P-Valley creator Katori Hall turns TV strip club tropes on their head in Starz series - CNET

کاتوری هال نمایشنامه نویس تحسین شده و خالق سریال استارز پی-ولی است. این نمایش در پاینک، یک باشگاه استریپ جنوبی

توسط SALAMNEWWS در 8 شهریور 1399
P-Valley Katori Hall

کاتوری هال نمایشنامه نویس تحسین شده و خالق سریال استارز پی-ولی است. این نمایش در پاینک، یک باشگاه استریپ جنوبی تنظیم شده است.

تینا رودن/استارز
این داستان بخشی از من خیلی وسواس (مشترک در اینجا)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه ای و وسواس های فعلی خود را.

کاتوری هال بیشتر به عنوان نمایشنامه نویس برنده جایزه الیویه در پشت نمایشنامه قله کوه شناخته می شود که آخرین شب زندگی مارتین لوتر کینگ جونیور را داستانی کرد. تولید برادوی در سال ۲۰۱۱ ساموئل ال جکسون را در نقش کینگ و آنجلا باست در نقش کاما، خدمتکار، برجسته کرد. آخرین پروژه هال سریال پی ولی در استارز است و نمی توانست متفاوت تر از مانتین تاپ باشد. این نمایش در یک باشگاه استریپ در جنوب تنظیم شده و زندگی رقصندگانی را که در آنجا کار می کنند دنبال می کند. همه چیز در مورد روابط آنها با خود، یکدیگر و با مشتریان شان است.

در یک قسمت از CNET من خیلی وسواس پادکست ، هال توضیح می دهد که چگونه P - دره بینگ بادا نیست! از سوپرانوها یا Lickety Splitz در اوزارک.

او می گوید: «بیایید صادق باشیم، باشگاه استریپ جای بسیار پیچیده ای است. فضای بهره برداری است. زنان زیادی هستند که داستان های بسیار وحشتناکی دارند.» او می گوید: «می خواستم به نمایش بگذارم که این دنیا سیاه یا سفید نیست. خيلي خاکستريه . هیچ کاملا بد نیست. هيچ کاملا خوب نيست. تروپ هایی هستند که وقتی صحبت از رقاصان می شود، مثل استریپر با قلب طلا در رسانه ها وجود داشته اند.»

هال گفت که تصمیم گرفت آن تروپ ها و کلیشه های باشگاه استریپ تلویزیونی را گیرد و سرشان را روشن کند. نتیجه؟ پی-ولی یک نمایش فوق العاده است. در حال حاضر امتیاز تازه ۱۰۰٪ بر روی گوجه فرنگی فاسد و نمره متاکریتیک ۸۵ دارد. این قادر به سرگرم کننده در حالی که مقابله با تم های وزین مانند سوء استفاده داخلی، نژادپرستی و misogyny. بخشی از آنچه P-Valley را آنقدر خوب می کند این است که به جای اینکه فقط آنها را به یک پراپ پس زمینه ب سازد، بر زندگی رقصندگان تمرکز دارد. بخش بزرگی از موجو نمایش از این واقعیت می آید که تیم خلاق پشت صحنه تقریباً به طور کامل زنان هستند.

هال باز می شود تا در مورد نشان می دهد، رفتن به نوار باشگاه به عنوان یک زن، و مقدار ورزشکاری آن را به رقص قطب طول می کشد. او همچنین در مورد کار بر روی نمایش برادوی تینا بحث می کند: تینا ترنر موزیکال و اینکه چرا ترنر از آهنگ What's Love Got to Do with It متنفر است.

گوش دادن به تمام مکالمه من با هال در Spotify و یا پادکست اپل. یکشنبه شب ها در استارز پی ولی را بررسی کنید. شما می توانید مشترک من بنابراین وسواس در برنامه پادکست مورد علاقه خود را. در هر قسمت به یک هنرمند، بازیگر یا خالق می گیرم تا با وسواس های کاری، شغلی و فعلی یاد بگیرم.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن