گنجینه ملی مجموعه تلویزیونی در حال توسعه برای دیزنی Plus - CNET

انگشتان عبور که در آینده گنجینه ملی فیلم و سریال خواهد بود به عنوان عمل بسته بندی شده به عنوان 2004 را گنجینه

توسط SALAMNEWWS در 19 اردیبهشت 1399
national-treasure

انگشتان عبور که در آینده گنجینه ملی فیلم و سریال خواهد بود به عنوان عمل بسته بندی شده به عنوان 2004 را گنجینه ملی فیلم.

Buena Vista Pictures/دیزنی

اگر شما هنوز از دیدن بازیگر نیکلاس کیج پس از تعقیب گنج در حالی که آموزش ما یک چیز یا دو مورد تاریخی توطئه سپس شما را در شانس هستید با آینده گنجینه ملی 3 فیلم.

اما, نیز وجود دارد یک جداگانه گنجینه ملی تلویزیون سری آمدن به دیزنی به علاوهبا توجه به تولید Jerry Bruckheimer.

"ما قطعا کار بر روی یک [گنجینه ملی] در جریان است و ما در حال کار بر روی یک صفحه نمایش بزرگ" Bruckheimer گفت: برخورد در روز پنج شنبه. "امیدوارم آنها را هر دو با هم آمده و ما به شما یکی دیگر از گنجینه ملی, اما آنها هر دو بسیار فعال است. یکی برای دیزنی به علاوه یک بسیار جوان بازیگران. این همان مفهوم اما بازیگران جوان. یکی برای تئاتر خواهد بود و همان بازیگران است."

خوب است بدانید که گنجینه ملی 3 فیلم است که هنوز هم اتفاق می افتد با "همان بازیگران" که شامل قفس. اما نمی تواند بیش از حد هیجان زده در مورد این فیلم نشده است. به نظر می رسد مانند مجموعه های تلویزیونی ممکن است اولین زودتر از فیلم.

"نسخه فیلم است که نوشته شده است در حال حاضر" Bruckheimer اضافه شده است. "تلویزیون نسخه در فرایند است. ما یک خلبان اسکریپت انجام می شود و یک طرح کلی از آینده قسمت."

Bruckheimer تنظیم شده است برای تولید این گنجینه ملی 3 فیلم در حالی که کریس Bremner خواهد شد و نوشتن اسکریپت. هیچ کلمه ای هنوز در, بازیگران, مدیران یا نویسندگان گنجینه ملی مجموعه تلویزیونی در دیزنی به علاوه.

گنجینه ملی 3 فیلم زیر سال 2004 این گنجینه ملی و 2007 را گنجینه ملی: کتاب اسرار که Bruckheimer به عنوان تهیه کننده در هر دو.

در گذشته گنجینه ملی فیلم, قفس, بازی های برگزار شده بنجامین فرانکلین گیتس, یک مورخ و cryptologist که جستجو برای گنج از طریق سرنخ های مرموز پنهان در آمریکا آثار تاریخی مانند اعلامیه استقلال.

Bruckheimer و دیزنی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن