Netflix پاسخ به X-Men درست کردم واقعا خوب - CNET

چتر آکادمی بازده ژوئیه 31. Netflix به عنوان حیله و تزویر فصل دوم قلمرو Netflix بکشد چتر آکادمی های ایجاد شده

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399
theumbrellaacademy-season2-episode6-00-29-02-22r

چتر آکادمی بازده ژوئیه 31.

Netflix

به عنوان حیله و تزویر فصل دوم قلمرو Netflix بکشد چتر آکادمی های ایجاد شده از یک پایه محکم. فصل 1 دیدم Hargreeves ابرقهرمان خانواده مقابله با آخرالزمان با slow-mo شوت 'اونا یو پی اس های گلم-سنگ stompers و X-Men و گروه پویا.

این در حالی است که تعریف شخصیت های بزرگ بر شما و همه چیز را نگاه سینمایی و براق تونال مبارزه برگزار شد نشان می دهد بازگشت: Claggy گفت و گو و دور درام خانوادگی اغلب در برخورد با سرگرم کننده است. صحنه های مبارزه به مجموعه حواس پرت تازگی آهنگ دوست دارم از استانبول (نه قسطنطنیه) ساخته شده با چاقو به چشم های نگران کننده, شاد, برای, تلویزیون 14 مخاطبان است.

تحت, showrunner Steve Blackman تطبیق Gerard Way کمیک (راه نیز خواننده از My Chemical Romance) به نظر می رسد که به گوش هر اونس در فصل گذشته انتقادات و پیشنهادات.

فصل 2 منفجر بهترین قطعات را نشان حواس پرت سفر در زمان و اختلال عملکرد خانواده بر روی سبک تر و غنی تر '60s تنظیم. در حالی که آن را در رویدادهای تاریخی و اجتماعی نیست و رسیدن به این سطح از جسارت برخورد با HBO را مراقبانآن را هنوز هم مؤثر با تشکر قوی شخصیت های جدید که در قرعه کشی و حتی بیشتر از تابشی به طور منظم بازیگران.

بالا بردن سرعت بیش از حد ما افت با Hargreeves لحظات پس از پایان فصل 1, زمانی که آنها فرار زمین تخریب در سال 2019 به لطف زمان سفر توانایی های پنج (آیدان گالاگر).

اما به تصویب رسید خواهر و برادر مسیرهای فرار در سراسر, Dallas, تگزاس, در اوایل 60s. در برابر پس زمینه از آمریکا و شوروی در جنگ با جان اف کندی را ترور بلندی پنج کشف او دارای 10 روز به جمع خانواده و جلوگیری از حوادث که منجر به جهان هسته ای نابودی است.

در حالی که این سناریو روز قیامت و دیگر فصل 1 طرح beats اکو در طول فصل 2 به یک خود آگاهی و اطمینان ما را به مکان های غیر منتظره. هنگامی که لوتر (تام هاپر) teeters در villainizing وانیا (الن پیج) به عنوان مثال ما به سمت مرحله به بیشتر خاک منعکس کننده رشد شخصیت و همچنین به عنوان نشان می دهد.

tua-203-unit-04798rc2

کلاوس و فرقه اش.

Netflix

در حالی که لوتر زیرزمینی-جنگنده داستان نیست به عنوان هیجان انگیز به عنوان دیگر ما نمی چسبد با او برای مدت طولانی. پرش تکه از زمان بین شخصیت های فرود در گذشته و ایجاد زندگی جدید ما دیدن لازم است جزئیات این طرح از طریق فلش بک عاقلانه پراکنده در سراسر 10 قسمت.

دیگو (David Castañeda) که در حال حاضر استقبال قهرمانانه خود را کنار دیدار غیر قابل پیش بینی لیلا (Ritu Arya). کلاوس (Robert Sheehan) جای تعجب نیست می شود عیسی-نوع رهبر یک فرقه است. شبح بن (جاستین H. Min) که هنوز ناتمام کسب و کار همچنان به سر و کله زدن با کلاوس در صحنه است که برای تولید بسیاری از بهترین خطوط. اما کلاوس می رود به مکان های دشوار هم جلسه خود را در جنگ ویتنام عشق دیو که نیست در عین حال می دانم که او همجنسگرا است.

آلیسون (امی Raver-Lampman) که به حقوق برابر فعال ریموند شاه بلوط (Yusuf Gatewood), کشتی با چقدر به استفاده از قدرت کنترل ذهن در میان تنش های نژادی. او تجربه دشوار را یکی از تیره موضوعات دست زدن و حال کردن در ناراحت کننده "سیاه پوستان تنها" و "سفید پوستان تنها" تبعیض نژادی از مکان هایی مانند سالن مو.

theumbrellaacademy-season2-episode2-00-37-44-07r

Marin Ireland و الن پیج به عنوان دخترانه و وانیا.

Netflix

وانیا رابطه با تگزاس مادر است بیشتر توسعه یافته از داستان و می درخشد در قلب نشان می دهد. کار به عنوان یک پرستار بچه در مزرعه او به نظر می رسد پس از دخترانه را غیر فعال پسر هارلم در حالی که هم آنچه که او به خاطر از فصل 1 آخرالزمان و نقش او در آن است. Marin Ireland به عنوان دخترانه شما را دور ضربه: او پایه و ظریف می تواند عملکرد حافظه را به یک ضربه استفان کینگ, خانوادگی, درام. رفتار با حساسیت و فضل وانیا عاشقانه او را می دهد نادر اعتماد به نفس و لحظات شاد است که آن را احساس می کند مانند او را به دست آورده است.

شما هنوز هم پیدا کردن خشونت های گاه به گاه در مخلوط, اما آن را به طرز محسوسی باب روز پایین. سه نفر از سوئد نژاد milkmen assassins (بله نپرسید) ارائه تیراندازی موسیقی متن فیلم به صحنه های اکشن فراوان, با, بهتر, عاطفی رانده آهنگ انتخاب از جمله آدل و Billie Eilish پوشش همراه با '60s نرم-سنگ.

tua-205-unit-01069rc3

مانند سلف خود در فصل 2 همچنین دارای یک صحنه رقص.

Netflix

هر چند آن را برخی از زمان سفر تناقض آتش زنی چتر آکادمی همیشه اجازه می دهد تا شخصیت های آن هدایت کشتی. مواد سنگين تر نمی به رادیکال مکان و یا سعی کنید به اظهارات هدایت شخصیت های تصمیم گیری احساسات و قدرت. شما می خواهید برای دیدن خانواده ناکارآمد باند و پشتیبانی از یکدیگر به عنوان آنها با اکراه شکل از چگونه به صرفه جویی در روز.

زرق و برق دار سرگرم کننده و غنی شده توسط قابل توجه بازیگران فصل 2 از چتر آکادمی ترفند همه چیز آن نیاز به تراز خود ترشح حس سرگرم کننده با لحظات.

فصل 2 از چتر آکادمی قطره در Netflix بکشد در ژوئیه 31.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن