مرحله 2 مرحله 2: آنچه شما می توانید انجام دهید در لندن, Ont., منطقه شروع ژوئن 12

لندن به دنبال خارج شدن از خانه باید خیلی بیشتر از گزینه های به عنوان بسیاری از مناطق در استان حرکت به مرحله 2

توسط SALAMNEWWS در 23 خرداد 1399

لندن به دنبال خارج شدن از خانه باید خیلی بیشتر از گزینه های به عنوان بسیاری از مناطق در استان حرکت به مرحله 2 از فاز 2 انتاریو coronavirus همه گیر بازگشایی طرح است.

در سکته مغزی از نیمه شب جمعه سست محدودیت در سراسر استان مردم متوسط می تواند جمع آوری در گروه 10 تا از قبلی پنج ارائه شده است که افراد باقی می ماند دو متر جدا از هر کسی که در خانواده خود را فوری.

ادامه مطلب: انتاریو بازگشایی مرحله 2: گروه 10 مجاز, مکان های عبادت برای بازگشایی میان بیماری همه گیر کوروناویروس

مکان های عبادت خواهد بود و مجاز به بازگشایی با سخت فیزیکی فاصله اقدامات صورت گرفته و بیش از 30 درصد ظرفیت است.

روم کاتولیک اسقف لندن, اما در حال حاضر اشاره کرد آن هنوز آماده نیست به بازگشایی شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که بزرگ تورنتو/همیلتون/نیاگارا منطقه همچنان تحت سختگیرانه تر مستند, لندن, Ont., منطقه است در میان کسانی که برای دیدن اضافی بازگشایی خدمات. چیزهایی مانند مو یا زیبایی سالن های غذاخوری و مراکز خرید در حال حاضر مجاز ارائه شده جدید پروتکل های ایمنی در محل هستند. هر چند نه همه کسانی که مجاز به بازگشایی آماده به انجام این کار — از جمله بسیاری از مراکز مراقبت از کودکان و رستوران های محلی.

مگر اینکه تاریخ و زمان در غیر این صورت اظهار داشت: بهتر است برای تماس با فرد کسب و کار و سازمان ها جلوتر از زمان برای تایید اینکه آیا آنها باز هستند و چه پروتکل های جدید شما باید به دنبال.

مو و بدن

مو, خدمات سالن زیبایی ها و مغازه های حذف مو, خدمات, خدمات پر سر و صدا, سکسی خالکوبی, استودیو, برنزه سالن و چشمه های معدنی روز در میان موسسات مجاز به بازگشایی با "بهداشت و درمان مناسب و پروتکل های ایمنی در محل."

این استان نیست و در عین حال اجازه می دهد "خدمات است که تمایل به مشتری صورت" (مانند ابرو نظافت و یا آرایش صورت) به بازگشایی و نه آن را اجازه می دهد مکان های که در آن وجود دارد مقدار زیادی از بخار مانند سونا و یا حمام.

ناهار خوری و سرگرمی

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

رستوران ها, میله, کامیون های مواد غذایی و دیگر مواد غذایی و نوشیدنی موسسات می تواند باز برای ناهار خوری در, هوای آزاد, مناطق تنها.

مراکز خرید, مراکز و بازار می تواند باز کردن در حال حاضر بیش از حد, اما باید به دنبال همان پروتکل به عنوان دیگر خدمات خرده فروشی. فیلم تئاتر در مراکز, اما اجازه داده نخواهد شد به کار در این مرحله است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سفید اوکس بازار و Masonville محل باید هر دو تایید آنها را بازگشایی در روز جمعه.

رانندگی در تئاتر قبلا مجاز به باز کردن در پایان ممکن است اما موستانگ رانندگی در لندن فقط بازگشایی در بحباله نکاح در اوردن,., ژوئن 10.

سرگرمی در هوای آزاد, سواحل, مسیرهای پیاده روی

داخل سالن و استخر شنا در فضای باز و هوای آزاد, چلپ چلوپ پد و استخر wading را مجاز به باز کردن اما با عدم دسترسی به بالا-تماس با ویژگی های مانند اسلاید و بالا رفتن از سازه.

شهر لندن پنج شنبه اعلام کرد که بسیاری از آن اسپری پد باز خواهد شد اما متعلق به شهرستان استخر و پارک washrooms بسته باقی خواهد ماند. این شهرستان می گوید آن را "کار به سرعت" به بازگشایی آنها و کسب اطلاعات بیشتر به اشتراک گذاشته خواهد شد "به محض این که این فضای آماده برای باز کردن."

تفریح و سرگرمی فعالیت های که ارائه پایین-تماس با تجارب مانند پینت بال مینی گلف و تیراندازی با کمان محدوده — همچنین می توانید بازگشایی شده است.

شرق پارک می گوید آن گلف رانندگی محدوده مینی گلف go karts و پنبه حلاجی شده قفس تمام خواهد شد و باز در روز جمعه اما تمام فعالیت های دیگر بسته باقی خواهد ماند. فنجان قلع نیز تایید آنها قادر خواهید بود برای ارائه مینی زدن توپ شروع جمعه.

انتاریو وارد مرحله 2 از بازگشایی اقتصاد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس
انتاریو وارد مرحله 2 از بازگشایی اقتصاد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

پورت استنلی نخواهد بود باز سواحل آن تا ماه ژوئن 22.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Grand خم در لمبتون County, در ضمن, در میان مناطق که مجاز به حرکت به طور کامل به مرحله 2 مرحله 2.

بالای رودخانه تیمز حفاظت اقتدار می گوید روز-استفاده از washrooms در حال حاضر باز در Fanshawe در لندن و در باز Pittock در وودستاک در ژوئن 15.

Backcountry کمپینگ در جنگل در سنت ماریز باز خواهد شد ژوئن 22.

یک اطلاعیه در شبانه کمپینگ است که انتظار می رود در ماه ژوئن 16. در این میان چندین خدمات دیگر در حال حاضر از سر گرفته شد در اوایل این ماه.

جامعه مراکز کتابخانه ها موزه ها

کتابخانه ها مجاز به بازگشایی محدود بر روی سایت خدمات مانند کامپیوتر دسترسی و تماس کمتر کتاب وانت و رها کردن اما لندن کتابخانه های عمومی می گوید شاخه های آن بسته باقی خواهد ماند. این کتابخانه ارائه خدمات وانت.

موزه ها و گالری های آکواریوم و باغ وحش و میراث موسسات قادر به باز با محدودیت و اما آخرین به روز رسانی از موزه لندن یادداشت های آن نیز باقی می ماند بسته شده است.

متفرقه.

شهر لندن خواهد بود و ارائه خدمات بیشتر شروع ژوئن 15 — از جمله چیزهایی مانند ازدواج گواهینامه درخت حذف مجوز دفن مجوز و مشارکت عمومی جلسات.

چیزهایی مانند خانه پرستاران برنامه ریزان حزب شخصی خریداران و chapels عروسی قادر خواهد بود به کار دوباره. مربیان شخصی نیز مجاز است, اما در خارج از ورزشگاه تنها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فیلم و تلویزیون فعالیت های تولیدی می توانند رزومه می تواند به عنوان استودیو عکاسی و خدمات داخلی و خارجی تور و راهنمای خدمات. سالن "نه در غیر این صورت محدود" می تواند باز برای عروسی و مجالس ترحیم و مشابه تجمعات اما آنها هنوز هم باید محدود و در اندازه.

شیوع کروناویروس: انتاریو اجازه می دهد تا گروه 10 مکان عبادت برای بازگشایی شروع ژوئن 12
شیوع کروناویروس: انتاریو اجازه می دهد تا گروه 10 مکان عبادت برای بازگشایی شروع ژوئن 12

–با فایل های از اخبار جهانی' کوین Nielsen.

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن