نمایندگان مجلس سعی کنید برای جلوگیری از شرکت ها با استفاده از جدید معاملات تجاری برای دعاوی

نمایندگان مجلس را به تلاش برای وادار کردن دولت به بلوک شرکت دعاوی مربوط به آینده معاملات تجاری در یک پیشنهاد ب

توسط SALAMNEWWS در 30 تیر 1399

نمایندگان مجلس را به تلاش برای وادار کردن دولت به بلوک شرکت دعاوی مربوط به آینده معاملات تجاری در یک پیشنهاد برای حفاظت از حقوق بشر است.

سیاستمداران می خواهید به نوار شرکت از پیگرد بریتانیا سیاست هایی که آنها بر این باورند آسیب رساندن سود خود را مانند مقررات زیست محیطی و یا حقوق کارگران.

تجارت فعالان ترس که پیشنهاد ساختار برخی از معاملات می تواند به سرمایه گذاران بین المللی گسترده قدرت به ابطال ملی مجلس با "سرمایه گذار-دولت اختلاف شهرک" – بهتر شناخته شده به عنوان ISDS.

بوریس جانسون متعهد شده است برای ثبت نام رایگان معاملات تجاری با کشور دنیا پس از بریتانیا به بازار اتحادیه اروپا در پایان سال است.

ISDS را در دادگاههای بین المللی هستند که در برخی از موافقت نامه های تجاری به عنوان یک حکومت ساز.

اصلاحیه به آینده تجارت لایحه تنظیم شده بود مورد بحث در روز دوشنبه در مجلس عوام خواهد یاغی ISDS. از جمله موارد کاونتی در مات خصوصی دادگاه داوری در خارج از اصلی نظام حقوقی.

دوم متمم همچنین پیشنهاد شده توسط لیبرال دموکرات خواهد نیاز به انگلستان برای ارزیابی هر توافقنامه تجارت و تاثیر آن بر حقوق شهروندان با توجه به جنسیت و سن و نژاد و طبقه اقتصادی و تندرستی.

ISDS شد یکی از ویژگی های موفق تجارت آتلانتیک و مشارکت سرمایه گذاری معامله پیشنهاد شده بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا بود و یکی از بحث برانگیز ترین جنبه های.

نمونه هایی از ISDS موارد شامل دولت کانادا مجبور به پرداخت خسارت به یک زباله های سمی درمان شرکت و مجبور به پرداخت خسارت به تولید یک بنزین افزودنی به فکر یک خطر برای سلامت عمومی است.

نمونه های دیگر عبارتند از پیشنهاد ناموفق توسط شرکت دخانیات فیلیپ موریس به شکایت دولت اروگوئه برای معرفی ضد سیگار کشیدن قانون استدلال می کند که سیاست های بی ارزش خود سیگار علائم تجاری و سرمایه گذاری است. دادگاه در زمان شش سال به نفع دولت است.

صحبت های پیش از بحث در مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه لیبرال دموکرات تجارت بین المللی, سخنگوی سارا اولنی گفت: مستقل: "همانطور که بریتانیا به دنبال یک تجارت جدید سیاست ما نباید رها کردن ارزش های ما بهره مند از به عنوان اعضای اتحادیه اروپا: حقوق بشر و عدالت و شفافیت باید محافظت با وجود دولت Brexit برنامه.

"دولت رویکرد به تجارت محزون می خوانی غفلت از این اصول است. نه تنها آنها ارائه شده بعدی به هیچ تضمینی در محیط زیست و کارگران حمایت, اما آنها حتی به نظر می رسد قصد دادن بزرگ و شرکت های چند ملیتی می گویند بیش از خود ما قوانین.

"وجود دارد هیچ پنهان از این واقعیت است که این مخالف 'کنترل گرفتن'. است که چرا لیبرال دموکرات ها در حال مبارزه برای یک نمایشگاه, سیاست, است که مرتکب آمریکا و شرکای ما به بالاترین استانداردهای, و است که می ایستد در برابر مرموز دادگاه اجازه می دهد که شرکت های خارجی سوء استفاده از قدرت خود را."

ISDS گنجانده شد در USMCA معامله بین آمریکا و مکزیک و کانادا امضا شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – به عنوان به خوبی به عنوان مسن تر نفتا پیمان بین همان کشورها است.

دولت اکثریت بزرگ در عوام به معنی قابل توجهی شورش مورد نیاز خواهد بود برای اصلاح از طریق دولت و یا پشتیبان گیری است که تا کنون به دنبال ندارد.

دیوید لارنس تجارت جنبش عدالت گفت: "حقوق بشر و استانداردهای بالا باید در قلب ما آینده سیاست های تجاری. تجارت لایحه ارائه می دهد یک فرصت برای ساخت ضریح این اصول در قانون است.

"نمایندگان مجلس باید در حمایت از اصلاحات که نیاز دولت به انجام حقوق بشر ارزیابی تاثیر از تمام معاملات تجاری قبل و بعد از پیاده سازی. این لایحه نیز ارائه می دهد یک فرصت برای انگلستان رایگان خود را از مضر سرمایه گذار دادگاه مقررات در معاملات تجاری.

"این مرموز دادگاه های استفاده شده توسط شرکت ها به چالش های مهم زیست محیطی و مقررات اجتماعی از جمله حداقل دستمزد افزایش می یابد و آلودگی کنترل. از بین بردن ISDS بند از معاملات تجاری ضروری است برای اطمینان از که ما تجارت جدید سیاست خوب برای مردم و سیاره است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن