دولت انتاریو برای حمایت از دانشگاه نیویورک دانشگاه در مرخم

انتاریو برتر داگ فورد جمعه اعلام کرد که ساخت و ساز را به زودی آغاز خواهد شد در یک دانشگاه پردیس در منطقه نیویو

توسط SALAMNEWWS در 4 مرداد 1399

انتاریو برتر داگ فورد جمعه اعلام کرد که ساخت و ساز را به زودی آغاز خواهد شد در یک دانشگاه پردیس در منطقه نیویورک.

فورد گفت: مرخم مرکز پردیس را در بیش از 2000 شغل و خود را به بیش از 350 میلیون دلار در "فوری مزایای اقتصادی است."

"زمان آن رسیده است که برای یک رویکرد نوآورانه به تامین مالی کالج و دانشگاه در بسط. به جای این استان به نوشتن چند میلیون دلار چک ما را توسعه داده اند یک سیستم است که تشویق می کند توسعه جدید دانشگاه با یک مقدار کوچکتر هزینه به مالیات دهندگان گفت:" فورد.

ادامه مطلب: همکاران پشت مرخم متوسطه پردیس نذر برای ادامه وجود استانی بودجه لغو

دو سال پیش فورد دولت لغو بیش از 300 میلیون دلار در بودجه برای مرخم پردیس گسترش به عنوان به خوبی به عنوان دیگر پروژه های در برامپتون و میلتون به نقل از یک بزرگ چند میلیارد دلار استانی کسری بودجه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ساخت پردیس آغاز خواهد شد و در مدت کوتاهی دولت استانی گفت که این کمک خواهد کرد در این منطقه پس از COVID-19 بهبود اقتصادی.

"مرخم شد York منطقه عمومی دانشگاه پردیس بزرگترین دانشگاه های سرمایه گذاری در منطقه است. ما هیجان زده تا اعلام کند که ما را ساخته اند پیشرفت قابل توجهی با برنامه ریزی برای ساخت دانشگاه مرخم مرکز پردیس" مرخم شهردار فرانک Scarpitti در بیانیه ای گفت.

پردیس است که به 400,000 متر مربع و به جای از 4200 دانش آموزان خواهد بود و در واقع فقط در شمال بزرگراه 407 و غرب کندی جاده ها است. از آن خواهد شد در یک پیاده روی 10 دقیقه ای از Unionville رفتن ایستگاه و بزرگراه 7 VivaNext دالان حمل و نقل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این موسسه انتظار می رود که در پاییز سال 2023 خواهد شد و خانه برنامه ها در زمینه فن آوری, تجارت, علم اطلاعات و کارآفرینی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد سطح با توجه به این استان است.

"این مرخم مرکز پردیس را ارائه حرفه ای مربوط به برنامه های تحصیلی و میکرو-اعتبار با تمرکز قوی بر روی فن آوری های دیجیتال, کارآفرینی و تجربی آموزش و پرورش در تقاضای بالا در زمینه هایی از قبیل کسب و کار و کارآفرینی تجزیه و تحلیل داده های جدید, رسانه و ارتباطات" دانشگاه نیویورک رئیس جمهور و معاونت Rhonda L. Lenton در بیانیه ای گفت.

"واقع در یکی از پویا ترین و سریع ترین جوامع در حال رشد در کانادا, ما نگاه رو به جلو برای تقویت کنیم و با مشارکت دولت و بخش خصوصی و عمومی به ارائه دانش آموزان با کار یکپارچه فرصت های یادگیری در حالی که آنها مطالعه و کار محلی چشم انداز زمانی که فارغ التحصیل می شوند."

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن