MLB بازیکنان موافق به 16 تیم در سال 2020 برگشتی از 10

لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه بازیکنان مورد توافق پنج شنبه به گسترش برگشتی از 10 تیم به 16 برای همه گیر-تاخیر در

توسط SALAMNEWWS در 3 مرداد 1399

لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه بازیکنان مورد توافق پنج شنبه به گسترش برگشتی از 10 تیم به 16 برای همه گیر-تاخیر در فصل تصمیم گیری است که باعث می شود آن را به احتمال زیاد تیم با از دست دادن پرونده را به بعد از فصل.

به توافق رسیده بود ساعت قبل از فصل بازکن بین نیویورک یانکیز و سری جهانی قهرمان اتباع واشنگتن. معامله اعمال می شود تنها برای سال 2020 و شامل یک سورپرایز بهره گیری یانکی ها ترین: مجموعه ای از بیس بال لوکس مالیات خواهد بود به حالت تعلیق در این سال یک فرد آشنا با جزئیات گفته آسوشیتد پرس صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اعلام شده است.

ادامه مطلب: بیس بال عقب: یانکی ها اتباع زانو زدن, Fauci می اندازد زمین برای اولین بار در فصل بازکن

شانزده از 30 تیم پیشرفت خواهد کرد و به بهترین سه دور اول: اول و دوم-جایگاه تیم در هر بخش و دو باشگاه با پیروزی در صد در هر لیگ. کسانی که برندگان حرکت به بهترین از پنج بخش سری که در آن معمول فرمت رزومه. چهار نهایی تیم ها در بهترین هفت لیگ قهرمانی سری و پرچم برندگان دیدار در بهترین هفت سریال های روز دنیا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این چنین منحصر به فرد فصل همین دلیل سعی کنید یک چیزی کمی متفاوت است و آن را به عنوان هیجان انگیز به عنوان امکان پذیر است گفت:" کلرادو shortstop ترور داستان که تیم هرگز برنده سری جهانی عنوان شده است. "من می دانم که آن را برای رفتن به یک با حداکثر سرعت دویدن با 60 بازی فصل; اضافه کردن بیشتر حذفی تیم را فقط اضافه کردن به آتش و شور و هیجان و fandom در سراسر بازی. هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در 60 بازی فصل. من همه برای آن است."

در هر لیگ, برندگان بخش خواهد کشت 1-3 دوم-محل تیم 4-6 و این تیم با دو بعدی-بهترین سوابق 7-8 که بدان معنی است که تا چهار تیم در یک بخش می تواند در پست های نجومی. دور اول جفت خواهد بود 1 در مقابل 8, 2-7, 3-6 و 4-5.

Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او پرتاب زمین برای اولین بار در یانکی ها بازی می گوید: MLB تنظیم مثبت به عنوان مثال با بازگشایی
Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او پرتاب زمین برای اولین بار در یانکی ها بازی می گوید: MLB تنظیم مثبت به عنوان مثال با بازگشایی

بالاتر دانه در دور اول برگزار خواهد شد تمام بازی ها از سپتامبر. 29 Oct. 2.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"در این فصل خواهد بود با حداکثر سرعت دویدن به یک فرمت جدید است که اجازه خواهد داد که طرفداران بیشتری را تجربه حذفی بیس بال" بیس بال کمیسر راب Manfred در بیانیه ای گفت.

Tiebreaker بازی که تولید خانه های معروف اجرا می شود توسط بابی تامسون و Bucky دندانه حذف می شوند. روابط خواهد بود شکسته سر به سر رکورد پس از رکورد بهتر در یک تیم را بدست آورد و رکورد در گذشته 20 بازی در این بخش است. اگر هنوز بسته استاندارد خواهد بود گذشته 21 بازی در یک بخش و سپس 22 ،

ادامه مطلب: MLB می گوید بازیکنان 2020 فصل باید 60 بازی و یا کمتر

تیم می تواند در پایان فصل به طور منظم با متفاوت بازی های انجام شده; به طور منظم فصل تعویق خواهد بود ساخته شده است تا در اختیار مانفرد.

به عنوان بخشی از معامله MLB مورد توافق برای تضمین یک پست-فصل استخر خواهد بود که 50 میلیون دلار: $20 میلیون نفر در دور اول بازی است و 10 میلیون دلار برای هر اضافی دور. پست های نجومی استخر معمولا شامل بلیط پول از پست های نجومی اما بیس بال پیش بینی بازی تمام سال در خالی ballparks با توجه به کوروناویروس.

"از این فرصت برای اضافه کردن بازی حذفی در این در حال حاضر-به صورت مختصر فصل حس می کند برای طرفداران لیگ و بازیکنان" اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت. "ما امیدواریم که از آن خواهد شد در نتیجه به شدت رقابتی پرچم نژادها و همچنین هیجان انگیز اضافی بازی حذفی به نفع صنعت است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اتاوا رد پیشنهاد اجازه می دهد تا آبی جیز به بازی در تورنتو
اتاوا رد پیشنهاد اجازه می دهد تا آبی جیز به بازی در تورنتو

ESPN داده شد حقوق به هفت هشت دور اول سری و TBS دیگر برای هیچ پول اضافی به عنوان یک گریم برای از دست رفته بازی. ESPN و TBS بودند به تقسیم دو وحشی-بازی های کارت در قالب اصلی.

این تغییر به معنی 53 درصد از 30 تیم در رسیدن به پلی آف. اگر هشت تیم واجد شرایط برای برگشتی در هر لیگ از سال 1995 از طریق 2019, 46 تیم یا در زیر .500 را ساخته اند آن را با توجه به الیاس ورزشی اداره به طور متوسط کمتر از دو در هر فصل. این تیم شامل 25 از AL.

وجود دارد که تنها سه فصل است که در آن تمام حذفی تیم را به حال برنده سوابق الیاس گفت: 2000, 2003 و 2009.

ادامه مطلب: ماسک صورت, خالی,, پارک,: MLB فصل باز می شود با کروناویروس در مقابل ذهن

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"از یک خودخواه, White Sox نظر من قطعا به نفع آن فقط برای این واقعیت است که این افزایش امکانات است که این گروه را در معرض اکتبر بیس بال" شیکاگو وایت ساکس مدیر کل ریک هان گفت. "ما صحبت کردیم در طول سال از این بازسازی و به این مرحله بعدی است که یادگیری چگونه برای برنده شدن بخشی از آن است. و قطعا یادگیری چگونه برای برنده شدن در ماه اکتبر بسیار بخشی از ما به اهداف نهایی."

اضافی دو تیم NFL رسیدن به پلی آف در این فصل در مجموع 14 از 32 تیم NFL (44 معمولا رفتن به پلی آف NBA و 16 31 در NHL (52 درصد) که گسترش تا 32 franchises فصل آینده است.

MLB طولانی محدود آن پس از فصل فقط به پرچم برندگان رو در روی یکدیگر در جهان سری. Postseason تیم دو و چهار با تقسیم هر لیگ به دو بخش در سال 1969 و سپس به هشت با واقعیت به سه بخش و علاوه بر این از یک کارت وحشی در سال 1995 یک سال بعد از برنامه ریزی با توجه به بازیکنان اعتصاب. پست-به فصل 10 با علاوه بر این از یک دوم کارت های وحشی و وحشی-کارت دور در سال 2012.

Coronavirus: چگونه ورزشی مهم لیگ در حال بازگشت به بازی در میان همه گیر
Coronavirus: چگونه ورزشی مهم لیگ در حال بازگشت به بازی در میان همه گیر

2006 St. Louis Cardinals نگه دارید علامت برای پایین ترین درصد برنده شدن یک سری قهرمان با توجه به الیاس پس از رفتن 83-78 برای .516 کلیپ. کمترین درصد برای یک پرچم برنده شد .509 برای 1973 متس نیویورک رفت 82-79.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"هیچ سوالی وجود دارد که تعریف آن را می دهد شما بیشتر از یک ایمنی شبکه" یانکیز مدیر Aaron Boone گفت. "من امیدوارم که آنها همچنان به قرار دادن حق بیمه در برنده شدم."

قالب جدید ایجاد شده حداقل 14 پست های اضافی-فصل بازی و به عنوان بسیاری از 22 اگر هر یک از دور اول سری می رود از راه دور. این طرح بخشی از MLB پیشنهاد به راه اندازی مجدد فصل, اما این اتحادیه به پایان رسید کسانی که مذاکرات در ژوئن 22 و گفت: MLB به طور یک جانبه اعلام برنامه. این حرکت در حفظ این اتحادیه را درست تنظیم شکایت و ادعا MLB نیست مذاکره در ایمان خوب است به بازی به عنوان یک فصل به طور منظم به عنوان اقتصادی منوط به شرایط تعیین شده در مارس 26 توافق بین اختلافات دو طرف.

ادامه مطلب: بازگشت MLB فصل در میان coronavirus 'یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد': کارشناسان

"این امر می تواند یک راه عالی برای نگه داشتن پایگاه های فن درگیر در طول کل فصل" Milwaukee Brewers ستاره مسیحی Yelich گفت. "شما می خواهم که واقعا تنگ مسابقه تمام راه را به پایین به آخرین روز فصل. من فکر می کنم وجود دارد می تواند بسیاری از تیم ها در آن در یک بازی یا دو از یکدیگر رفتن به که روز آخر."

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب