پلی استیشن 5 بازی آشکار رویداد ژوئن 4: چگونه به تماشای زمان شروع و چه انتظار - CNET

سونی با دعوت از آن در ژوئن 4, پلی استیشن رویداد سونی این coronavirus همه گیر ممکن است تعطیل سالانه E3 بازی ها

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399
0.jpg

سونی با دعوت از آن در ژوئن 4, پلی استیشن رویداد

سونی

این coronavirus همه گیر ممکن است تعطیل سالانه E3 بازی های ویدئویی نشان می دهد در این سال, اما سونی هنوز برنامه ریزی برای برگزاری رویدادی به بحث در مورد آینده آن 5 پلی استیشن کنسول بازی قبل از راه اندازی این سقوط.

آخرین خواهد بود یک بازی ویدئویی نشان می دهد میله میله برای 4 ژوئن. این رویداد که پلی استیشن مدیر عامل Jim Ryan تبلیغ به عنوان اولین نگاه بازی است که می شود ساخته شده برای این کنسول خواهد شد به طور کامل آنلاین و خواهد شد در حدود یک ساعت.

"بازی آینده به PS5 نمایندگی از بهترین ها در صنعت از نوآورانه studios است که دهانه جهان" رایان گفت: زمانی که اعلام رویداد. "استودیو هر دو بزرگتر و کوچکتر و جدیدتر آن و کسانی که بیشتر تاسیس تمام شده است سخت در محل کار بازی در حال توسعه است که نمایش گذاشتن پتانسیل های سخت افزاری."

همراه با خواهر ما سایت GameSpot, CNET جهانی تیم را پوشش سونی رویداد و همچنین سایر کنفرانس ها که منتقل شده آنلاین. و ما پوشش را شامل خواهد شد به روز رسانی در زمان واقعی و تفسیر و تحلیل شما فقط می توانید از اینجا دریافت کنید.

سونی گفت: بیشتر حوادث رخ خواهد داد و پس از آن در ژوئن ویترین.

ما

سونی در رویداد شروع می شود در ژوئن 4 در 4 p. m. ET.

انگلستان

سونی در رویداد شروع می شود در ژوئن 4 در 9 p. m. BST.

استرالیا

سونی در رویداد شروع می شود در تاریخ 5 ژوئن در ساعت 6 صبح AEST.

که در آن

شما می توانید آن را در زندگی Sony رسمی پلی استیشن وب سایت.

آن را نیز به صورت زنده بر روی پلی استیشن سونی صفحه یوتیوب و زندگی بر روی پلی استیشن Twitch صفحه.

ما قراردادن لینک در این پست با نزدیک شدن به زمان بنابراین شما قادر خواهید بود به تماشای این رویداد در این پست.

آنچه ما می توانیم انتظار

سونی به نظر می رسد به درک برخی از طرفداران نا امید شدند با یک بازی ویترین مایکروسافت برگزار شد و در اوایل ممکن است. این رویداد که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک فرصت برای دیدن گیم پلی برای عناوین آینده به آینده ایکس باکس سری Xبود به عنوان انتقاد بیشتر بودن مجموعه ای از تریلر های به جای یک نگاهی به آنچه آن را مانند به بازی بازی های جدید. مایکروسافت یکی دیگر از رویداد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه هنگامی که آن را برنامه ای برای نشان دادن خاموش جدید بازی را از آن خود توسعه استودیو -- از جمله 343 Industries سازندگان از ضربه بازی Halo مبارزه با فضایی سری و جدیدترین عنوان Halo بی نهایت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن