جدید نئو نازی ها به گروه های تروریستی ظهور خواهد کرد که دولت ممنوعیت "موثر نیست', کارشناسان هشدار می دهند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 5 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جدید نئو نازی ها گروه ادامه خواهد داد به ظهور به عنوان جوامع آنلاین از افراط گرایان انطباق با دولت ممنوعیت آن هشدار داده شده است.

Feuerkrieg بخش (FKD) شد ششمین دور-شبکه راست به ممنوعه به عنوان یک گروه تروریستی توسط انگلستان در اوایل این ماه.

مانند دیگر کشورهای در حال ظهور نئو نازی ها, گروه, اعضای, ابلاغ, در درجه اول, آنلاین های ایدئولوژی خود را تبلیغ ترور, راهنما و حمله قطعه تحت نام مستعار در چت رمزگذاری شده.

کارشناسان گفته مستقل که مدل ساخته شده آن را آسان برای افراط گرایان به "تکامل" و حرکت به جدید شبکه های پوشش داده شده توسط دولت ممنوع.

Patrik Hermansson یک محقق در امید نه نفرت گفت: "ما را ببینید, جدید, نام, گروه های جدید. FKD تعطیل شده اند و آن را انجام داده بسیار کمی به آنها را متوقف کند."

او هشدار داد که اعضای فعلی تغییر کرده است دیدگاه های خود اضافه کرد: "بسیاری از آنها هرگز یکدیگر را ملاقات کرد در زندگی واقعی آنها از کشورهای مختلف آن را پیچیده برای محاکمه."

گفته آغاز شده توسط a 13-year-old استونیایی پسر در 2018, FKD اعضای میرسد بیش از ده کشور و چند ملاقات در فرد است.

این گروه اعلام کرد خود را انحلال در ماه فوریه و دفتر خانه اعتراف کرد که از اعضای فعال باقی می ماند از طریق کانال های دیگر.

اقدام ملی که شد اولین نئو نازی ها گروه ممنوع به عنوان یک سازمان تروریستی در بریتانیا در سال 2016 اقدام به تقسیم rebranded منطقه جناح به طفره رفتن همان قانون است.

اما 15 اعضای زندانی برای عضویت در این گروه بعد از پلیس کشف و ضبط چت خود را آشکار استراتژی و یک ایمیل با شرح قصد دارد به "ریختن یک پوست دیگر".

تحلیلگران می گویند عضویت خواهد شد سخت تر برای اثبات برای FKD که سازماندهی دنیای واقعی جلسات تظاهرات حوادث و آموزش در همان راه.

"از دست هیتلر" و همکار نئو نازی ها محکوم به اقدام ملی عضویت

Raffaello Pantucci ارشد کاردانی همکار در موسسه سلطنتی خدمات امارات (RUSI), تشبیه آن به یک "شناور جمعی از مردم که یکی شدن آنلاین در اطراف تلگراف [رمزگذاری چت] گروه".

"آنها دائما در حال جهش و تغییر به دلیل آن را بسیار آسان برای انجام آنلاین," او اضافه شده است.

"آنچه دولت به نظر می رسد انجام شده است تلاش برای سرکوب آن با استفاده از اقدامات سنتی مانند proscription و من مطمئن هستم که دلیل این دیگر یک سازمان در راه همان ... من مطمئن هستم که آن را به حرکت شماره گیری در خطر است."

آقای Pantucci گفت: شبکه های آنلاین شامل طیف وسیعی بین المللی نئو نازی ها از "سخت پیروان در حال اجرا را به اردوگاه های آموزشی در روسیه و اوکراین به بچه ها نشستن در اتاق خواب خود را در سراسر جهان".

جدید ورود برای FKD در انگلستان لیست ممنوع سازمان های تروریستی گفت: آن را به حال عضو در سراسر اروپا و شمال امریکا و ترویج مقالات "دفاع از استفاده از خشونت و کشتار دسته جمعی در تعقیب یک آخرالزمانی مسابقه جنگ".

آن را اذعان کرد که بسیاری از فعالیت های آنلاین, اما, گفت, اعضای, بود, توزیع خشونت نژادپرستانه و یهودستیزانه تبلیغات.

آن گفت: دو اتهام اعضا بود که تا کنون دستگیر شده در انگلستان است که در ما عضو شده بود به اتهام برنامه ریزی برای بمب گذاری در یک کنیسه شبکه خبری و حمله اعضای همجنسگرایان+ جامعه است.

کارشناسان می گویند که FKD ایدئولوژی شبیه به دیگر نئو نازی ها از جمله آمریکا مبتنی بر Atomwaffen بخش و مواد ارائه هسته الهام شد و به راحتی در دسترس آنلاین.

متی فلدمن مدیر مرکز تجزیه و تحلیل رادیکال راست گفت و آنها را به خود جلب کرد از آمریکا نئو نازی ها جیمز میسون "محاصره فرهنگ".

در کتاب خود سیاست روشنفکران و ایمان بهاو گفت: میسون شده بود و خواستار "گرگ تنها" حملات تروریستی توسط نئو نازی ها پس از 1980s.

"میسون بود برای اولین بار به طور سیستماتیک مدافع چه در حال حاضر به عنوان درک 'گرگ تنها' یا خود فعال تروریستی, حملات فاشیستی انقلابیون" آقای فلدمن گفت.

"راست پردازان شده اند سازگار ترین قهرمانان این آغوش هر دو lone wolf تروریسم و افراط گرایی آنلاین."

آقای Hermansson گفت: دولت proscription بود "مختل" پی در پی نئو نازی ها گروه اما نه تغییر هسته ای خود را با هدف. "این یک مشکل آن نشده است 100 درصد موثر," او اضافه شده است.

"ما شاهد گسترش دسترسی آسان تر به بسیار شدید مواد از طریق تلگرام ، آن را بسیار آسان برای قدم اول آسان تر از همیشه قبل از."

اجتماعی غول های رسانه ها افزایش یافته و اقدام علیه راست حساب در سال گذشته گرفته و چندین بالا مشخصات ارقام کردن جریان اصلی سیستم عامل است.

اما بسیاری همچنان به آشکارا عمل حساب با وجود اینکه گزارش از جمله یکی از بنیانگذاران اقدام ملی.

دولت گفت این می تواند proscribe "مستعار" از سازمان ممنوع است و دیگر ترور قوانین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل مردم ارتکاب جرائم. Proscription نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به دست گرفتن دارایی های, برای مهاجرت و قدرت و برای جلوگیری از جمع آوری کمک های مالی.

دفتر خانه سخنگو گفت: "این دولت اقدام به متوقف کردن گسترش ایدئولوژی افراطی است که جلال تروریسم و تهدید جوامع ما خواهد شد و با استفاده از تمام ابزار در دسترس ما.

"Proscription حیاتی در اخلال در فعالیت های گروه های تروریستی, و آن را یک جرم جنایی متعلق به و یا حمایت از سازمان های ممنوعه و کسانی که تغییر ظاهر تحت نام های مختلف."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن