PMQs نیاز ندارد Keir Starmer به نقطه بوریس جانسون خیره کننده ناکافی اما آن کمک می کند

بوریس جانسون است که اغلب صحبت در مورد به عنوان یک سیاستمدار و اغلب توسط افرادی که می خواهم به اشاره است که شان

توسط SALAMNEWWS در 18 اردیبهشت 1399

بوریس جانسون است که اغلب صحبت در مورد به عنوان یک سیاستمدار و اغلب توسط افرادی که می خواهم به اشاره است که شانس خود را اجرا کنید.

زمانی که مایکل گوو روشن او را زمانی که او را ترک به عنوان وزیر امور خارجه بیش از ترزا می Brexit معامله تمام شد آشکار denouements برای مرد خوش شانس. اما شانس خرس های پایین تر به شدت بر شما زمانی که شما در کنترل حوادث است.

که اولین نخست وزیر سوالات رو معرفی رهبر جدید Keir Starmer باید روز بعد از انگلستان رسما ثبت بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا و دومین در جهان است و هیچ ربطی به شانس. این یک نتیجه مستقیم از اعمال خود. آن را نمی باید بود.

که اولین سوال او از دریافت جدید خود را بازجوی ارشد باید در پایان با حق موهن عبارت "چگونه ممکن است به این نخست وزیر ؟" نیز یک ماده از شانس.

آن است که قطعا موفق باشید که جانسون به نظر می رسد به طور کامل knackered. یک هفته در بخش مراقبت های ویژه پس از یک شب در زایمان واحد مسئول انجام این کار به یک مرد.

وقتی پرسیده شد که در مورد خود ریاست یکی از بدترین ملی در پاسخ به کروناویروس و متناوب قابل اجتناب مرگ و میر که برای او خرس مسئولیت را کمتر خسته جانسون که فکر می کردم بهتر از به می گویند که "بین المللی مقایسه نیست همیشه دقیق"?

ما از این به دلیل جانسون است عضو کلیدی از نسل کنونی از حزب محافظه کار سیاستمداران است که هرگز روانی چپ آکسفورد اتحادیه است که می گویند ترین بدخیم نسل در کشور ما سابقه برای آنها زندگی است که همه فقط یک بحث است.

آیا او نمی دیده اند آنچه در آینده خواهد آمد که می تواند Starmer برگزاری یکی از دولت های خود اسلاید از یکی از آن بیش از 50 کنفرانس های مطبوعاتی در روز متوالی است که در آن همه از آن است که مقایسه مقیاس انگلستان شیوع بیماری به کشورهای دیگر و بی سر و صدا اشاره کرد که در آن "ندارد آب" که بعد از آن بریتانیا در مرگ و میر تبدیل خواهد شد و بالاترین در اروپا نیز باید روز است که همه ما باید متوقف مقایسه خودمان با کشورهای دیگر است.

به ندرت یک جمله به نظر می رسد تا کنون نوشته شده است در مورد Starmer بدون اشاره به گذشته خود را به عنوان رئیس کشور دادستان و این واقعیت است که وجود دارد هیچ کمبود پیگرد قانونی در حال حاضر انجام می شود. اما backstories و CVs را خوب نمی سیاستمداران است. مردم فقط آن را دارند و یا ندارند.

احتمالا از آن به او کمک کرد که اتاق خالی بود. دقیق و سوالات دشوار نمی تواند blustered دور. هیچ سنتی حزب محافظه backbench بابون کر بود و با اتکا به افزایش به خالی کردن قفسه سینه و شتم خود را شامپانزه رهبر.

در یک نقطه Johnson, فقط breezily دو برابر coronavirus تست هدف به 200,000 یک روز به پایان ماه. این در پاسخ به این شواهد که هدف فعلی شد روابط عمومی ورزش و اساسا یک شوخی بنابراین او فقط صادر یکی از جدید.

اما هیچ یک از این است که می گویند که جانسون شانس اجرا شده است. حتی نزدیک. آن را به سختی مورد که او بد بخت که باید به مقابله با Starmer زمانی که سلف او تا به حال سه نسبتا با شکوه سال از جرمی Corbyn.

Counterfactual تاریخ یک بیت از یک لیوان را بازی. اما تا به حال مایکل گوو تصمیم در سال 2016 که جانسون بود نا مناسب به نخست وزیر (قبل از re-re-تغییر ذهن خود را دوباره به جای اخیرا) آن را بیش از حد از یک جهش به فکر می کنم که وجود داشته اند برگزاری انتخابات بدون حضور هیچ Corbyn و او می خواهم که تا به حال Starmer به نگرانی در مورد در نه مرحله قبل در مبارزه با تروریسم در اروپا روند.

او نیز آن را به عنوان اتفاق می افتد بود خیره کردن بشکه از coronavirus انتخابات.

که جانسون دارای یک عملکرد مخالفان به نگرانی در مورد مفید خواهد بود برای صاحب نظران. اما بسیاری از صاحب نظران نیز باید به اندازه کافی بلند حافظه به یاد ویلیام لاهه وحشتناک تونی بلر نخست وزیر سوال برای چندین سال. شواهد نشان می دهد آن را به نظر نمی رسد به یک مقدار زیادی از تفاوت به رای دهندگان.

هنوز هم آن است که معمولا توافق کردند که بلر را راحت 2001 پیروزی در پایین مردم در انتخابات با یک اقتصاد قوی بود و شواهد از سیاست قناعت.

سال 2024 است یک راه طولانی کردن اما از آن است که احتمالا در حال حاضر به اندازه کافی زود به پیش بینی های خاص که احساسات را هنوز هم می تواند در تامین کوتاه مدت ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن