جدید Batwoman فصل ویژگی های Batsuit جدید ، و خروج روبی رز توضیح خواهد داد -- CNET

بازیگر جدید بت زن Javicia Leslie در خدا دوست من.تصویر ویدئویی توسط بانی برتون / CNET بازیگران و خدمه سری محبو

توسط SALAMNEWWS در 23 شهریور 1399
javicialesliegodfriendedmemain

بازیگر جدید بت زن Javicia Leslie در خدا دوست من.

تصویر ویدئویی توسط بانی برتون / CNET

بازیگران و خدمه سری محبوب Batwoman در CW به طرفداران چند اشاره بیشتر در مورد آنچه که باید از فصل آینده انتظار می رود، در پانل DC FanDome در روز شنبه. (افشاگری: سی دابلیو یک سرمایه گذاری مشترک بین وارنر بروس انترتینمنت و سی بی اس است که CNET را نیز منتشر می کند.)

Showrunner Caroline Dries, Batwoman newcomer Javicia Leslie, and the returning cast Rachel Skarsten, Camrus Johnson, Meagan Tandy and Nicole Kang were on hand to talk about Batwoman and answer fan questions.

twitter-in-stream-wide-batwomanlightertwitter-in-stream-wide-batwomanlighter

مجموعه تلویزیونی بت ومن جایگزین کیت کین روبی رز با یک شخصیت جدید با نام تجاری می شود.

سی دابلیو

پرداختن به خروج کیت کین / Batwoman

هنگامی که روبی رز بازیگر نقش اول مرد در سال جاری ناگهان تصمیم گرفت به عنوان پیشتاز در سریال بت ومن سی دابلیو دست از کار بکشد، طرفداران نگران بودند که این نمایش خروج او از داستان را توضیح نداد.

سی دابلیو به جای پا گذاشتن به کفش های رز به عنوان شخصیت کیت کین، شخصیت جدید دی سی کامینز به نام رایان وایلدر را برای لزلی برای بازی در این نمایش خلق کرد. یعنی ناپدید شدن ناگهانی کیت کین به داستان خودش نیاز دارد.

در پانل Batwoman، دونده نمایش کارولین Dries نشان داد که خروج شخصیت رز در واقع در فصل جدید خطاب خواهد شد.

دریس گفت: «ما دو داستان بزرگ داریم، همان طور که به فصل دوم می رویم.» اولي اينه که کيت کجاست؟ چه بلايي سر کيت اومده؟ اون زنده ست؟ اون مُرد؟ گم شده؟ اون داره فرار ميکنه؟ اون اسير شده؟ گم شده؟ ... و بعدش واضحه که ما فقط داريم به جاويچيا غواصي ميکنيم ما يه قهرمان جديد داريم که داره به "دارم" ميره

دریس افزود: رایان به طعنه، در نهایت، خانواده کین را متحد خواهد کرد. "همه این رشته های ارتباطی وجود دارد که او برای آنها به ارمغان می آورد."

batwoman-2-1batwoman-2-1

لباس Batwoman که قبلا توسط روبی رز پوشیده خواهد شد چند تغییر.

سی دابلیو

تغییرات صحنه و لباس Batwoman

در حالی که لزلی گفت که او در کت و شلوار Batwoman تلاش نشده است، او نشان داد که لباس (قبلا در نشان می دهد توسط بازیگر روبی رز پوشیده) خواهد شد گرفتن makeover با توجه به شخصیت خود را.

لزلی می گوید: «ما در مورد اینکه چقدر مهم است صحبت می کنیم که اگر sقرار باشد یک خفاش زن سیاه داشته باشیم و وقتی بت ومن می شود باید یک آقا باشد.» "این برای او مهم است که احساس می کنم silhouette از او هنوز هم می تواند مانند آن به نظر می رسد، با موهای بافت طبیعی و چیزهایی از این دست است."

کت و شلوار در اوایل تکامل خواهد یافت به عنوان رایان وایلدر تصمیم به تمیز کردن Gotham به عنوان Batwoman جدید.

دریس گفت: «چگونه می توانیم مطمئن باشیم که رایان پنهان نمی کند که چه چیزی او را عالی می کند، با این کت و شلوار؟» "بنابراین این یک کمی تکامل خواهد بود. خواهیم دید که کت و شلوار در اوایل فصل تکامل می یابد. رایان می گوید: "برای من که در این چیز احساس قدرت کنم، باید احساس کند که نشان دهنده چیزی است که من برای آن می جنگم."

شخصیت جدید Batwoman / رایان وایلدر تا به گذشته checkered به عنوان یک دونده سابق مواد مخدر که طفره رفتن GCPD (اداره پلیس شهر Gotham) و اغلب نقاب درد خود را با عادات بد است.

زن خفاش جدید یک مبارز بسیار ماهر و بسیار بی انضباط است. او همچنین یک لزبین خارج است ، درستبه عنوان شخصیت روبی رز کیت کین در نشان می دهد.

فصل دوم بت ومن قرار است در اوایل سال ۲۰۲۱ در سی دابلیو به نمایش در آورد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de