هیچ سری 4 و' پنجره مشبک نمی تکثیر در سراسر BMW صف - Roadshow

این خواهد بود که چهره جدید از همه BMWs. BMW مسلما بحث برانگیز ترین جنبه های جدید BMW سری 4 طراحی آن است -- به

توسط SALAMNEWWS در 13 خرداد 1399

این خواهد بود که چهره جدید از همه BMWs.

BMW

مسلما بحث برانگیز ترین جنبه های جدید BMW سری 4 طراحی آن است -- به طور خاص اندازه کلیه پنجره مشبک است. اما اولی طراحان می گویند این است که می خواهید برای تبدیل شدن به چهره ای جدید از این نام تجاری. به جای آن خواهد بود خاص به 4 سری خانواده است.

"این تغییر برای همه BMWs" Domagoj Dukec این شرکت از طراحی گفته Roadshow در یک وب سایت کنفرانس در روز سه شنبه. "ما می خواستیم به [سری 4] بسیار خاص و کلیوی."

Dukec معتقد است بزرگ کلیه پنجره مشبک "حق شخصیت برای این خودرو" و این که تیم طراحی "نمی خواهم [سری 4] به مانند یک سری 8." البته جدید 430i و M440i مدل های برخی از شباهت به بزرگتر سری 8 کوپه اما واقعا فقط در roofline.

4 سری سهام معماری آن با آینده i4 EV, که همچنین با استفاده از این اندازه پنجره مشبک طراحی شده است. وجود آن حداقل نقش کاربردی نقش به عنوان i4 های مختلف از دوربین ها و سنسورها را می توان یکپارچه به پنجره مشبک پانل. همان درست است برای سری 4 کوپه: راننده-کمک های سخت افزاری می توان منظمی قرار دارد در داخل پنجره مشبک با اتاق به فراغت برای فن آوری های آینده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2021 BMW 4 Series: بیش از فقط یک لوله مشبک

2:59

به طور کلی هدف در اینجا بود که واقعا مجموعه 4 مجموعه جدا از سایر وسایل نقلیه به خصوص سری 3 سدان در آن را بر اساس. Dukec گفت کوپه خریداران "برای بیشتر نشان می دهد" زبان طراحی و از سوی شرکت "به دنبال جلویی که بیانگر این شخصیت منحصر به فرد."

در عین حال هنگامی که شما برای باز کردن درب های سری 4' کابین تقریبا یکسان به 3 سری برای نجات چند کوچک جزئیات و گزینه های رنگ. Dukec گفت: این نیز عمدی.

"بیرونی است و بیشتر رویکرد به یک محصول" او گفت:. "آن را مانند لباس های خود را ... این واقعا برای نشان دادن آنچه شما می خواهید می گویند و یا آنچه شما می خواهید." کابین در ضمن "است که بیشتر برای ارگونومی" و به این منظور Dukec گفت: به همین دلیل شما می بینید بسیاری از شباهت به طراحی داخلی در سراسر همه از اولی خطوط تولید.

هنوز Dukec می داند 4 سری " طراحی شده است پلاریزه; "این برای همه" او گفت:. اما در پایان روز بدون در نظر گرفتن نظر شخصی Dukec گفت: اولی هدف بود برای طراحی یک ماشین است که واقعا خارج از غرفه. "آن را در مورد زیبایی یا زشتی. ... یک طراحی موفق است که اگر آن را بی تردید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن