مونترال هدف قرار دادن اهداف در COVID-19 اما پیش بینی آینده نامشخص: بهداشت عمومی

کبک بهداشت عمومی موسسه در روز پنج شنبه منتشر شد تازه بینی در تکامل از رمان coronavirus در استان کرد و آن را هن

توسط SALAMNEWWS در 9 خرداد 1399

کبک بهداشت عمومی موسسه در روز پنج شنبه منتشر شد تازه بینی در تکامل از رمان coronavirus در استان کرد و آن را هنوز هم بیش از حد دشوار است برای تعیین مسیر از همه گیر در سراسر بیشتر مونترال منطقه — مرکز ویروس در کانادا.

بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نسبت به COVID-19 در حال پایین رفتن در مونترال گفت: محقق مارک atos public sector اضافه کرد که شهر "است که در خوش بینانه حالات" که موسسه پیش بینی شده در اوایل ممکن است.

در مه 8, atos public sector تیم پیش بینی شده وجود دارد می تواند بیش از 150 مرگ و میر در هر روز در این شهر در ماه جولای. کسانی که مرگ عوارض را محقق نمی شود — و مونترال ثبت یک کاهش در تعداد جدید روزانه موارد برای هفته گذشته.

ادامه مطلب: کبک کارشناسان با احتیاط خوش بینانه در مورد COVID-19 بیمارستان پیش بینی

Atos public sector گفت: تصمیم دولت برای تاخیر در افتتاح مدارس شهرستان تا سپتامبر و باز از فروشگاه های خرده فروشی تا این هفته کمک مونترال جلوگیری از بدترین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"همه کسانی که همه چیز تغییر" atos public sector گفت. "در حال حاضر ما بیشتر در خوش بینانه طرف داده است."

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اما موسسه جدید پیش بینی طور گسترده ای متفاوت است.

Atos public sector یک کنفرانس خبری گفت که اگر Montrealers یک "قوی" پایبندی به بهداشت عمومی, بخشنامه ها, نیمی از مدل پروژه یک کاهش تدریجی در تعداد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر تا مرداد.

ادامه مطلب: کبک به نظر می رسد به استخدام 550 پرستار را از خارج از کشور به کارکنان مراقبت دراز مدت خانه

اما او هشدار داد نیم دیگر پیش بینی کند افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر — حتی اگر بیشتر Montrealers دنبال قوانین.

قوی و پایبندی به بهداشت عمومی, بخشنامه ها, atos public sector توضیح داد, به معنی داشتن بین 60 درصد و 80 درصد از مردم به انجام چنین چیزهایی به عنوان نگه داشتن فاصله مناسب از دیگران و با پوشیدن ماسک ،

این همچنین بدان معنی است که مقامات بهداشت عمومی هستند قادر به جداسازی بین 75 درصد و 90 درصد از علامتی COVID-19 موارد است.

اگر کمتر از 40 درصد از Montrealers دنبال بهداشت عمومی دستورات و تنها بین 60 درصد و 75 درصد از علامتی موارد جدا شده و سپس مدل های پیش بینی افزایش قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در ماه اوت.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن