پیرز مورگان 'ممنوعیت تمام وزرای کابینه' از GMB پس از دومینیک کامینگز آیات

پیرز مورگان اعلام کرده است که قطع نظر از وزرای کابینه از حضور در Good Morning بریتانیا پس از آن ظاهر Dominic ک

توسط SALAMNEWWS در 4 خرداد 1399

پیرز مورگان اعلام کرده است که قطع نظر از وزرای کابینه از حضور در Good Morning بریتانیا پس از آن ظاهر Dominic کامینگز گفته شکست coronavirus مستند قوانین.

آقای کامینگز ارشد مشاور بوریس جانسون مواجه شده است و پایدار انتقاد و خواستار استعفا در پی اتهامات او نقض مقررات سختگیرانه دولت اجرا کرده است برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

مورگان بادی ناکامی خود را در مورد حماسه در توییتر و گفت: تنها کابینه وزیران که اجازه داده می شود در ITV نشان می دهد کسانی که پشت آقای کامینگز' اتهام تخلف از مستند.

او در توئیتر خود نوشت: "در پرتو تحولات امروز من متاسفانه مجبور به ممنوعیت تمام وزرای کابینه از ظاهر شدن در GMB تا اطلاع ثانوی.

"تنها استثنا خواهد بود کسانی که نمی علنا حمایت کامینگز نقض یک مستند که دولت مجبور بر بقیه ما "برای صرفه جویی در زندگی'".

می آید پس از مورگان مشهور خود را عمدا بحث برانگیز انداز متعهد به شکستن قفل قوانین و رانندگی برای دیدن پدر و مادر خود را اگر آقای جانسون نمی کند آتش Mr Cummings.

"اگر بوریس نمی کند آتش کامینگز امروز پس من به خیال این مستند بیش و رانندگی را به دیدن پدر و مادر من (از 2 متر فاصله) برای اولین بار در 12 هفته" او هنوز توییتی. "من نه داشتن یک قانون برای این دلقک & دیگری برای بقیه از ما."

مورگان بود که قبلا سردبیر ما آنلاین ایمیل نیز متهم مشاور ارشد که اصرار او "رفتار منطقی و قانونی" در پاسخ به انتقاد از "نفرت نفاق".tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن