غیر ضروری به بازگشایی مغازه ها در ماه آینده به عنوان بوریس جانسون خواستار انگلیسی به صرف و احیای اقتصاد

بوریس جانسون خواست خریداران به بیرون رفتن و صرف ماه آینده برای کمک به احیای اقتصاد به عنوان او اعلام کرد که با

توسط SALAMNEWWS در 6 خرداد 1399

بوریس جانسون خواست خریداران به بیرون رفتن و صرف ماه آینده برای کمک به احیای اقتصاد به عنوان او اعلام کرد که بازار و نمایشگاه ماشین در سراسر انگلستان می تواند بازگشایی از 1 ژوئن و تمام غیر ضروری دیگر خرده فروشی از جمله بالا خیابان و مغازه ها و فروشگاه های بزرگ و مراکز خرید – از 15 ژوئن.

صحبت کردن روزانه 10 خیابان داونینگ coronavirus جلسه نخست وزیر گفت: حرکت بودند "دقیق و آگاهانه قدم در راه بازسازی کشور ما" خواهد بود و وابسته به جلسه دولت پنج آزمایش برای به دست آوردن کنترل این بیماری است.

اما او به خطر انداخته و باعث عجله به مراکز خرید که ممکن است تهدید اجتماعی فاصله اقدامات به او پیشنهاد کرد که او امیدوار است افزایش هزینه های خرده فروشی ارائه خواهد شد "bounceback" به اقتصاد در ماه های آینده.

پرسید: اگر افرادی که از نظر مالی قادر به باید بیرون بروید و صرف برای اقتصاد خوب آقای جانسون در جواب گفت: "جواب کوتاه بله است. من فکر می کنم تا آنجا که مردم می توانند دریافت کنید و لذت بردن از خود را در فضای باز از 1 ژوئن و استفاده از بازارها و نمایشگاه ماشین من قطعا نمی خواهید به آنها را مانع از صرف هزینه در تمام. من فکر می کنم آن را در اوایل روز اما ما بسیار امیدوار خواهد بود وجود دارد یک bounceback طی چند ماه آینده."

تایید که کلید اندازه گیری در دولت استراتژی خروج قرار بود جلوتر آمد و لحظاتی بعد از آقای جانسون اعلام کرد که 121 coronavirus مرگ و میر ثبت شده است در روز یکشنبه آوردن مجموع official UK مرگ و میر به 36,914.

زمان اعلام ناچار خواهد شد دیده می شود توسط بسیاری به عنوان تلاش برای جلب توجه و دور از جنجال بر آشکار نقض مستند قوانین خود را بالا aide Dominic کامینگز که انجام طولانی کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ باغ در مدت کوتاهی قبل از آقای جانسون در زمان به تریبون.

آقای جانسون گفت که این تغییرات خواهد بود به طور رسمی تایید کرد در نه هفته بررسی مستند است که باید به جای پنج شنبه و که همچنین انتظار می رود به دادن چراغ سبز به بخشی از بازگشایی مدارس ابتدایی در انگلستان از 1 ژوئن.

اما او گفت: "از آنجا که از پیشرفت ما در حال ساخت من می توانم با اعتماد به نفس قرار دادن مردم در اطلاع از تغییرات ما قصد داریم به نگاهی که ما را به حرکت گام 2."

تنظیم کردن مراحل آقای جانسون گفت: "این است که قصد ما اجازه می دهد تا بازار به بازگشایی از ژوئن 1, موضوع برای همه ساختمان ساخته شده Covid-امن و همچنین به عنوان اتومبیل, نمایشگاه, که اغلب قابل توجهی در فضای بیرون از منزل و جایی که آن را به طور کلی راحت تر به درخواست های اجتماعی فاصله.

"ما می دانیم که انتقال این ویروس است پایین تر در خارج از منزل و که آن را آسان تر به دنبال Covid-secure دستورالعمل در فضاهای باز. این بدان معناست که ما نیز می تواند اجازه دهد بازار به بازگشایی در یک راه امن می کند که خطر ایجاد موج دوم ویروس.

"پس از 15 ماه ژوئن ما قصد داریم که همه غیر ضروری دیگر خرده فروشی – اعم از فروشگاه های بزرگ به مغازه کوچک مستقل – به بازگشایی شده است. دوباره این تغییر خواهد بود مشروط به پیشرفت در برابر پنج آزمون تنها مجاز برای کسانی که خرده فروشی محل که Covid-امن."

دولت چاپ شد راهنمایی های جدید برای فروشگاه های به اطمینان حاصل شود که آنها را ملاقات لازم اجتماعی فاصله و استانداردهای بهداشت, او گفت:. و او هشدار داد که مسئولین باید قدرت به اجرا درآوردن و رعایت آن لازم است.

"من می خواهم مردم به اعتماد به نفس آنها می توانید با خیال راحت خرید ارائه آنها به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای همه محل" گفت: نخست وزیر.

"خرده فروشی مواد غذایی بخش در حال حاضر در پاسخ فوق العاده خوب را قادر می سازد سوپر مارکت ها به باز نگه داشته در یک راه امن – و ما را به یادگیری درس از تجربه است که به ما اجازه می دهد تا خرده فروشی دیگر را باز کنید."

وی افزود: "این مراقب هستند اما آگاهانه قدم در راه بازسازی کشور ما است. و ما فقط می توانیم این مراحل با تشکر از آنچه که ما تا کنون به دست آورد با هم.

"ما خواهد شد موفق خواهد شد اگر همه ما به یاد داشته باشید اصول – پس از شستن دست های خود را حفظ فاصله اجتماعی و منزوی کردن اگر شما علائم و تست."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب