اعتماد ملی به بازگشایی برخی از پارک ها و باغ ها در هفته آینده – اما شما نیاز به کتاب یک بلیط برای بازدید از

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 9 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

اعتماد ملی اعلام کرده است آن را شروع بازگشایی برخی از پارک ها و باغ ها در انگلستان و ایرلند شمالی از 3 ژوئن پس از بیش از دو ماه از مستند.

تنها اعضا و بازدید کنندگان است که باید رزرو بلیط در پیشبرد اجازه خواهد داشت برای دسترسی به سایت. پارک ها و باغ ها عمل خواهد شد در حدود یک سوم از ظرفیت معمول خود را برای کمک به مردم رعایت اجتماعی فاصله اقدامات اعتماد اضافه شده است.

اعتماد گفت: آن را در ابتدا بازگشایی تعداد کمی از سایت ها قبل از باز کردن بیشتر در هفته های آینده به عنوان بخشی از یک مرحله به مرحله طرح را بلند مستند محدودیت.

اعلام می آید پس از دولت خود را به روز مشاوره در یکی باغ و سالن در 23 مه تایید است که مردم در انگلستان در حال حاضر می تواند بازدید از باغ ها و زمین نگهداری شده برای استفاده عمومی است.

در سراسر دریای ایرلند اجرایی در ایرلند شمالی همچنین اعلام کرد بازگشایی فضاهای باز به عنوان بخشی از گام اول در آن مسیر به بهبود برنامه.

اعتماد ملی مدیر کل هیلاری مک گریدی گفت: "ما می خواهیم به ارائه امن محلی استقبال فضاهای برای مردم و هر جا که ممکن است ما را به ما باز باغ ها و پارک ها و سواحل و حومه پارک ماشین.

"هوای تازه آهنگ پرنده های بزرگ آسمان ها و فضاهای باز مردم را از دست رفته خواهد بود وجود دارد, اما همه چیز بسیار متفاوت خواهد بود به خصوص برای اولین بار در.

"ما می خواهیم برای تشکر از مردم برای صبر و حمایت در حالی که ما به تدریج شروع بازگشایی و استقبال از بازدید کنندگان ما است."

تمام اعتماد خانه ها و مغازه ها و کلبه تعطیلات و کمپ بسته باقی می ماند در خط با دولت دستورالعمل. تمام پارک خودرو و خواص در ولز باقی مانده در خط با دولت ویلز راهنمایی.

بیشترین اعتماد را به حومه شهر و ساحلی پارک ماشین باز هستند اما پارک خودرو با خطر بالا تقاضا ممکن است نیاز به بسته و برخی ممکن است نیاز به در پیشبرد رزرو.

بازدید کنندگان در حال خواست تا برای بررسی فردی ملک صفحات وب به بررسی کنید که کدام پارک ها دوباره باز شده اند. همه از ورود به باغ و پارک خواهد بود از قبل رزرو بلیط تنها.

کسانی که مایل به خرید بلیط می توانید با مراجعه به سایت های منحصر به فرد وب سایت و یا اعتماد در صفحه اصلی www.nationaltrust.org.uk بازدید

این موسسه خیریه نیز ترغیب بازدید کنندگان به محدودیتی که چگونه بسیاری از بازدیدکننده داشته است آنها کتاب به اقامت در محلی اگر آنها می توانند و برای جلوگیری از شلوغ نقاط داغ است.

علائم در خواص و اطلاعات پیش از بازدیدکننده داشته است به بازدید کنندگان در مورد چگونه برای ایمن ماندن در طول سفر خود را و مسیرهای مشخص خواهد شد ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن