N. S. تیراندازی توده "به طور کامل بی معنی' Mounties گفت. مخالفت کارشناسان

سیگار استفاده می شود در همه جا. در حال حاضر اگر شما خرید یک بسته هستند تصاویری از open-mouthed, زن, دندان های

توسط SALAMNEWWS در 5 خرداد 1399

سیگار استفاده می شود در همه جا. در حال حاضر اگر شما خرید یک بسته هستند تصاویری از open-mouthed, زن, دندان های خود را مانند كج زرد Chiclets در بستر نیکوتین-رنگ لثه است.

"هنگامی که شما سیگار می کشید آن را نشان می دهد" او برچسب هشدار می دهد اما آن را در واقع با توجه به این که در سال 2020 این را می دانید.

مردم به مراتب کمتر دود در حال حاضر از را در دهه 1960 به عقب زمانی که شما تا به حال رایگان reign برای روشن کردن در محل کار, در کافه ها و حتی در هواپیما. اما رها از نیمی از کانادایی ها در سال 1965 به کمتر از 16 درصد در سال 2018 نیست فقط اتفاق می افتد.

هنگامی که یک وزیر فدرال برای اولین بار اعلام کرد که سیگار کشیدن باعث سرطان ریه در سال 1963 این صنعت را تحت فشار قرار دادند. سخت است. آنها گفتند: "این 'شواهد' بود باقی می ماند و نتیجه مهم نیست که چگونه اغلب آن را تکرار و بیان."

در سال 1979 زمانی که کانادا بحث بود که آیا تنباکو ارتقاء باید ممنوع شود و پس از آن -- رهبر حزب محافظه کار پیشرو جو کلارک به نام ایده 'قابل ستایش است اما غیر واقعی است.'

فایل عکس/کانادا مطبوعات

اما از آن تکرار شد و آن را بیان و در سال 1979 بحث دیگر در مورد اینکه آیا سیگار کشیدن مضر بود اما در مورد اینکه آیا تنباکو ارتقاء باید ممنوع شود. سپس-رهبر حزب محافظه کار پیشرو جو کلارک به نام ایده "قابل ستایش است اما غیر واقعی است."

در عین حال در عرض یک هفته سازمان بهداشت جهانی شد, معرفی عمده فروشی ممنوعیت تبلیغات و چشمگیر انقطاع از توتون و تنباکو تولید. ظرف یک ماه نروژ مطرح نتايج خود را تحت حمایت دولت ضد سیگار کشیدن مبارزات آشکار یک کاهش قابل توجه در استفاده از سیگار — یک مثال قابل توجه از آنچه ممکن بود اگر سیاستمداران انداخت خود را ممکن است در پشت یک مسئله است.

ادامه مطلب: فمینیسم ملاقات تیراندازی در École Polytechnique. آن را گرفته شده از 30 سال به آن تماس بگیرید, آنچه در آن بود

Farheen Khan, یک مدافع حقوق زنان فکر می کند از این کمپین — که دولت انجام تغییر در جامعه را از ذهن جمعی — پس از بدترین کشتار جمعی مدرن در تاریخ کانادا است که با شروع وحشتناک خشونت خانگی است که در زمان حمله پلیس سوار سلطنتی کانادا نزدیک به یک هفته به فاش کردن به مردم است.

"در جامعه هنگامی که ما شروع به تحقق بخشیدن به سیگار, سیگار کشیدن یک مشکل پول زیادی قرار گرفت به تغییر است که مکالمه," او می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد

"در حال حاضر در این زمان ما کاملا می دانیم (خشونت خانگی) یک مشکل است. پس چرا از آن است که ما در حال انجام همان نوع از چیزی است ؟ این چیزی است که ما نیاز به ایجاد یک اولویت است."

***

بدترین کشتار جمعی مدرن در تاریخ کانادا آغاز شد و با وحشتناک خشونت نیروهای مسلح شروع به بحث با دوست دختر خود را در یک مهمانی در Portapique, N. S. و ادامه داد: مبارزه با او به در خانه اش قبل از آزار او و مقید ، او فرار کرد و مخفی شبانه در جنگل.

مسلح را پدید آمده از نقطه پنهان در جنگل قبل از 7 صبح در روز یکشنبه, مارس 19. او به نام 911 و RCMP به زودی متوجه شدم این بود که در برخورد با یک فعال تیرانداز — یک با یک انبارهای سلاح یک Mountie و یک نگاه به طور یکسان ماشین پلیس.

تماشا کنید: RCMP می گویند هیچ مدرکی از نفرت نسبت به زنان در نوا اسکوشیا جرم تیراندازی

اما Mounties را نمی گوید عمومی قتل شد, رسوب, خشونت خانگی. برای روز شایعات swirled که مسلح را شریک زندگی سابق بود که در میان کشته (او) در حالی که طرفداران خواست مقامات به صحبت با صدای بلند و به وضوح در مورد نرمال نر خشونت اساسی چنین حملات مرگبار (آنها نیست).

یک سخنگوی نیروی که پاسخ به بسیاری از اخبار جهانی' پرسش گفت: نیروی اطلاعات ارائه شده در خصوص حادثه خشونت خانگی "هنگامی که ما در یک موقعیت برای ارائه یک حساب کاربری از این حوادث است."

ادامه مطلب: آیا ما را از دست ندهید, Nova Scotia تیراندازی علائم هشدار دهنده — اخراج و یا آنها ؟

"برای کسانی از ما که تجربه کرده اند که چگونه خشونت مردان از بین می برد و زندگی آن شدید و فعلیت نسخه از نر خشم و پرخاشگری با هدف قرار دادن کسانی که قرار بود نزدیک به آنها" می خواند بیانیه ای در قتل از انتقال خانه Association of Nova Scotia.

یک پرچم قرمز است که تحقیقات نشان داده است زمان و دوباره به قبل از قتل عام? خشونت خانگی.

اینجا را کلیک کنید برای مشاهده اطلاعات "

چند روز بعد وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد هر گونه شواهد زن ستیزی نقش مهمی در زنان مسلح هدفمند (او را کشته و 13 زنان و نه مردان) RCMP Supt. دارن کمپبل گفت: نه این که او آگاه بود.

"این کاملا بی معنی است."

که دقیقا اشتباه انتخاب کلمه می گوید: Elise Chenier یک استاد تاریخ در دانشگاه سیمون فریزر به دلیل آن درست نیست.

"رسانه ها و دولت و پلیس هیچ یک از آنها در حال نگاه کردن به آن از طریق لنز از خشونت مردان" او می گوید. "این یک بی وجدانی شکست. ... این غیر مسئولانه رهبری در RCMP به خصوص در RCMP که در آن کار شما این است که به درک جرم و جنایت است."

یک سخنگوی RCMP گفت, اخبار جهانی "خشونت خانوادگی تحقیقات یک اولویت است و باید به کار گرفته شود در اسرع وقت به طور مداوم و همکاری با جامعه محلی ما سهامداران."

نیست که می گویند کانادا در سال 1989 به دلیل خودداری از استفاده از کلمه فمینیسم به توصیف ضد فمینیستی حمله که به کشته شدن 14 زنان در École Polytechnique. اما نگاهی دقیق تر که داستان قرار داده و زن ستیزی, خشونت مبتنی بر جنسیت و Portapique قتل به طور مداوم در همان قاب Chenier می گوید. آنها از نظر قطعات و فکر می کنم قطعه; زن ستیزی نیست متن پخته و به روز رسانی روزانه — این درمان به عنوان جداگانه.

"ما هنوز در حاشیه فریاد به مرکز" Chenier می گوید.

سخنران برای زنان و برابری جنسیتی کانادا (دستمزد) و امنیت عمومی نمی پاسخ به سوالات خاص در یک بیانیه مشترک آنها اذعان نرخ بالای خشونت مبتنی بر تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت: "ما می دانیم که وجود دارد بیشتر به انجام و ادامه خواهد داد به کار با شرکای ... برای پایان دادن به خشونت در تمام اشکال آن است."

زنان را حفظ خواهد کرد فریاد به مرکز کلمات خود را ادامه قبل از آنها "بریزد و سپس از آن خواهد شد سکوت تا بعد از کشتار" نوشته دوروتی وودند در یکی از این قطعه برای Tyee.

"این سکوت که بزرگتر بخشی از مشکل مانند گسترده ای کوچک از یک فاسد یخ نهان و unfelt تا آن را ریپ شما باز می فرستد و شما را به پایین از دریا غرق."

وودند نوشت: در مورد فراگیر اجتماعی مسئله ای است که یک راز است و در عین حال اغلب به عنوان درمان: به طور متوسط یک زن کشته شده است هر روز دیگر هفته ای یک بار یک زن به قتل رسیده توسط شریک زندگی خود را و یک سوم زنان را تجربه نوعی از خشونت جنسی در طول دوره زندگی خود را.

ادامه مطلب: محدود کردن اطلاعات در مورد خشونت علیه زنان خطرناک است — اینجا چرا

در حالی که به طور کلی تعداد مردان کشته بالاتر است کارشناسان می گویند که خشونت علیه زنان است که اغلب متمایز است.

"این همه در مورد تسلط و قدرت بر فرد دیگری می گوید:" خان مدافع حقوق زنان.

که ایمان آوردند در راه میدان توسط یک فرد مسلح خود همسایه است. نانسی هادسون گفت: کانادا مطبوعات او تعجب نیست "به برخی از درجه" توسط 13-ساعت داد و بیداد.

کریستین قلب متوقف می شود به او احترام می گذارد و در کنار بنای یادبود برای لیلیان Hyslop در Wentworth, N. S. 24 آوریل سال 2020 است. بیست و دو نفر کشته و یک مرد رفت و در یک داد و بیداد مرگبار در Portapique و چند دیگر, Nova Scotia جوامع است.

کانادا پرس/لیام Hennessey

او تا به حال شناخته شده انسان برای نزدیک به دو دهه در بر داشت و او را "بسیار خوشگذران" اگر چه او شناسایی "برخی از مسائل اساسی است که من فکر می کنم او تا به حال با او در ارتباط است."

این بسیار مهم است که کسانی که مسائل اساسی خطاب می خواند انتقال خانه Association of Nova Scotia بیانیه.

"ما باید خود را رقیق کردن این مشکل با صحبت کردن از یک عمل واحد از خشم بلکه تشخیص دهند که خشونت مردان است بخشی از یک بزرگتر مشکل اجتماعی از حق و سمی مردانگی."

و در عین حال Chenier می گوید, شده است وجود دارد هیچ مستقیم پلیس یا دولت اذعان به این. (یک سخنگوی دستمزد کانادا گفت: طرح اقدام ملی به آدرس این مسائل اما اتصال آنها به نوا اسکوشیا قتل است.) شده است وجود دارد "کاملا بی معنی" نظر و سپس Mountie سخنگوی راه رفتن ضعیف بیان, بیانیه دلالت مسلح را شریک در خدمت به عنوان "کاتالیزور" برای داد و بیداد.

تماشا کنید: RCMP توضیح دهید که مسلح را شریک شد 'کاتالیزور برای تیراندازی

"(وجود دارد) که عصبانی و کسانی که زنان به عنوان اهداف مشروع که خشم" Chenier می گوید.

"نه همه آنها عمل خواهد کرد در این بازی فوق العاده خشونت آمیز موضوع اما این دانه ها از کجا می آید آنقدر خوب درک به خوبی مستند شده است که ممکن است آن را هولناک و ویرانگر اما این نقل قول را تمام کردن بی معنی. متاسفانه و غم انگیز و به طرز وحشیانه ای وجود دارد حس به این."

***

در بدترین جرم قتل در کانادا مدرن, تاریخچه مجرمان مرد هستند و قربانیان خود را عمدتا زنان است.

در مونترال در سال 1989 آن را صریح و روشن. مردان بخشوده شد در حالی که 14 نفر به قتل توسط یک مرد که به آنها گفت: "من مبارزه با فمینیسم."

در تورنتو در سال 2018 شد ضمنی. هشت زن و دو مرد کشته شدند در مرگبار ون حمله توسط یک مظنون که خود را به نام یک incel — یک smushing هم غیر ارادی مجرد یک اصطلاح برای مردان به طور معمول زن ستیزی که معتقدند زنان باید در دسترس ساخته شده به خشنود و راضی کردن نیازهای جنسی خود را.

در نوا اسکوشیا در سال 2020 RCMP می گوید آن را خیلی زود به صحبت می کنند به انگیزه. اما 13 زنان و نه مردان به قتل رسیدند در حمله آغاز شد که با خشونت و مرتکب شد توسط یک مرد با یک سابقه طولانی از اختلافات که رفتار نسبت به دوست دختر خود را ترک حداقل یک همسایه بی قراری.

ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد قربانیان Nova Scotia جرم تیراندازی

نمی آویزان کنید تا انگیزه خواستار Chenier:

"انگیزه بسیار باریک از راه نگاه کردن به آن است. آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا این است که مشکل از نر خشونت است."

هر چیزی می تواند مجموعه ای از یک فرد در هر روز داده می شود فقط به عنوان هر چیزی می تواند آنها را متوقف کند — به یاد داشته باشید کبک مسجد تیرانداز ؟ دو ماه قبل از او به ضرب گلوله کشته و شش نفر او سوار به یک مرکز خرید بزرگ و شروع به بار سلاح های خود را. اما پس از آن او را دیدم یک دوربین امنیتی و تغییر ذهن خود را.

ادامه مطلب: چه فمینیستی ترودو حرکت سوزن بر برابری جنسیتی?

"ماشه می تواند یک چیز جزئی," Chenier می گوید صحبت کردن به طور کلی. "مشکل این است که این شخص این فرد مطرح شده است در یک فرهنگ است که در آن مردان هستند دلسرد از ابراز احساسات مثبت مانند عشق و محبت و مراقبت از آسیب پذیری و نرمی."

اولین گام برای رفع این واقعیت است که ما در جامعه ای زندگی غرق در خشونت تصدیق آن می گوید نانسی راس دستیار استاد در دانشگاه Dalhousie که کار بررسی فمینیستی تحقیقات و عدالت در پاسخ به خشونت خانگی. راس متمرکز شده خشونت در جوامع روستایی شبیه به Portapique Milford Shubenacadie, Debert و ونت ورث که در آن نوا اسکوشیا مسلح مردم را کشته است.

"ما به نگاهی به آنچه که در واقع اتفاق می افتد" راس میگه. "آنچه در آن است در جامعه ما که تشویق شفقت ؟ آنچه در آن است که تشویق صلح در روابط؟"

تماشا کنید: آیا بچه های جوان تدریس در مورد خشونت علیه زنان ؟

بخشی از مشکل این است که چگونه تکه تکه موضوع خشونت علیه زنان است و سکوت است که آن را همراه او می گوید:.

"ما نیاز به نگاهی به پیچیدگی عوامل است که کمک به آن و ما نیاز به مالکیت را به عنوان یک جامعه" راس میگه. "ما نیاز به فراتر از آن و نگاهی به آنچه که واقعیت است و چگونه مراحل را برای پایان دادن به این."

این ایده جدید نیست; طرفداران شده اند و فریاد آن را برای سال.

ادامه مطلب: چه یک طرح اقدام ملی در خشونت مبتنی بر جنسیت ممکن است رسیدن به — اگر کانادا می شود آن را حق

اما پنج سال پس از سازمان ملل متحد توصیه می شود یک طرح اقدام ملی بود در محل قرار داده برای مقابله با خشونت علیه زنان در کانادا است که تنها در ابتدا داشتن اختصاص 30 میلیون دلار برای راه اندازی در سال 2019 انتخابات پلت فرم.

موثر باشد Lise مارتین مدیر اجرایی زنان پناهگاه کانادا قبلا گفته اخبار جهانی این طرح نیاز سالانه سرمایه گذاری حداقل $500 میلیون.

یک سخنگوی دستمزد کانادا گفت: کار بر روی یک طرح اقدام ملی "که شامل پرداختن به علل ریشه ای و مسائل سیستمیک است که تداوم خشونت مبتنی بر جنسیت" خواهد بود جریان در ماه های آینده.

بودجه کلیدی خان می گوید: ما باید برای بیرون آمدن نوسانی مثل ما در 1970s برابر سیگار است. ما نیاز داریم که دولت تعهد برای تغییر جامعه را در ذهن جمعی ما نیاز به غیر ممکن را ممکن است.

تماشا کنید: چند شاهد به نوا اسکوشیا تیرانداز گذشته خشونت

پول را به چیزهایی مانند افزایش حداقل دستمزد و افزایش کمک های اجتماعی نرخ برای کمک به زنان از فقر یک طرح ملی برای پایان دادن به بی خانمانی, ملی, مسکن, استراتژی به زنان اطمینان حاصل کنید که مقرون به صرفه خانه که امن کمک های حقوقی رایگان نمایندگی برای آزار زنان و ایجاد خانواده عدالت مراکز به طوری که آنها می توانید با خیال راحت ارز حضانت فرزندان خود و نظارت و دسترسی داشته باشید.

"اگر این یک نگرانی است که آن را به وضوح برای بسیاری از زنان در جامعه ما پس از آن ما نیاز به قرار دادن پول ما را که در آن دهان ما این است که اطمینان حاصل شود که این اولویت بندی و بودجه مناسب می گوید:" خان.

ادامه مطلب: Elana Fric کشته شد و پس از تشکیل پرونده برای طلاق. چگونه ما را ترک کمتر خطرناک است ؟

در حال حاضر Chenier می گوید دولت داده نشده است نشان میدهد که این یک اولویت است. آن را "خیره کننده" که پلیس و دولت نیست اعمال جنسیتی لنز به نوا اسکوشیا قتل او می گوید.

"وجود دارد هیچ کمبود dialogue ادبیات و مطالعات در راه است که در آن در فرهنگ ما مردان متاسفانه در حال مطرح به سرکوب نیازهای عاطفی خود را به استفاده از خشونت برای بیان آنها" Chenier می گوید.

"که بخشی از توضیحی برای جرم و جنایت خشونت آمیز. ... آن را باید از ابتدا یک توضیح برای این یکی."

ادامه مطلب: او شاهد N. S. توده تیرانداز خشونت. او هنوز در تلاش برای شنیده می شود

همکاران نوا اسکوشیا RCMP افسر Const. هایدی استیونسون که در داد و بیداد عکسبرداری در اوایل این ماه در بخشی کوتاه اما تند و تلخ در مراسم شناخته شده به عنوان "آخرین گشت" در Shubenacadie, N. S., on May 1, 2020, در این RCMP Nova Scotia جزوه عکس.

کانادا پرس/هو RCMP نوا اسکوشیا

در پاییز سال 2019 همانطور که ما با نزدیک شدن به سالگرد 30 از École Polytechnique قتل عام اخبار جهانی در زمان یک نگاه در عمق در راه است که در آن خشونت علیه زنان است و نه بهبود یافته در دهه های پس از.

شما می توانید پروژه کامل در اینجا.

اگر شما یا کسی که شما می دانید در حال تجربه خشونت مبتنی بر جنسیت این منابع می تواند کمک کند.

jane.gerster@globalnews.ca

@Jane_Gerstertinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب