران و یک موتور آتش" در خیابان "یک حزب در حال وقوع در کنار من با یک آتش سوزی در پشت باغ" افزود: "بنابراین اجتماعی فاصله است بیش از آن است؟"

یکی دیگر از کاربر توییتر که رفت و برای یک پیاده روی در شب دوشنبه نوشت: "این کاملا رفتن در استمفورد هیل در حال حاضر. سعی کردم به رفتن برای قدم زدن در شب و تلاش برای طفره رفتن از جمعیت است."

یک سخنگوی پلیس متروپولیتن گفت: "در شب از سه شنبه 12 مه پلیس نامیده می شدند به گزارش تعداد زیادی از Hasidic جامعه یهودی جمع آوری شده در مناطق استمفورد هیل N16.

"ماموران با حضور و درگیر با کسانی که در حال حاضر به یاد آنها را از مسئولیت های خود را تحت مقررات جاری است.

"پلیس محلی ادامه خواهد داد به تعامل با نمایندگان از جامعه به آنها را تشویق به رعایت راهنمایی و قانون در حالی که آن را در محل باقی می ماند."tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن