ناسا فضانوردان با خیال راحت چلپ چلوپ بازگشت به زمین در SpaceX خدمه اژدها - CNET

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley شد بسته به خدمه اژدها و آماده برای رفتن قبل از به راه اندازی اسکراب on

توسط SALAMNEWWS در 13 مرداد 1399

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley شد بسته به خدمه اژدها و آماده برای رفتن قبل از به راه اندازی اسکراب on May 27.

SpaceX

اولین بازگشت تجاری ساخته شده است و عمل ما فضاپیمای حامل دو فضانورد ناسا از ایستگاه فضایی بین المللی ساخته شده امواج در روز یکشنبه با فرود در خلیج مکزیک فقط به عنوان برنامه ریزی شده در 11:48 p. m. PT.

این SpaceX خدمه اژدها مسافران -- ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley -- جاست نام و تاریخ ساخت فضاپیمای اندور. فضانوردان با خیال راحت خارج شد این فضاپیما در بعد از ظهر یکشنبه پس از بهبودی در دریا.

ناسا مدیر جیم Bridenstine استقبال از فضانوردان در یک صدای جیر جیر.

خدمه اژدها undocked از ISS در 4:35 p. m. PT در شنبه لگد زدن به این مهم آخرین مرحله crewed آزمون ماموریت که به معنای اثبات SpaceX آماده است برای حمل فضانوردان به عقب و جلو به ISS به طور منظم. خدمه اژدها قبلا aced آن uncrewed نسخه ی نمایشی-1 تست پرواز در ماه مارس.

تلویزیون ناسا livestreamed خدمه کپسول بازگشت و برنامه ریزی شده بود به پخش یک پیگیری کنفرانس خبری در 1:30 p. m. PT در روز یکشنبه.

Behnken و Hurley وارد ISS در اواخر ماه مه پس از صاف راه اندازی. بازگشت برنامه در ابتدا نامشخص با توجه به ورود یک طوفان بزرگ در امتداد سواحل فلوریدا.

خدمه اژدها تا به حال هفت بالقوه فرود سایت در خلیج مکزیک و اقیانوس اطلس را انتخاب کنید. یک نقطه در سواحل پنساکولا فلوریدا موفق به کسب افتخار. آب و هوا برگزار می شود به سادگی بیرون دادن فضانوردان در آبهای آرام به زمین در.

یک SpaceX بازیابی کشتی به نام برو هدایتگر در محل بود به بازیابی کپسول خدمه و چتر نجات. در یک کنفرانس خبری در روز جمعه Behnken و هرلی گفت: آنها می خواهم که کیسه های آماده در مورد آنها تجربه دریازدگی در حالی که انتظار برای وانت با بهبود خدمه. فضانوردان گزارش آنها انجام شد و پس از فرود.

به فرود, به دنبال تنش هنگام ورود دوباره روند قرار داده است که مقدار زیادی از گرما و استرس در این فضاپیما است. خدمه اژدها چتر نجات مستقر در آن را به عنوان بسته در هدف خود آورده و آن را به آرامی پایین به دریا. علامت تاول در کپسول یک عهد به سختی از آن سفر بازگشت.

وجود تاخیر در باز کردن خدمه تخم اژدها در هیئت مدیره برو هدایتگر به عنوان بهبود خدمه پاکسازی سمی بخار دود از اطراف کپسول.

هرلی و Behnken گرفته شد به یک مرکز پزشکی در کشتی برای معاینات اولیه به عنوان بخشی از استاندارد بازگشت روش. آنها برنامه ریزی برای یک هلیکوپتر سوار به ساحل.

"به کسی چه کسی را لمس تلاش شما باید یک لحظه فقط به گرامی داشتن این روز گفت:" هرلی در زمان خروج از خدمه اژدها.

اگر نسخه ی نمایشی-2 ماموریت ارزیابی هموار می رود و سپس ناسا و اسپیس ایکس به جلو حرکت خواهد کرد با اولین عملیاتی خدمه اژدها ماموریتاست که برنامه ریزی برای راه اندازی بعد از این سال.

بازگشت امن Behnken و Hurley باز می شود تا یک آینده جدید برای ما spaceflight. آن را برآورده وعده NASA Commercial Crew Program و تلاش خود را برای پایان دادن به آژانس فضایی وابستگی در فضاپیمای روسی به حمل آن فضانوردان به ISS است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن