اتهام جدید در جورج فلوید مرگ می تواند افسر محکومیت ساده تر: دادستان

دادستان ها به دنبال قرار دادن یک سابق مینیاپولیس افسر پلیس در زندان به مرگ جورج فلوید تقویت اتهامات در استفاده

توسط SALAMNEWWS در 15 خرداد 1399

دادستان ها به دنبال قرار دادن یک سابق مینیاپولیس افسر پلیس در زندان به مرگ جورج فلوید تقویت اتهامات در استفاده از زور اما متوقف کوتاه خواستار قتل عمدی در یک حرکت حقوقی به گفته کارشناسان می تواند به سهولت مسیر به یک اعتقاد.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون روز چهارشنبه افزود جدی تر قتل درجه دوم اتهام درک چوین. دادستان در هفته گذشته متهم چوین سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. او می تواند در خدمت تا 40 سال در زندان است.

ادامه مطلب: جورج فلوید مرگ: Derek چوین اتهامات بالا برده همه 4 افسران در حال حاضر رو به اتهام

سه نفر دیگر از افسران بودند که با چوین در زمان فلوید مرگ — توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao — تمام صورت دو فقره: کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس. دو نفر از کسانی که افسران کمک نگه داشتن فلوید دوخته به زمین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Christa Groshek یک وکیل مدافع در مینیاپولیس گفت که قتل درجه دوم شارژ برای چوین حس بیشتر از سومین قتل درجه که او گفت: یک تیره اساسنامه و نیاز به نشان می دهد که یک متهم evinced "یک فاسد ذهن است."

تحت مینه سوتا, قانون, قتل درجه دوم شارژ می شود به عنوان یک عمدی یا غیر عمدی عمل می کنند.

جورج فلوید ادامه اعتراضات و اتهامات جدید گذاشته در تحقیقات
جورج فلوید ادامه اعتراضات و اتهامات جدید گذاشته در تحقیقات

Groshek گفت: او معتقد بود وجود شواهد کافی برای شارژ چوین با قتل عمد اما deeming آن را "ناخواسته" به معنی دادستان تنها نیاز به نشان می دهد چوین به معنای تحمیل آسیب است که منجر به Floyd مرگ است.

"این باعث می شود کار خود را بسیار ساده تر. آنها لازم نیست برای اثبات قصد کشتن" Groshek گفت. "این اجازه می دهد تا برای یک هیئت منصفه برای بازگشت به محکومیت و بدون نیاز به باور پلیس بد بود. داوران نمی خواهم برای محکوم پلیس است."

اریک نلسون وکیل چوین نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: جورج فلوید تظاهرات: تمرکز بر خشونت غارتگران باشیم از مسئله واقعی, متخصص می گوید:

فلوید, 46, درگذشت, on May 25 بعد از چوین استفاده از زانو به پین گردن خود را برای نزدیک به نه ساعت. یک ویدیو از این حادثه منجر به یک هفته از گاهی خشونت آمیز تظاهرات و ناآرامی های مدنی در ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده است.

این اتهامات جدید نیز تغییر علت احتمالی بیانیه ای که همراه با چوین اصلی شارژ سند است.

دادستان اضافه شده است که نیروی به وضوح مورد نیاز است برای کنترل دستبند فلوید. آنها نیز برداشته زبان که گفت: فلوید در یک نقطه در برابر دستگیری و گنجانده شده است که او گفت: افسران که در تلاش بودند تا او را در تیم ملی یک ماشین است که او در تلاش برای مقاومت در برابر بازداشت شد اما claustrophobic.

جورج فلوید مرگ: مینه سوتا می گوید: AG مورد را در ماه های فشار هیچ تاثیری
جورج فلوید مرگ: مینه سوتا می گوید: AG مورد را در ماه های فشار هیچ تاثیری

هر دو نسخه از چوین شارژ سند گفت که ماموران پلیس با دریافت آموزش های که داری تکنیک های متهمان با استفاده فلوید هستند "ذاتا خطرناک" و ادعا میکند آنها باعث قابل توجهی صدمه و مرگ او.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

الیسون در اعلام اتهامات جدید گفت که هر جزئیات خواهد بود بسیار مهم در پیروزی اعتقادات.

"تلاش این صورت خواهد بود که یک چیز آسان است. برنده شدن در یک محکومیت سخت خواهد بود" الیسون گفت.

ادامه مطلب: ایالات متحده دفاع رئیس مخالف به استفاده نظامی میان تظاهرات خواستار نیروهای آماده به کار

او گفت: Hennepin County وکیل Mike Freeman, که بخشی از پیگرد تیم "تنها دادستان در ایالت مینه سوتا است که با موفقیت محکوم به یک افسر پلیس به قتل است."

مینه سوتا صدور حکم دستورالعمل نشان می دهد که کسی که محکوم به قتل درجه دوم و بدون سابقه جنایی دریافت بین 22 و 30 سال در زندان است. اما وکیل مدافع Groshek گفت: دادستان به احتمال زیاد به دنبال بیشتر از آن است که اگر آنها امن اعتقاد راسخ در برابر چوین.

(گزارش توسط براد بروکس در Austin تگزاس و ناتان لین در ویلتون, کانکتیکات; ویرایش توسط بیل, Tarrant, Noeleen Walder و اعطای McCool)

© 2020 ایسناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب