پرهام, Ont., جامعه جمع آوری برای شام به عنوان متهم در تیراندازی و آتش سوزی همچنان در بازداشت پلیس

یکشنبه علامت دو هفته پس باز آتش در روستای پرهام, Ont., و سوزانده تاریخی سنت جیمز کلیسای آنگلیکان که تاسیس شد د

توسط SALAMNEWWS در 31 خرداد 1399

یکشنبه علامت دو هفته پس باز آتش در روستای پرهام, Ont., و سوزانده تاریخی سنت جیمز کلیسای آنگلیکان که تاسیس شد در سال 1887.

در حال حاضر که دود پاک شده است و متهم دانیل برایان موشر, 42, همچنان در بازداشت پلیس این روستا است که با هم برای یک روز پدر شام.

"ما در حال ارائه یک شام به اولین پاسخ دهندگان و هر کسی در Parham آسیب دیده گفت:" دیو هانسن محلی شیرها باشگاه خزانه دار.

ادامه مطلب: اقدام به قتل و آتش سوزی اتهامات گذاشته در برابر پرهام, Ont., تیراندازی مشکوک

با توجه به هانسن یکی از جدیدتر شیرها اعضای باشگاه تینا تپه شروع به ضربه زدن بر روی درب در Parham روز پس از این حادثه درخواست ساکنان اگر آنها خواهد بود علاقه مند به داشتن یک وعده غذایی به عنوان یک حرکت همبستگی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من دچار PTSD و زمانی که من دیدم اولین پاسخ دهندگان و اعضای جامعه از طریق آن من تا به حال به انجام کاری" گفت: تپه از طریق تلفن.

این Sharbot دریاچه و منطقه شیرها باشگاه تیمی محلی COVID-19 جامعه پاسخ گروه مراقبت طلبی Sharbot دریاچه و Frontenac منطقه به ارائه وعده های غذایی برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر از 7 ژوئن حادثه و برای کسانی که می خواهند برای به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی در روز پدر .

"من راه می رفت بالا و پایین جاده که در آن اتفاق افتاده است و صحبت به همسایگان. بسیاری از آنها هنوز هم ویران کرد اما من به امید این ما را به هم نزدیک و به راحتی گفت:" تپه.

پرهام, Ont., ساکنان صحبت کردن پس از تیراندازی و کلیسای تاریخی آتش
پرهام, Ont., ساکنان صحبت کردن پس از تیراندازی و کلیسای تاریخی آتش

وعده های غذایی در حال ارائه توسط بذر به سوسیس فقط در خارج از پرهام. غذا جعبه شامل یک سخت بازپرسی کردن از دنده سیب زمینی, سالاد و حیوانات میله برای کویر با توجه به مالک مایکل مکنزی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما ساخته شده 500 جعبه که خوراک 1000 نفر گفت:" مکنزی.

همانطور که برای هانسن کلیسا بود که بیش از یک نماد پرهام آن جایی که پدر او یک کشیش فرزندان خود را غسل تعمید شد و که در آن او ازدواج همسرش سحر, 57 سال پیش در این آخر هفته.

"من فقط به دنبال در تصاویر صبح امروز از ما پایین آمدن راهرو و پشت پنجره است که در این تصویر گفت:" هانسن در حالی که reminiscing در عروسی عکس.

دیو هانسن
دیو هانسن
دیو هانسن

به جای داشتن یک شام شمع روشن زن و شوهر خواهد بود در مراسم تشییع جنازه خانه در نزدیکی کلیسا به دست وعده های غذایی به کسانی که تحت تاثیر فروغ و تیراندازی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هانسن می گوید: پاسخ اول می توانید انتخاب کنید تا وعده غذایی خود را در جعبه دانه به سوسیس در روز یکشنبه در ساعت 11:00 am و جامعه می آمده توسط کفن پس از 12:00 pm.

موشر ظاهر خواهد شد در وثیقه دادگاه از طریق ویدئو در روز سه شنبه, ژوئن 23.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن