'شروع جدید: بیایید رفتن': Brexit اطلاعات مبارزات انتخاباتی هشدار می دهد انگلیسی ها از خطرات به عنوان کامل خروج بافندگی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 23 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

انگلیسی ها خواهد بود هشدار در مورد خطرات ناشی از سفر جدید قوانین بالاتر رومینگ به اتهام و مرز هرج و مرج برای معامله گران که Brexit به اتمام است به عنوان اطلاعات جدید در کمپین راه اندازی شده است.

وزرا را انتخاب شعار "انگلستان شروع جدید: بیایید رفتن" برای آگهی که اجرا خواهد شد و در تلویزیون و رادیو و اینترنت و همچنین در پیام های متنی ارسال شود.

یک strapline را خواندن ", بررسی, تغییر, رفتن" به طور مستقیم با مردم و کسب و کار برای یک سایت برای مشاوره دقیق بر مراحل را کامل – با خروج از اتحادیه اروپا بلندی در 31 دسامبر.

مسافران گفت: برای اطمینان از آنها جامع بیمه مسافرتی که گذرنامه معتبر هستند برای مدت طولانی به اندازه کافی و برای تماس با یک دامپزشک حداقل چهار ماه در پیشبرد اگر مصرف یک حیوان خانگی.

شرکت های صادرات و یا واردات با اتحادیه اروپا – که خواهد شد با خروج از بازار واحد و اتحادیه گمرکی – باید ثبت نام مربوط به گمرک.

وجود دارد هیچ اشاره ای قبلا اذعان خطرات ناشی از عدم مقابله Brexit از جمله مواد غذایی و سوخت و کمبود دارو – با وجود یک تصادف کردن باقی مانده یک چشم انداز واقعی.

و وزیران حاضر به فاش کردن هزینه مبارزات انتخاباتی و پس از انتقاد از £100 متر صرف "آماده برای مبارزه با تروریسم در اروپا" آگهی که در سال گذشته زد.

اد دیوی اقدام لیبرال دموکرات رهبر گفت: شرکت خواهد کشت مشاوره با "مطلق وحشت" – در حالی که رئیس pro-اتحادیه اروپا جنبش توصیف صحبت از "فرصت" را به عنوان "آنچه جورج اورول به نام Newspeak".

کمپین راه اندازی شده است پس از آنکه دولت اعلام کرد £705m صرف خواهد شد در انجام پست-Brexit تجارت چک از جمله ساختمان چه بود لقب "بی معنی کامیون پارک در کنت".

اما مایکل گوو دولت, دفتر, وزیر قول داد خواهد بود وجود دارد هیچ عطف بازگشت از آنچه که او به نام "یک شروع جدید برای هر کس در انگلستان".

"در پایان این سال ما در حال خروج از بازار واحد و اتحادیه گمرکی صرف نظر از نوع ما رسیدن به توافق با اتحادیه اروپا است. این خواهد آورد تغییرات و فرصت های قابل توجهی که برای همه ما نیاز به آماده سازی," او گفت:.

"در حالی که ما در حال حاضر ساخته شده است پیشرفت های بزرگ در حال آماده شدن برای این لحظه وجود دارد اقداماتی است که کسب و کار و شهروندان باید در حال حاضر به اطمینان حاصل شود ما آماده به آمار زمین در حال اجرا به عنوان یک به طور کامل مستقل بریتانیا."

این کمپین همچنین هشدار به شهروندان اتحادیه اروپا در انگلستان است که آنها باید تقاضای خود را برای "حل و فصل وضعیت" قبل از مهلت ژوئن سال آینده است.

استفان Dorrell از اروپا جنبش و سابق حزب محافظه وزیر کابینه گفت: "در دهه های بریتانیا استدلال در مورد بازار آزاد و اقتصاد ما شکوفا شده به عنوان یک نتیجه.

"در حال حاضر مایکل گوو ما را دعوت به جشن نصب از موثر ترین در جهان از مرز' که از بین بردن مشاغل و حذف فرصت های از انگلستان شهروندان است."

و آقا اد گفت: "کسب و کار مناسب در سراسر انگلستان, تلاش برای زنده ماندن از لحاظ مالی در طول چند ماه گذشته به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است.

"این واقعیت که دولت در حال حاضر در تلاش برای وادار کردن آنها به دنده بالا و آماده برای پایان دوره گذار را پر کنید و آنها را با مطلق وحشت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن