بنیانگذار نیکولا ترور میلتون گام به عنوان رئیس - Roadshow

ترور ميلتون توي نيکولا هستن استفان گیرسکی، نایب رئیس سابق جنرال موتورز، رهبری را بر عهده می گیرد.نیکولا ترور

توسط SALAMNEWWS در 31 شهریور 1399

ترور ميلتون توي نيکولا هستن استفان گیرسکی، نایب رئیس سابق جنرال موتورز، رهبری را بر عهده می گیرد.

نیکولا

ترور میلتون، بنیان گذار و رئیس اجرایی استارتاپ کامیون هیدروژن-الکتریکی نیکولا، اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری می کند که بلافاصله در روز دوشنبه موثر است. خروج میلتون نزدیک به دو هفته پس از آن صورت می گیرد که یک گزارش بمب گذاری شده از شرکت تجزیه و تحلیل مالی (و نیکولا کوتاه فروش) هیندنبورگ استارتاپ را متهم به «تقلب پیچیده» کرد.

همراه با اعلام شرکت، میلتون نامه ای شخصی منتشر کرد که به «تجربه فوق العاده» اشاره می کرد که نیکولا را ساخته بود و تکرار کرد که به هیئت مدیره نیکولا نزدیک شده تا داوطلبانه کناره گیری کند. او می گوید: «تمرکز باید بر روی شرکت و ماموریت در حال تغییر جهانی آن باشد، نه من. ما باید چشممان به هدف باشد و بدون حواس پرتی تحویل بدهیم.» او همچنین گفت که مدیر عامل نیکولا، مارک راسل که در جایگاه خود باقی مانده است، از دیرباز جانشین «دست انتخاب شده» میلتون بوده و این شرکت در دست خوب است.

جایگزینی میلتون به عنوان رئیس نیکولا استفان گیرسکی است که در گذشته به عنوان نایب رئیس جنرال موتورز خدمت می کرد. راسل و گیرسکی در اظهارات خود گفتند که با هم برای اجرای اهداف «برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده راه حل های حمل و نقل با انتشار صفر یکپارچه عمودی» کار خواهند کرد.

سهام نیکولا در معاملات پیش بازار در پی این خبر صبح دوشنبه ۲۸٪ کاهش یافت.

میلتون، طولانی چهره صریح شرکت استارتاپ، قول داد که از این شرکت در برابر ادعاهای منتشر شده در گزارش هیندنبورگ دفاع کند، هر چند never ran on its own powerدر یک تلافی به این گزارش، نیکولا اعتراف کرد که اولین کامیون نیمه آن، یکی، هرگز بر قدرت خود دوید. وحی پس از آن صورت گرفت که خود میلتون در یکی از آشکار کامیون اطمینان داد که "یک هل دهنده نیست." تحقیقات هیندنبورگ دریافت که این شرکت به نیمه اجازه می دهد تا سراشیبی را غلت بزند و صحنه را با ترفندهای دوربین فیلمبرداری کرد تا انگار یکی با سرعت های بالا با یک نیروگاه هیدروژن-الکتریکی سفر کرده است. گزارش می رسد که این کامیون همچنین حتی نیروگاه موعود خود را که نیکولا گفت سال ها روی آن کار می کرد، در خود قرار نداده است.

توسط و بزرگ، این گزارش نیکولا را متهم کرد که هرگز چیزی با ارزش ندارد و در عوض، میلتون و رهبران کسب و کار را از طریق ویژگی های بیش از حد امیدوار کننده و باد کردن تجربه کارگر، در میان چیزهای دیگر.

از زمان انتشار این گزارش، نیکولا اعلام کرد که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نزدیک شده است. SEC از آن زمان تایید کرده under investigationاست که نیکولا در دست بررسی است ، و گزارش ها نشان می دهد که وزارت دادگستری ایالات متحده شروع به انجام پرس و جو در راه اندازی نیز هست.

در حالی که درام همچنان آشکار می شود، جنرال موتورز همچنان در وسط گرفتار می شود. درست یک روز قبل از اینکه هیندنبورگ گزارش خود را پر از پیام های announced a pending deal متنی، ایمیل ها و شواهد عکس برای حمایت از اتهامات خود منتشر کند، خودروساز آمریکایی یک معامله در انتظار مهندسی و ساخت وانت نیکولا بجر را اعلام کرد. با این معامله، جنرال موتورز همچنین Ultium battery technology فناوری باتری اولتیم و سلول های سوختی خود را برای کامیون های نیمه خود در اختیار نیکولا قرار خواهد داد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن