از منچستر عرصه قربانی تماس بوریس جانسون خواندن حمله تروریستی پاسخ 'توهین آمیز' و 'تشویق'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 3 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مادر یک منچستر عرصه بمباران قربانی گفت: بوریس جانسون در واکنش به حمله تروریستی در خواندن بود "توهین آمیز" و "تشویق".

سه مرد - در حال حاضر شناخته شده به عنوان جیمز فورلانگ جو ریچی-بنت و دیوید شیون شد چاقو به مرگ در این شهر Forbury باغ در شب شنبه در یک حمله که به طول انجامید کمتر از پنج دقیقه.

این حادثه به نظر می رسد به حمل نشانه های قبلی حملات اخیر در خاک بریتانیا - از جمله 2019 پل لندن حمله و دیگری در اوایل سال جاری در Streatham خیابان بالا که هر دو را دیدم lone wolf مهاجمان که شناخته شده بودند به امنیت خدمات حمل کوچک-مقیاس ضرب و جرح با سلاح های تیغه.

در خواندن حادثه را پس نخست وزیر قول داد برای ایجاد تغییرات لازم برای اطمینان از این خطر چنین حمله بود کاهش یافته است.

آقای جانسون گفت: روز بعد: "اگر درس آموخته می شود اگر تغییرات وجود دارد که باید به نظام حقوقی ما برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی می افتد دوباره ما دریغ نکنید به آن عمل همانطور که ما قبل از اینکه شما را به یاد بیاورید بیش اتوماتیک اوایل انتشار تروریستی مجرم."

اما Indeks موری از مارتین Hett ضربه در ساعت تعهد - حمله نظرات خود را در توییتر به عنوان platitudes پس از فاجعه.

او نوشت: "از دست داشتن یک دوست در یک حمله تروریستی پیدا کردن من آن را توهین آمیز/تشویق.

"من به شما Martyn قانون به عنوان یک "طرح درس" برای برخی از این."

در اشاره به دیدگاه که درس خواهد بود آموخته او افزود: "من فکر می کنم که جمله را هرگز نباید به زبان آورده که مردم فوت کرده اند.

"این فقط احساس نمی کند مناسب است و مضر. یادگیری از چیزهایی که به اشتباه است که البته بسیار مهم است اما شاید باید گفت با صدای بلند."

خانم موری صرف زمان پس از مرگ پسرش در سال 2017 بازدید از مدارس و کالج ها و دانشگاه ها به بحث در مورد افراط گرایی در تلاش برای جلوگیری از افراد جوان در حال استخدام برای گروه های افراطی.

مارتین قانون لایحه او در مبارزات انتخاباتی است برای معرفی کرده اند برای محافظت از مردم در مکان هایی مانند کافه ها و رستوران ها خواهد معرفی یک وظیفه در محل اپراتورها در نظر گرفتن خطرات ناشی از حملات تروریستی و می توانید ببینید فرودگاه-style امنیت در آورده و در مکان های بیشتری.

دولت به حمایت از این ایده است.

می آید پس از وزرا به چالش کشیده شد در مورد اینکه آیا دولت در حال انجام است به اندازه کافی قبل از خواندن حمله.

در اوایل این ماه David Lammy سایه عدالت, وزیر پیشنهاد کرد که زمان در زندان ساخته شده اند ممکن است عاملان حملات تروریستی اخیر در پاریس بیشتر تمایل به خشونت و سوال که چرا یک "منسجم deradicalisation استراتژی" تا به حال منتشر نشده است در کنار مبارزه با تروریسم و صدور حکم ،

نخست وزیر رسمی گفت: آقای جانسون تعهد به انجام دور با موانع قانونی در پی خواندن حمله فراتر رفت و لفاظی.

او گفت: "این یک مورد به سادگی گفت که. در گذشته زمانی که آن را روشن است که بیشتر مراحل مورد نیاز پس از Streatham حمله به حفاظت از ما در زمان آنها و ما تصویب قوانین اضطراری".

وی افزود: دولت در مبارزه با تروریسم و صدور حکم لایحه بود ساخت راه خود را از طریق مجلس اجازه می دهد برای "جدید و جدی با تروریسم حکم برای مجرم خطرناک با 14 سال حداقل حبس و تا پنج سال صرف شده در مجوز; پایان دادن به آزادی های اولیه برای جدی ترین مجرم که دریافت تمدید معین جملات... و حصول اطمینان از یک دوره حداقل 12 ماه در گواهینامه برای همه ترور مجرم و همچنین نیاز به بزرگسالان مجرم را تست پلی گراف."

آخرین مطالب