OnePlus Nord مستند فوق العاده عجیب و غریب اما من آن همه به هر حال - CNET

وان پلاس وان پلاس است که انتظار می رود برای راه اندازی یک بودجه جدید تلفن به نام OnePlus نورد در جولای 10. د

توسط SALAMNEWWS در 12 تیر 1399
begginings.png
وان پلاس

وان پلاس است که انتظار می رود برای راه اندازی یک بودجه جدید تلفن به نام OnePlus نورد در جولای 10. در سطح این برای تلفن های موبایل مانند یک معمولی چیز عالی از گوشی اخبار صنعت که ارزش زیادی فکر کردم. اما گوشی چینی ساز است که صرف بی اندازه از مقدار انرژی ضربت زنی تا اعتیاد به مواد مخدره برای چیست اساسا یک زیر 500 دلار گوشی تلفن همراه است که به شما در دسترس خواهد بود تنها در انگلستان و هند در حال حاضر.

مثلا آن ایجاد شده یکی نیست اما دو Instagram برای آن حساب -- شاید یکی از موعد مقرر برای نام "Z Lite چیز" و یکی برای آنچه به نظر می رسد به طور رسمی "Nord" اسم رمز. همچنین انتشار یک مجموعه چهار قسمتی در یوتیوب در مورد توسعه تلفن. شما می توانید به تماشای 10 دقیقه از قسمت زیر دانلود کنید.

وجود دارد هیچ چیز ذاتا اشتباه مایل به ترویج محصول خود را و وان پلاس است که هیچ غریبه ای به غیر مومن تاکتیک. هنگامی که آن را برای اولین بار آغاز شده این شرکت تا به حال دعوت-تنها سیستم برای مشتریان به خرید گوشی هایو راه اندازی پاپ تا فروشگاه در بازارهای کلیدی. در بیشتر لحنی توجه OnePlus نیز راه اندازی شد و پس از آن به سرعت به پایان رسید, یک کمپین تشویق زنان به ارسال عکس های خود را به صورت رایگان در تلفن OnePlus One در سال 2014. برای هیچ چیز نیست اما وان پلاس نمی پنجه راه خود را به سر می برند گوشی صنعت که در آن اپل و سامسونگ حکومت همه moseying مورد با هو مبارزات انتخاباتی آگهی.

اما تصمیم به اجازه دهید دوربین به دنبال برترین مدیران بخش سر و کارکنان در طول ایجاد OnePlus Nord است که یکی از عجیب و غریب. در حدود شش دقیقه به یک زمان استدلال می شکند بین دو نفر از کارکنان. در پایان OnePlus بنیانگذاران Carl Pei scolds کارکنان خود را برای بودن در رایانه های خود را در طول یک جلسه تنها به متنبه بعد برای اینکه بر روی تلفن خود را. این مرزی واقعیت-تلویزیون سطوح از عینک است که در حالی که جالب (من قطعا به تماشای قسمت بعدی) است با این وجود قریب به افشای مشتریان بالقوه است.

drama.png

هنوز هم از قسمت اول. درام بالا!

وان پلاس/تصویر لین لا/CNET

حتی اگر آنها در اپل سطح محرمانه بودن شرکت هایی مانند سامسونگ و گوگل هنوز هم اجازه نمی دهد چنین نگاه صمیمی. و دلیل خوبی وجود دارد بیش از حد. در حالی که من اصلا شک وجود دارد به همان اندازه, اگر نه بیشتر, اختلافات و اختلافات رخ می دهد که در این شرکت ها به عنوان یک خریدار بالقوه شما را به خوبی ممکن است آن را به عنوان تا حدودی غیر حرفه ای و نامناسب است. مثل تماشای در قوانین مبارزه در میز شام -- آن اتفاق می افتد و هیچ چیز بیش از حد مضر در مورد آن من فقط نمی خواهند به وجود داشته باشد زمانی که آن را پایین می رود.

شاید این وان پلاس' راه ظاهر معتبر و خام اما هرگز نمی تواند واقعا معتبر بود که دوربین های نورد و آن را عجیب و غریب به فکر می کنم در مورد tech کارکنان و طراحان و مهندسین که به احتمال زیاد نیست رسانه های روت ندانسته همینگ آن را در مقابل مخاطبان. این نیز مهم است به خاطر داشته باشید که وان پلاس است که تولید این سری بنابراین همه مدیران در خصوص موظف است به بیرون آمدن در یک نور مثبت به طور کلی.

همچنین چه با حس قریب از فشار و اضطرار? من می دانم که آن را می سازد برای درام و تلویزیون اما تمام بحث شدید در مورد اینکه تحت مهلت فرسوده است و در نهایت خود اعمال کرده است. وان پلاس است که انتخاب به انتشار این محصول در حال حاضر و آن را که مردم در نهایت چنگال بیش از پول خود را برای خرید. حتی اگر تمامی مراحل با عجله شما قطعا نمی خواهید مصرف کنندگان خود را به می دانم که این گوشی به سرعت با هم قرار داده.

دوباره سرعت دیوانه وار از این ویدئو ممکن است تمام توان برای اثر دراماتیک-به خصوص با توجه به این ویدئو به پایان می رسد با یک مطلب یا داستان جالب-esque اذعان COVID-19 شیوع. و من مطمئن هستم که همه خواهد بود حل و فصل چهارم قسمت. اما من نمی دانم که چه خوب آن را به اجازه دهید مردم در محل کار درام است که باز شدن در گوشی توسعه است. مردم به ندرت می خواهید برای دیدن چگونه سوسیس ساخته شده است به دلیل رک و پوست کنده آن را ناراحت کننده می دانم. و تنها چیزی که بدتر از interoffice مبارزه برای تماشای interoffice مبارزه در یک شرکت دیگر من نمی حتی برای کار.

در یک نقطه در این ویدئو یک طراح ماتیاس Czaja می گوید: هویت بصری از وان پلاس, Nord قرار است به "بسیار تمیز و آرام..." با توجه به آنچه در قسمت اول نشان داد که تا کنون هر چند این روند هر چیزی است ، با این وجود من هنوز هم تماشای چرا که چرا که نه ؟ (و هشدار اسپویلر! گوشی ساخته شده به دلیل preorders در حال حاضر زندگی می کنند -- با وجود این واقعیت است که مشخصات شده اند منتشر نشده است.)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن