نزدیک به نیمی از مردم بریتانیا کم یا هیچ همدردی برای مهاجران عبور کانال از فرانسه، بررسی می یابد

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

نزدیک به نیمی از مردم بریتانیا کم یا هیچ همدردی برای پناهجویان ساخت سفر ناامید انهدر سراسر کانال از فرانسه، بر اساس یک نظرسنجی YouGov.

* کانون توجه عمومی در مورد افزایش گذرگاه های تنگه دور در روزهای اخیر پس از اینکه بیش از 677 نفر بین روزهای پنجشنبه تا یکشنبه به بریتانیا رسیده اند، شدت گرفته است.

با محکم تر شدن اقدامات امنیتی و محدودیت های سفر مرتبط با کوروناویروس به طور موثر یکه تکه کردن مسیر ی که قبلا ً محبوب تر از آن در کامیون ها بود، ورود های هفته گذشته به جمع بیش از ۴۰۰۰ مهاجر ی که تا کنون در قایق های کوچک زندگی خود را در سال جاری به خطر می اندازند، اضافه می کنند.

در حالی که افزایش آشکار - تا از 2758 گذرگاه در سال 2019 - است که به احتمال زیاد تا حد زیادی برای تغییر روش حساب شده، رسانه ها و حزب های عضو حزب محافظه کار به ترتیب برچسب آن را "بحران" و "تهاجم"، با وزیر کشور پریتی پاتل انتصاب جدید "فرمانده تهدید کانال مخفی" و پله بالا برنامه برای ارسال در کشتی های جنگی نیروی دریایی سلطنتی - در میان هشدار این بود "غیر قانونی" و "می تواند به طور جدی خطر زندگی انسان".

نظرسنجی روز سه شنبه نشان داد که بسیاری از مردم بریتانیا ممکن است چنین اقدامات سخت گیرانه به طور فزاینده ای - به خصوص رای دهندگان و رای دهندگان به طور فزاینده ای به نفع است.

از 3163 بزرگسال بریتانیایی، 27 درصد گفتند که آنها هیچ همدردی در همه" برای وضع اهن پناهجویان ندارن، در حالی که 22 درصد داشتن "همدردی زیاد" برای کسانی که تلاش می کنند از شلوغ ترین خط حمل و نقل جهان در قایق های کوچک عبور کنند، توصیف کرده اند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب