ناسا غروب شبیه سازی آشکار فراموش نشدنی زیبایی از غروب خورشید در کرات دیگر - CNET

این تصویر ترکیبی را نشان می دهد مشاهده غروب آفتاب از ایستگاه فضایی بین المللی در ماه آوریل سال 2016. ناسا فضان

توسط SALAMNEWWS در 4 تیر 1399

این تصویر ترکیبی را نشان می دهد مشاهده غروب آفتاب از ایستگاه فضایی بین المللی در ماه آوریل سال 2016. ناسا فضانورد جف ویلیامز جامعی در این سری از عکس ها که رفت و به این نگاه خورشید تأمل در اقیانوس با همراهی ابرها.

ناسا

ما همه آشنا با شکوه و تاب بودن غروب آفتاب در زمین اما سیاره ما این است که منحصر به فرد در منظومه شمسی است. دنیاهای دیگر تجربه بسیار متفاوت غروب به عنوان یک سری از ناسا شبیه سازی نشان می دهد.

اگر شما بودند به دیدار اورانوس حدود غروب آفتاب شما می خواهم با دیدن زرق و برق دار پالت بلوز به عنوان خورشید غوطه ور دور در زیر افق در نهایت تلفیق به فیروزه. "این سبز-آبی رنگ می آید از برهمکنش نور خورشید با سیاره جو گفت:" ناسا در انتشار این هفته است.

شبیه سازی آمده از سیاره ای دانشمند Geronimo بیانوبا که کار بر روی مدل سازی جو اورانوس در مورد ناسا تصمیم به ارسال یک کاوشگر به یک نگاهی از نزدیک در مبهم یخ غول پیکر سیاره است. بیانوبا تست از کامپیوتر مدل سازی تکنولوژی با تولید غروب.

بیانوبا کار ارائه شده است که دو فیلم یکی با دادن یک آسمان مشاهده به عنوان اگر به دنبال از طریق یک لنز دوربین و دیگری نشان دادن آنچه در آن می مانند اگر شما در سطح فرا گرفته و در غروب آفتاب.

این ویدئوها اجازه دهید ما تجربه منظم زمین غروب مه آلود زمین غروب آفتاب و غروب برای زهره و مریخ و اورانوس و تیتانهای جذاب ماه زحل. ناسا در حال کار بر روی سنجاقک ماموریت به تیتانکه شامل یک طرح بلند پروازانه برای پرواز یک rotorcraft در ماه.

برای چشم انداز دیگری در مریخ غروب اتمام این نمایش از ناسا کاوشگر InSight در سال 2019. این چیزی که در مورد غروب در دنیاهای دیگر: آنها هر دو بیگانه و آشنا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن