مادر خواستار حکم سختگیرانه در مرگ پسر در سال 2016 در سلول زندان هالیفاکس

مادر مردی که در ژوئن ۲۰۱۶ در سلول زندان پلیس هالیفاکس درگذشت از قاضی خواسته است تا «سخت ترین مجازات ممکن» را ب

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

مادر مردی که در ژوئن ۲۰۱۶ در سلول زندان پلیس هالیفاکس درگذشت از قاضی خواسته است تا «سخت ترین مجازات ممکن» را بر دو افسر پلیس ویژه که به اتهام سهل انگاربودن جنایی در مرگش مجرم شناخته شده اند، اعمال کند.

در بیانیه تاثیر قربانی خود را در طول جلسه حکم امروز خوانده شده ، Jeannette راجرز گفت که او به دنبال یک مجازات سخت است چرا که زندگی هر روز بدون پسرش مانند یک "حکم زندگی بدون امکان مشروط" است.

یک مممد پزشکی، کوری راجرز را که مست شده بود، در حالی که در سلول دراز می کشد با هود تف که دهانش را پوشانده بود و به نظر می رسد استفراغ می کرد، بر اثر خفگی درگذشت.

کریس وندرهوفت وکیل تاج از نوا اسکوشیا عدالت عالی دادگستری کوین کودی برای دو سال حبس برای دانیل فریزر و شریل گاردنر که در نوامبر گذشته توسط هیئت منصفه به اتهام سهل انگاره های جنایی باعث مرگ مجرم شناخته شده بودند، درخواست کرد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

فشار به ارمغانبیاورد بیشتر 'جایگزین انسان' به مخزن مست, همچنان در Halifax
فشار به آوردن بیشتر 'جایگزین انسان' به مخزن مست، ادامه در هالیفاکس

وندرهوفت می گوید هر دو در وظیفه مراقبت خود با عدم جستجوی مراقبت پزشکی برای راجرز شکست خورده اند و حکم باید اصول «دنبلانوشن و بازدارنده» را منعکس کند.

انتظار می رود که دفاع از آن را تسلیم حکم خود را به قاضی بعد از امروز.

در طول محاکمه هیئت منصفه ویدئویی از راجرز نشان داده شد, 41, سنگین در یک سلول در حالی که پوشیدن کلاه تف. ماسک مانع از تف زندانیان بر روی نگهبانان، اما همچنین همراه با دستورالعمل هشدار در برابر ترک آن را در یک فرد بسیار مست که ممکن است استفراغ می آید.

-ادامه مطلب: به عنوان استدلال نهایی نزدیک در دادگاه برای مرگ کوری راجرز، مادرش می گوید پلیس هالیفاکس پسرش را شکست داد

ساعاتی قبل از مرگ، راجرز در خارج از بیمارستان کودکان هالیفاکس که همسرش روز قبل فرزندشان را به دنیا آورده بود، دستگیر شد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

شواهد در طول دادگاه ارائه شد که او به شدت پس از نوشیدن سریع نیم بطری ویسکی و پلیس دیده است که او مصرف مشروب به شدت اختلال داشته است.

پلیس ی که راجرز را دستگیر کرد شهادت داد که بعد از اینکه او به ایستگاه رانده شد، کلاه را روی صورتش قرار داده اند.

این گزارش توسط مطبوعات کانادا برای اولین بار در تاریخ 12 اوت 2020 منتشر شد.

© 2020 The Canadian Presstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن