دختر عروسک جدید آمریکایی، قهرمان Pac-Man، تا به کار کابینه سرگرمی - CNET

جدیدترین عروسک دختر آمریکایی به نام کورتنی تب Pac-Man دارد.دختر آمریکایی اگر شما به یاد داشته باشید صرف کمک ه

توسط SALAMNEWWS در 26 شهریور 1399
courtneypacman1

جدیدترین عروسک دختر آمریکایی به نام کورتنی تب Pac-Man دارد.

دختر آمریکایی

اگر شما به یاد داشته باشید صرف کمک هزینه خود را در Pac-Man در سرگرمی بازار، جدیدترین عروسک دختر آمریکایی احتمالا بهترین دوست شما بوده است. این عروسک که کورتنی مور نام دارد، اولین عروسک بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل دختر آمریکایی است.

عروسک شخصیت تاریخی جدید که سه شنبه برای اولین بار به نمایش در آمد، از سال ۸۰ است. او با یک پیاده رو کاست و نوار، یک مجموعه مد میک و مسابقه ۱۳ تکه و یک تلفن دیدنی می آید که روشن می شود و زنگ می زند. حتي باحال تر، اون يه کابينت به اندازه عروسک کار Pac-Man داره.

بیو رسمی او اظهار داشت: کورتنی مور در دره سن فرناندو کالیفرنیا در حال رشد است. "او در مجموع دختر 80s که محل مورد علاقه خود را سرگرمی اسمایلی است چرا که او را دوست دارد بازی های ویدئویی است. کورتنی دوست دارد کنترل آنچه اتفاق می افتد را در دست داشته باشد که همیشه در زندگی واقعی چنین نیست. او و خواهرخواندش تینا همیشه با هم کنار نمی آیند و حالا که مادر کورتنی برای شهردار شدن نامزد می شود، اوضاع در خانه در حال تغییر است. این یک بازی کاملا جدید برای کورتنی است، و او در حال فهمیدن قوانین به عنوان او می رود."

⚡️ وقتشه که به 80 برگرديم! گرفتن جیبی از محله، دیدار با ما در سرگرمی، و آماده برای تغییر بازی با جدیدترین شخصیت تاریخی ما، کورتنی مور! ⚡️She در دسترس آنلاین در حال حاضر، و شما او را در فروشگاه های دختر آمریکایی در تاریخ 9/25 پیدا کنید. https://t.co/PdeoBXHgn0 pic.twitter.com/4f9udzmatz

— دختر آمریکایی (@American_Girl) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 15

اضافه کردن برخی از قدرت های فوق حسی، و آن را تقریبا برای تلفن های موبایل مانند کورتنی درست در مجموعه تلویزیونی یکپارچهسازی با سیستمعامل نت فلیرز چیزهای غریبه مناسب است.

courtneybookcourtneybook

کتاب همدم عروسک دختر آمریکایی کورتنی را نشان می دهد که بازی های ویدئویی خودش را ایجاد می کند.

دختر آمریکایی

کورتنی مینی Pac - مرد بازی سرگرمی دارای دکمه های کار و joystick ، به علاوه برای تلفن های موبایل سرگرمی معتبر ، سطوح متعدد ، ارواح و میوه. آن را بر روی یک باتری ساخته شده در قابل شارژ اجرا می شود. Pac-Man سرگرمی خرده فروشی کابینه برای $149.99 (حدود £ 116, AU $ 205). عروسک در خرده فروشی های خود را به قیمت 110 دلار (حدود £ 85 ، AU $ 150). کورتنی و کابینه بازی Pac-Man او در ۲۵ سپتامبر به فروشگاه های دختر آمریکایی ضربه خواهند زد.

خط شخصیت های تاریخی دختر آمریکایی شامل کتاب هایی است که نشان می دهد زندگی در زمان عروسک چگونه بوده است. کتاب های کورتنی منعکس کننده زندگی او در سال ۱۹۸۶ و عشق او به بازی های ویدئویی است.

علاوه بر عامل دلتنگی سرد برای کسانی از ما که بزرگ شده بازی Pac-Man، عروسک همچنین ممکن است دختران جوان را تشویق به فکر می کنم در مورد تبدیل شدن به توسعه دهندگان بازی در زندگی واقعی است. این مهم است به خصوص اگر دختران می خواهند برای دیدن شخصیت های بازی های ویدئویی بیشتر است که بهتر نشان دهنده زنان.

کورتنی خلاصه کتاب بازی را تغییر می دهد می گوید: «کورتنی بهترین بازی کننده در آرکید است، اما نمی تواند بفهمد که چرا شخصیت های دختر بیشتری در بازی هایی که بازی می کند وجود ندارد.» "هنگامی که یک پروژه مدرسه اجازه می دهد تا او را به ایجاد بازی ویدئویی خود را، قهرمان دختری است که می داند که چگونه برای رسیدگی به هر وضعیت، چیزی کورتنی مبارزه با در زندگی واقعی است."

در روح الهام بخش دختران جوان برای تبدیل شدن به توسعه دهندگان بازی، دختر آمریکایی با دخترانی که کد -- غیر انتفاعی در یک ماموریت برای بستن شکاف جنسیتی در فن آوری -- برای ارائه 5،000 دلار بورسیه به دختران "برای کمک به آموزش بیشتر خود را در علوم کامپیوتر و یا یک زمینه مرتبط است."

همچنین، از این پس تا 31 دسامبر 2020، دختر آمریکایی در حال تطبیق دلار کمک های مالی مشتری برای دلار تا حداکثر 50،000 دلار برای حمایت از دخترانی که کد برنامه نویسی و توسعه به دختران، از جمله کسانی که از گروه های از لحاظ تاریخی کم نشان داده شده است.

این اولین بار است که دختر آمریکایی ارائه لوازم جانبی بازی برای عروسک های آن نیست. در سال ۲۰۱۸، دختر آمریکایی و مایکروسافت برای انتشار یک مجموعه بازی ایکس Xbox با که با یک کنسول ایکس با به اندازه عروسک، کنترل کننده، هدست و صندلی بازی آمد، مناسب برای یک عروسک مایل به نشان دادن مهارت های esports خود را به هم پیوستند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن