'نئو نازی ها' شهری افسر پلیس به اتهام عضویت یکی از راست ترین گروه تروریستی

خدمت شهری افسر پلیس متهم شده است که یک عضو از یک ممنوع راست ، بنیامین Years 21 ساله از شمال لندن متهم شده است

توسط SALAMNEWWS در 20 تیر 1399

خدمت شهری افسر پلیس متهم شده است که یک عضو از یک ممنوع راست ،

بنیامین Years 21 ساله از شمال لندن متهم شده است با پنج جرائم از جمله متعلق به ملی عمل ممنوعه سازمان بین 17 دسامبر 2016 و 1 ژانویه تا سال 2018 است.

او نیز به اتهام دو فقره کاذب نمایندگی با بیان شد یک عضو از "یک سازمان شبیه به BNP [انگلیسی, حزب ملی]" در فرم درخواست و فرم بررسی صلاحیت برای پیوستن به نیروی "قصد به دست آوردن برای خود" پلیس در بیانیه ای گفت.

خدمت آزمایشی افسر نیز به اتهام در اختیار داشتن یک زشت عکس از یک کودک و در اختیار داشتن یک ممنوع تصویر یک کودک.

او معلق شده است از وظیفه و یو بی اس در بازار به نظر می رسد در وستمینستر دادستانی دادگاه در 6 اوت.

در سال 2016 اقدام ملی یک گروه نئو نازی ها شد اولین بار راست سازمان ممنوع می باشد توسط دولت بریتانیا پس از جنگ جهانی دوم است.

دولت پس از ممنوعه spinoff گروه اسکاتلندی سپیده NS131, Sonnenkrieg بخش (SKD) و سیستم شبکه مقاومت (SRN).

Det Supt الا ماریوت گفت: "این اتهامات بسیار جدی برای هر کسی که به چهره و من به طور کامل درک و قدردانی چگونه عمیقا در مورد آن ممکن است برای عموم مردم و به ویژه جوامع محلی در اینجا در شمال لندن است که اتهامات علیه یک خدمت افسر پلیس است.

"به من گفت: در زمان افسر بازداشت در ماه مارس این سال است که صداقت اساسی به پلیس و هر افسر مظنون به نمایش رفتارهای افراطی یا انجمن باید به درستی انتظار بررسی شود.

"ملاقات و در واقع مردم را قبول نمی کند این رفتار ما دریغ خواهد شد را لازم و قوی اقدام به مقابله با آن. پس از اتهامات امروز من آگاه هستم چگونه حیاتی آن است که دادستان اجرا می شود در آن دوره و اهمیت نه تضعیف."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب