یکی از برنده خوش شانس از این واقعیت نشان می دهد تلویزیون سفر به ISS برنده خواهد شد - CNET

آیا ایستگاه فضایی بین المللی مقصد تعطیلات رویای خود را؟ شايد شانس داشته باشيناسا/روسکوسموس یکی از واقعیت نشان

توسط SALAMNEWWS در 28 شهریور 1399
International Space Station

آیا ایستگاه فضایی بین المللی مقصد تعطیلات رویای خود را؟ شايد شانس داشته باشي

ناسا/روسکوسموس

یکی از واقعیت نشان می دهد تلویزیون با هدف دادن شرکت کننده برنده خود را جایزه خارج از این جهان (با عرض پوزش ، من تا به حال). بنا به گزارش ها شرکت تولید اسپیس هرو گفته است قصد دارد قهرمان یک نمایش جدید را به مدت ۱۰ روز به ایستگاه فضایی بین المللی بفرستد. این ماموریت برای سال ۲۰۲۳ می نهد.

بر اساس یک داستان پنجشنبه تا ضرب الاجل، نمایش واقعیت که قهرمان فضایی نیز نامیده می شود، توسط پروپاگیت تهیه خواهد شد. بنا به گزارش ها استارتاپ اکسیم اسپیس مسئول آموزش فضانوردان مشتاق و مدیریت این ماموریت است.

شرکت کنندگان را از طریق آموزش سخت و برای قدرت جسمی، ذهنی و عاطفی خود را آزمایش می شود، با توجه به مهلت. شایعه شده است که این رقابت در یک قسمت زنده که در سراسر جهان پخش می شود به اوج خود می رسد تا بینندگان بتونند به کسی که می خواهند برنده شوند رای بدهند. پس از آن این نمایش سفر برنده را در حین برخاست و در ISS مستند خواهد کرد و با بازگشت آن ها به خانه به نتیجه خواهد رسید.

سی ان بی سی حدس می زند که فرستادن کسی به صورت خصوصی به ISS چقدر هزینه دارد، اما به احتمال زیاد بیش از ۵۰ میلیون دلار برای هر نفر خواهد بود. علاوه بر این، یادداشت های انتشار، صرف 10 روز در ISS هزینه اضافی 350،000 دلار از ناسا به ارمغان بیاورد، به عنوان آژانس فضایی 35،000 دلار در شب برای هر نفر برای جبران خدمات مورد نیاز در حالی که سوار بر ISS، با توجه به ساختار هزینه ناسا نشان داد در سال گذشته دریافت کنید.

Space Hero and Axiom Space بلافاصله به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ ندادند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن