•فرار از شبه در سست در Doncaster برای روز ششم

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

این یک پرنده شش پا است که در سرعت حرکت می کند تا 30mph, نمی تواند پرواز و بومی استرالیا است - بنابراین شما ممکن است فرض کنید که فرار از شبه امی می تواند آسان به نقطه در Doncaster.

اما یکی از این پرنده ها شش روز پیش از چوب خصوصی در یورکشایر جنوبی پا گرفت و از آن زمان بازپس گرفته نشده است.

پلیس و افسران RSPCA تلاش برای ردیابی حیوان متمایز، به نام Ethel، بیش از ده ها گزارش شده از جمله نزدیک به 10 مایل دورتر از دیده شدن دریافت کرده اند.

اما گرفتن اون تا حالا غير ممکن هستن

کری دابسن مالک در فیس بوک گفت: «او از روز پنجشنبه در حال اجرا است، بنابراین می تواند هر جایی باشد. اون سنگ هايي رو به ش پرتاب کرده و همه جوره اون عادت نداره که بيرون باشه بايد وحشت زده باشه

Ethel فرار از خانه خود را در زمین های وحشی در منطقه Sprotbrough، پس از ظاهرا توسط رهگذر با گرفتن عکس، و به نظر می رسد در هیچ حالتی برای بازگشت.

هر دیدن منجر به فرار پرنده، گزارش ها حاکی از.

کیسی براون که اِتِل را در دوربین گرفته بود، گفت: «ما سعی کردیم به آن نزدیک بشود تا ببینیم آیا می توانیم قبل از تماس با مالکان، او را به جایی راهنمایی کنیم یا نه. "اما ما هيچ شانسي نداشتيم"

یک سخنگوی پلیس یورکشایر جنوبی گفت: "آخرین مناظر پیشنهاد کرد که به سمت یکجا برگردد که باور بر این بود که در اسپروترابوک زندگی می کند، اما ما قادر به تایید این نیستیم که آیا با صاحبش دوباره متحد شده است و از دست افسران فرار می کند و ما نمی توانیم آن را پیدا کنیم."

RSPCA اضافه کرد: "ما توصیه که ما بیرون می اید تا سعی کنید آن را اگر آن را در یک منطقه محصور است که نمی تواند از آن فرار، بنابراین به نظر می یاد که آن را هنوز در بزرگ در حال حاضر است."

اما راد بلور که صاحب زمینی است که اِمو بر روی آن زندگی می کند، هنگامی که روز دوشنبه با خبرنگاران صحبت می کرد، بی نگرانی ظاهر شد. اون گفت که پرنده اگه تنها بياد خونه

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن