خلبان ما جت جنگنده که سقوط کرد در شمال دریای مرده یافت

خلبان از نیروی هوایی (نیروی هوایی ایالات متحده) هواپیمای جنگی که به سقوط به دریای شمال روز دوشنبه صبح یافت شده

توسط SALAMNEWWS در 26 خرداد 1399

خلبان از نیروی هوایی (نیروی هوایی ایالات متحده) هواپیمای جنگی که به سقوط به دریای شمال روز دوشنبه صبح یافت شده است مرده, خدمات تایید کرده است.

F-15C از 48 جنگنده بال مستقر در RAF لکنهیته در Suffolk سقوط 74 مایل دریایی خاموش یورکشایر ساحل در حدود 9.30 در طی یک تمرین آموزشی.

HM Coastguard یافت خرابه در اواخر بعد از ظهر و سرهنگ خواهد مارشال, واحد, فرمانده تایید کرد چند ساعت بعد که خلبان بدن پیدا کرده اند.

دگروال مارشال در بیانیه ای گفت: "آن است که با قلبی سنگین که من تایید خلبان سیم F-15C Eagle واقع شده و تایید مرحوم.

"از احترام به خانواده و حریم خصوصی خود را در این فوق العاده دشوار است زمان ما آزاد خواهد شد نام خلبان تا بعد از همه بعد از قوم و خویش اطلاعیه های تکمیل شده است.

"این یک دست رفتن غم انگیز برای 48 جنگنده بال جامعه ما عمیق ترین تسلیت برو به خلبان خانواده و 493rd اسکادران جنگنده."

علت سقوط هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده Col مارشال گفت.

لکنهیته بزرگترین پایگاه های نیروی هوایی ایالات متحده در انگلستان یک شبکه ساخته شده توسط متفقین در طول جنگ سرد ، این Suffolk سایت حدود 4500 فعال-پرسنل وظیفه در کنار 1,000 انگلیسی آمریکایی و غیرنظامیان است.

48 جنگنده بال مگس ترکیبی از F-15C برتری هوایی جنگندهها و F-15E Strike Eagle multirole جت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمله به اهداف زمینی.

معلوم شد که آزادی بال هنگامی که آن را تاسیس شد در فرانسه پس از جنگ جهانی دوم است. واحد نقل مکان کرد به لکنهیته در دهه 1960 پس از شارل دوگل دستور نظامی آمریکا در خارج از فرانسه است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب