موتورسوار متهم پس از برخورد پلیس چهره در زمینه هوشیاری آزمون: OPP

میدلسکس OPP می گویند یک افسر دچار جراحات جزئی پس از ضربه در چهره توسط یک راننده موتور سیکلت را در طول یک توقف

توسط SALAMNEWWS در 5 خرداد 1399

میدلسکس OPP می گویند یک افسر دچار جراحات جزئی پس از ضربه در چهره توسط یک راننده موتور سیکلت را در طول یک توقف ترافیک اوایل یکشنبه.

به گفته پلیس این حادثه آغاز شد و در طول یک توقف ترافیک مربوط به یک وانت در Strathroy-Caradoc در Longwoods جاده فقط قبل از 3:30 a. m. on May 24.

ادامه مطلب: مرد به اتهام حمله پس از آلبرتا RCMP حمله با اسپری خرس

این Strathroy-Caradoc خدمات پلیس مامور انجام توقف مواجه شد نامربوط مرد بر روی یک موتور سیکلت شد که مقابله و باعث یک درخواست برای کمک از OPP. موتورسوار فرار رو به مشرق در بزرگراه 402 و بعدها یافت و متوقف OPP افسر.

پلیس می گوید این افسر آموخته شده در طول توقف ترافیک از موتور سیکلت است که "توانایی راننده برای کار با موتور سیکلت ممکن است دچار اختلال شده است."

یک میدان آزمون هوشیاری گرفت و راننده موتور سیکلت "بسیار تهاجمی تبدیل شد و مورد ضرب و شتم افسر قابل توجه او در چهره" پلیس می گویند. افسر مورد استفاده خود را انجام انرژی سلاح به منظور تسهیل در بازداشت پلیس می گویند. افسر دچار جراحات جزئی و متهم مجروح نیست, پلیس می گویند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: OPP شارژ اتاوا مرد برای آزار پلیس و مقاومت در برابر دستگیری در بزرگراه. 417

51 سال از Mississaugas از اعتبار اول کشور شده است به اتهام حمله به یک افسر صلح و شکست و یا عدم تطابق با تقاضا است. پلیس می گویند او بازگردانده شدند به زندان "به عنوان یک نتیجه از آزادی مشروط بودن لغو" است و به دلیل در دادگاه در لندن در اوت. 4.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب