'پر از شکوفه': کاخ سفید رمپ تا تلاش برای تطهیر آمریکا coronavirus تجدید حیات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است علاقه تهیه نسخه خود را از حقایق است. اما زمانی که او گفت: "اگر

توسط SALAMNEWWS در 28 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است علاقه تهیه نسخه خود را از حقایق است. اما زمانی که او گفت: "اگر ما را متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد" از coronavirus او ممکن است نوشته شده است یک خط جدید از حمله به منتقدان سوال که تعهد خود را به پیروی از علم است.

بیانیه خود را مشرف دیگر اقدامات مهم در حال انجام coronavirus تهدید از جمله بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

ادامه مطلب: مایک پنس به دروغ ادعا می کند اوکلاهما 'مسطح منحنی' پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر دوشنبه, بخشی از گسترده تر دولت در تلاش برای بازی کردن گیر فشار است که کارشناسان بهداشت عمومی و دموکراتیک مقامات نگران است ارسال یک پیام خطرناک به آمریکا به عنوان برخی از نقاط کشور دیده می شود افزایش موارد در هفته های اخیر.

"شتر قرار می دهد سر خود را در شن و ماسه چون او نمی خواهید برای دیدن آنچه که در اطراف او گفت:" لارنس Gostin یک متخصص سلامت در دانشگاه جورج تاون. "این همان چیزی که با مغلوب ساختن پیشی جستن."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی هیدروکسی کلروکین حتی به آمریکا لغو اضطراری با استفاده از وضعیت
شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی هیدروکسی کلروکین حتی به آمریکا لغو اضطراری با استفاده از وضعیت

هفته گذشته دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی منتشر شده جدید پیش بینی ها نشان می دهد که COVID-19-مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده می تواند پیشی بگیرد 200.000 Oct. 1. موسسه گفت: افزایش نرخ عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ "در حال حاضر اتفاق می افتد در پی کاسته و یا به پایان رسید فاصله سیاست."

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده بیشتر گلگون بحث سهشنبه, پیش بینی است که یک واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان سال و اضافه کرد که "حتی بدون آن می رود." او ارائه شده است که چشم انداز خوش بینانه فقط یک روز پس از او نسبت به افزایش موارد مثبت به آزمایش در ایالات متحده است که "بسیار بزرگتر و پیشرفته تر از هر کشور دیگر."

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن رالی در میان COVID-19 یک حرکت خطرناک,' کارشناسان می گویند

معاون رئیس جمهور مایک پنس برای تحت فشار قرار دادند پشت در وال استریت ژورنال op-ed که بالقوه برای موج دوم ویروس بود "پر از شکوفه.'

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"کمتر از 2 درصد از استان ها در کل کشور در حال دیدن هر گونه افزایش قابل توجهی در موارد" پنس گفت: در یک جداگانه فاکس نیوز مصاحبه. "این یک ادای احترام به مردم آمریکا."

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند تهمت و پنس را ebullience مقالات بیش در مورد داده هایی که نشان می دهد که این ویروس همچنان یک تهدید جدی برای آمریکا در بهداشت و اقتصاد و کاهش اجتماعی فاصله و کاهش تلاش خطرات موج دوم coronavirus در پاییز.

شیوع کروناویروس: FDA لغو اضطراری استفاده از مالاریا داروها برای COVID-19
شیوع کروناویروس: FDA لغو اضطراری استفاده از مالاریا داروها برای COVID-19

چاک شومر سنا دموکراتیک اقلیت رهبر با انتقاد از معاون رئیس جمهور برای مسخره کردن نگرانی در مورد موج دوم.

"دکتر پنس خواهد بود نه کسی که من می خواهم برای رفتن به یک پزشک و یا برای مشاوره پزشکی," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای کاهش نگرانی در مورد ویروس می آید به عنوان رئیس جمهور به نظر می رسد به رزومه کاری خود را از انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی به صورت جدی. مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است حمایت خود را از ساییده شدن بیش از دست زدن به او از این بیماری همه گیر در سراسر کشور و تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید, آفریقایی, آمریکایی, مینیاپولیس, مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست فشرده زانو خود را بر روی فلوید گردن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: برخی از ایالات آمریکا فشار بازگشایی دیگران سهولت در میان coronavirus موج

در هفته های اخیر منجر کارشناسان بهداشت عمومی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار ساخته شده اند کمتر ظاهر عمومی به عنوان کاخ سفید به دنبال تمرکز بر روی بهبود اقتصادی از این بیماری همه گیر. Dr. Anthony Fauci, دولت بالا, اپیدمیولوژی گفت: در یک مصاحبه با NPR "1A" است که او در آخرین صحبت کرد به تهمت حدود دو هفته پیش. Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx, داده نشده است, عمده رسانه ها مصاحبه از اواخر ماه مه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به برگزاری اولین کمپین تجمع از اوایل ماه مارس در روز شنبه در Tulsa, Oklahoma. Ticketholders نياز به اذعان خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus تبرئه و کمپین مسئولیت اگر آنها بیمار قرار می گیرند. تهمت نیز منتقل شده خود را در ماه اوت نامزدی سخنرانی در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به جکسون ویل فلوریدا پس از کارولینای شمالی فرماندار دموکرات گفت که او نمی تواند اطمینان می دهم که این کنوانسیون می تواند به عنوان برنامه ریزی شده در شارلوت بدون برخی از اجتماعی فاصله گرفته است.

"او ادامه می دهد به قرار دادن سیاست بر بهداشت عمومی" کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن.

شیوع کروناویروس: سابق آمریکا FDA سر توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف در شروع مجدد تظاهرات
شیوع کروناویروس: سابق آمریکا FDA سر توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف در شروع مجدد تظاهرات

پنس با اشاره به داده ها نشان می دهد بیش از نیمی از ایالت ها در واقع از دیدن موارد کاهش و یا پایدار باقی می ماند. در شش متحده شده اند که ضبط 1,000 موارد جدید در روز افزایش تست اجازه داده است مقامات بهداشت عمومی به منظور تعیین این که بسیاری از بیماری ها اتفاق می افتد به ویژه در تنظیمات — زندان و خانه های پرستاری و امکانات بسته بندی گوشت می آمد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما کارشناسان می گویند آزمایش شناسایی فقط بخش کوچکی از تعداد واقعی عفونت در این کشور است.

در چند هفته گذشته با موارد جديد کاهش یافته در غرب و خیلی از میانه در حالی که افزایش در چندین ایالت در جنوب و غرب است.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین طول می کشد هیچ مسئولیتی اگر MAGA تجمع را برانگیخت دریافت coronavirus

در هفته گذشته بستری شدن نرخ افزایش یافته و در 11 ایالت در جنوب و غرب با توجه به COVID پیگیری پروژه یک سازمان داوطلبانه است که جمع آوری coronavirus داده ها در ایالات متحده است. ایالات متحده آلاسکا, آرکانزاس, Arizona, California, کنتاکی, می سی سی پی, مونتانا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا.

چند تا از این کشورها نیز دیده می شود افزایش اخیر در هفت روز, نورد میانگین درصد آزمون آینده را مثبت یکی دیگر از نگرانی در ثبت نام.

دلیل این افزایش می تواند متفاوت باشد. در آرکانزاس مقامات بهداشتی می گویند آن را مختص به چند شهرستان و به نظر می رسد تا حد زیادی رانده شده توسط موضعی شیوع بیماری های مرتبط با طیور گیاهان پردازش.

مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای بازگشت به کمپین بلیزرز در طول همه گیر
مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای بازگشت به کمپین بلیزرز در طول همه گیر

اما در آریزونا و برخی کشورهای دیگر را افزایش می دهد در حال گسترده تر و نشان می دهد جامعه گسترش است که به نظر می رسد که فوران پس از ایالات متحده برداشته stay-در-خانه سفارشات و مدرسه و کسب و کار تعطیلی و محدودیت های دیگر که در جای خود قرار گرفتند در طول زمستان برای جلوگیری از شیوع بیماری از همیشه مصرف کردن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ققنوس شهردار کیت Gallego گفت: ساکنان آریزونا در حال شنیدن "پیام های مخلوط" از مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس و همچنین آریزونا جمهوریخواه فرماندار mlb مورد چگونگی دقیق آنها نیاز به.

آریزونا در میان اولین برای بلند کردن آن stay-at-home منظور در ماه گذشته به سرعت اجازه می دهد رستوران ها و آرایشگاه و حتی کاباره ها برای بازگشایی شده است. Ducey کاهش یافته است به نیاز ساکنان پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی که در آن اجتماعی فاصله دشوار است. دولت گزارش 2,392 فتح کرد گرفته شد جدید کروناویروس موارد سهشنبه جدید روزانه بالا و 25 اضافی مرگ و میر.

"ما هنوز هم بسیار بالا رفتن به سمت ما اوج" Gallego گفت. "مشکل بدتر در آریزونا است."

مانند گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر و الکساندرا Jaffe در واشنگتن باعث شد گزارش.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب