"نه عدالت بدون صلح': دهها هزار نفر در اعتراض علیه نژاد پرستی در سراسر انگلستان با وجود coronavirus هشدارهای

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 17 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

در سراسر انگلستان دهها هزار نفر پیوست Black Lives Matter تظاهرات خواستار پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس با وجود تماس های از دولت به ماندن در خانه.

در لندن تظاهرات برگزار شد تا نشانه های مطلب "نژادپرستی یک بیماری همه گیر", "سکوت خشونت" و "زمان به تغییر دیروز بود."

شروع در میدان پارلمان جمعیت راهپیمایی از طریق وایت و همچنین به سمت سفارت آمریکا در Nine Elms.

جو در اوایل صلح آمیز و استقبال اما خشم در برابر پلیس و دولت هر دو در انگلستان و آمریکا روشن بود.

"نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس" جمعیت شعار می دادند. "بوریس جانسون توسط یک نژادپرست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست است."

به عنوان شب درو در تنش شروع به کوه. برخی از پرتاب موشک در افسران در دنده محافظ نصب شده در حالی که پلیس جلب کرد برخی از تظاهرکنندگان همراه کلمبوس.

یک افسر به نظر می رسد زدم اسب خود را که پس از آن پیچ و مهره ای – ارسال پراکندگی جمعیت از مردم.

یک سخنگوی پلیس متروپولیتن گفت که از 5 بعد از ظهر چهار بازداشت شده بود.

پیش از این رویداد روسای پلیس و دبیر خانه التماس به مردم به ماندن در خانه برای ترس از گسترش coronavirus و اگر چه بسیاری از عینک ماسک در روز شنبه در اعتراض وجود دارد اجتماعی کمی فاصله.

پلاکارد انجام شده توسط تظاهرکنندگان اشاره coronavirus بحران با یکی که گفت: "وجود یک ویروس بیشتر از Covid-19 و آن را به نام نژاد پرستی."

"من نمی توانم نفس بکشم" – جورج فلوید نهایی عبارت بودند از کلمات حک شده روی چندین facemasks.

متوسط سن جمعیت در لندن به نظر می رسید جوان اگر چه برخی از خانواده ها را با حضور کودکان کوچک است.

برانگیخته توسط کشتار فلوید در مینیاپولیس که پس از افسران پلیس به زانو در گردن او برای ده دقیقه در 25 مه بریتانیا شاهد تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در دو هفته گذشته.

معترضان روز شنبه خواستار عدالت نه تنها برای Floyd مرگ اما برای کشته شدن مارک دوگان, Breonna Taylor, Sarah نی و حلقه Mujinga.

ایستاده بر روی یک طاقچه مشرف به میدان 23 ساله Tamarra فریاد زد: "Black Lives Matter" از طریق بلند گو حرف زدن منجر جمعیت زیر او.

معترضان سرپیچی از درخواست از دبیر خانه به ماندن در خانه (جما فاکس/مستقل)

"زمانی که من جوانتر بودم در خدمات اجتماعی و من در درگیری با پلیس. من صدمه دیده اند ، من پایین دوخته بود و زانو در چهره من وقتی که من 14" او گفت: مستقل.

"به عنوان یک کودک او احتمالا نمی صدمه دیده است من تا آنجا که جورج فلوید آن را به حال. من احساس می کنم من تا به حال برخی از امتیاز بودن در این کشور به دلیل زمانی که من به عقب نگاه من فکر می کنم من می توانم از دست داده اند زندگی من اگر من در امریکا است.

"اما زمانی که آن اتفاق می افتد این احساس من مربوط نیست شما نه بخش از جهان شما فقط یک قطعه کوچک از s***تی در کفش خود را مثل هیچ کس مراقبت مانند شما هیچ چیز نیست."

او گفت که او امیدوار است که این تظاهرات را نیروی تغییر در سیستم به طوری که افرادی مانند او می تواند تبدیل به کمتر ترسیده و شروع به ساخت تا ایمان خود را به پلیس.

"ما می خواهیم پلیس برای خدمت به ما و محافظت از ما را به جای قتل و كليشه اي" او اضافه شده است.

پلاکارد انجام شده توسط تظاهرکنندگان اشاره coronavirus بحران و به نام عدالت (جما فاکس/مستقل)

پلیس بریتانیا مواجه شده است و متعدد اتهامات نژادپرستی با 1999 MacPherson گزارش منتشر شده پس از قتل Stephen Lawrence انعقاد کسانی که مسئول بودند "institutionally نژادپرستانه". نزدیک به یک دهه در آمار نشان می دهد که مردم سیاه و سفید در انگلستان هنوز هم دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ در بازداشت پلیس.

بسیاری از کسانی که از نشان دادن گفت: آنها به طور مرتب مورد آزار و اذیت توسط پلیس از جمله 25 ساله مایکل.

"من متوقف شده است و جستجو چندین بار آن را خسته کننده است," او گفت:. "چیزهای زیادی وجود دارد که نیاز به تغییر. زیادی به کار با آموزش و پرورش مدارس ما و چگونه ما در بالا بردن بچه های خود ما."

یکی دیگر از معترضان که خواسته بود به نام گفت که او تا به حال طولانی از دست رفته آهنگ از چگونه بسیاری از زمان او تا به حال متوقف شده است و جستجو.

"زمانی که من جوانتر بود برای رفتن به فروشگاه برای مادر من, من می خواهم دوباره در دستبند, فقط به خاطر اینکه شما جوان هستید و بنابراین شما نگاه مشکوک. شما جا یک کلیشه," او گفت:.

به عنوان اعتراض دم کردن نسبت به Vauxhall, اعضای عمومی در گلدان و تابه را از ویندوز خود را شبیه به هفته کف زدن برای کارکنان بیمه خدمات درمانی. ماشین متوقف شد و در امتداد جاده و beeped در زمان با شعارهای "Black Lives Matter".

بسیاری از تظاهر کنندگان گفت: آنها به طور مرتب مورد آزار و اذیت توسط پلیس (جما فاکس/مستقل)

در یک نقطه در حدود یک دوجین یا بیشتر پلیس راه می رفت در کنار معترضان شعار "نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس".

هزاران نفر نیز با حضور در تظاهرات در منچستر, Sheffield, گلاسکو, کاردیف, لستر – با آنتونی جاشوا حضور در شهر خانه خود را از واتفورد.

چند صد نفر از راهپیمایان با تجمع در نیوکاسل که بیش از هزاران تماشای آنلاین اعتراض سازمان یافته در شمال شرق. ماه مارس نیز برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه سفارت ایالات متحده.

برای سونیا از شرق لندن پل جنبش "اساسی" برای ایجاد یک تغییر پارادایم در انگلستان است.

"هیچ چیز تغییر کرده است در صدها سال وجود دارد ثابت ظلم و ستم سیستماتیک ظلم و ستم بیش از حد طولانی مردم باید احساس راحتی به بحث در مورد چیزی است که موذی و بخشی از بافت جامعه ما امروز" او گفت:.

"این در مورد عشق است. ما نیاز به متحد. آن را در مورد مردم احساس بیگانه آن را در مورد آموزش و تلاش برای به حداقل رساندن جهل.

"ما باید نشان داده شود که همه زندگی مهم نیست که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن