وزیر دفاع اوایل مستند آرامش اعلام جلوتر از داغ آخر هفته آفتابی

جورج Eustice دفاع می کرد به مردم "توجه" از یک آرامش مستند از شنبه – با وجود آفتابی پیش بینی آب و هوا در سراسر

توسط SALAMNEWWS در 9 خرداد 1399

جورج Eustice دفاع می کرد به مردم "توجه" از یک آرامش مستند از شنبه – با وجود آفتابی پیش بینی آب و هوا در سراسر کشور بیش از آخر هفته.

محیط زیست دبیر نظرات آمده پس از بوریس جانسون گفت: مردم قادر خواهد بود برای دیدن به شش دوستان و اعضای خانواده از 1 ژوئن در باغ ها و تنظیمات در سراسر انگلستان است.

بیش از آخر هفته محدودیت های فعلی باقی خواهد ماند در نیروی با مردم قادر به انجام به همان اندازه در خارج از منزل ورزش به عنوان مورد نظر اما تنها مجاز به ملاقات با یک فرد دیگر از خانواده دیگر در پارک های عمومی.

اما به عنوان بسیاری از کشور تجارب خشک و آب و هوای Mr Eustice به چالش کشیده شد با صبحانه در این که آیا این انتظار واقع بینانه عمومی به صبر کنید تا روز دوشنبه برای دیدار با دوستان در پارک ها و باغ ها.

این وزیر کابینه گفت: قصد این بود که به مردم "به عنوان آنجا که ممکن است اطلاع در مورد مسیر سفر" اضافه کرد: "بله ما به مردم داده یک بیت از اطلاع از آنچه که ما قصد تغییر از دوشنبه. من فکر می کنم من آن را به یاد همین بود آخرین بار که نمی مطرح هر گونه خاص مشکلات

"من به طور کلی فکر می کنم مردم باید درگیر معقول با قوانین است که ما مجموعه ای پایین است. آنها تشخیص وضعیت دشوار است که ما به عنوان یک کشور است که همه ما در حال رفتن به مجبور به زندگی در کنار این ویروس برای مدتی و من فکر می کنم آنها در حال عملی و ورزش استوار است.

"آنها که آخرین باری که من هیچ دلیلی برای فرض آنها آن را انجام دهد متفاوت این زمان."

فشرده اینکه این دستورالعمل به پلیس خواهد بود و همان در طول چند روز آینده به عنوان هفته قبل او افزود: "این دستورالعمل برای پلیس ماندن همان و آنها را تغییر دهید بدیهی است که این شرایط جدید می آیند در آغاز هفته آینده."

آقای Eustice نیز قادر به ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از تماس های ساخته شده توسط تماس با ردیاب عامل جدید بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی برنامه در 24 ساعت اول آن از عمل در میان گزارش های برخی از کارگران در حال تلاش برای ورود به سیستم کامپیوتری جدید.

چندین تماس با ردیاب گفت: مستقل است که آنها نمی تواند دسترسی به وب سایت هنگامی که آن را راه اندازی در صبح روز پنج شنبه با کارکنان چپ قادر به کار.

پرسید که چگونه بسیاری از موارد با آن برخورد شد در روز پنج شنبه آقای Eustice گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: "من نمی دانم که چگونه بسیاری از موارد در برخورد با دیروز; من آگاه هستم هر چند که تماس ساخته شده بودند..."

او افزود: "اما این تنها فقط راه اندازی دیروز بنابراین من فکر می کنم آن است که خیلی زود و در عین حال قادر به دادن اطلاعات دقیق داده است که تماس ها به معنای واقعی کلمه اتفاق افتاد کمتر از 24 ساعت پیش."

صحبت های روز جمعه از سوی سازمان بهداشت جهانی فرستاده ویژه Dr David Nabarro هشدار داد که "ویروس نرفته است" و هشدار داد که جهان چهره "های مختلف طبیعی و از آن است که ما استفاده می شود به شش یا هفت ماه پیش".

"ما باید بیشتر احترام وقتی که می آید به چگونه ما مربوط به افراد دیگر به خصوص در فضاهای محدود که در آن ما می دانیم که این ویروس می تواند به راحتی انتقال گفت:" رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب