Boohoo 'رو برده داری مدرن بررسی' پس از گزارش می یابد لستر کارگران پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان £3.50 یک ساعت

مد آنلاین, غول Boohoo مواجه است یک برده داری مدرن تحقیق کارگران در لستر ساخت لباس مربوط به شرکت پیدا شد به پرد

توسط SALAMNEWWS در 16 تیر 1399

مد آنلاین, غول Boohoo مواجه است یک برده داری مدرن تحقیق کارگران در لستر ساخت لباس مربوط به شرکت پیدا شد به پرداخت شده است به عنوان کمی به عنوان £3.50 یک ساعت با توجه به undercover گزارش.

لباس با نام تجاری شده است نادر مالی موفقیت داستان در طول coronavirus بحران اما اخیرا متهم از قرار دادن کارکنان در معرض خطر از Covid-19 کار با کارخانه ها که همچنان به کار در انگلستان مستند.

یک بررسی توسط ساندی تایمز در بر داشت یک کارخانه در لستر نمایش علامت "Jaswal مد" بود و عامل طول شهر موضعی مستند هفته گذشته بدون اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

در این گزارش گفت: undercover روزنامه نگار که مشغول به کار در کارخانه برای دو روز گفته شد به انتظار پرداخت از تنها £3.50 یک ساعته و زیر بریتانیا حداقل دستمزد £8.72 برای کارگران 25 ساله و بیش از.

لباس های ساخته شده در این کارخانه شد گزارش زیر گال تند و زننده برچسب است که متعلق به Boohoo.

"این motherf***** * * * ها می دانید که چگونه برای بهره برداری مردم مثل ما. آنها سود را مانند جهنم و پرداخت ما در بادام زمینی" یک سر کارگر در این کارخانه گفت: با توجه به ساندی تایمز.

این اتهامات پس از Priti Patel, دبیر خانه خواسته ملی Crime Agency (NCA) به بررسی ادعای برده داری مدرن در لباس کارخانجات در این شهرستان است.

خانم پاتل گفت: شرایط شرح داده شده در لستر کارخانه شد "واقعا وحشتناک" و افزود که دولت نمی خواهد تحمل "بیمار مجرمان وادار کردن مردم بی گناه را به کار برده و یک زندگی از بهره برداری".

مجلس ملی موسسان که بنا به گزارش ها دیده می شود جزئیات این روزنامه ها را بررسی گفته اند که با حضور تعدادی از محل کسب و کار در منطقه لستر در روزهای اخیر "به بررسی نگرانی از برده داری مدرن و قاچاق انسان".

در صبح روز یکشنبه مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت: وجود دارد "نگرانی قابل توجهی" در مورد شیوه های اشتغال در برخی از کارخانه ها در شهر است.

مستقل است و با نزدیک شدن Boohoo برای اظهار نظر در این بررسی است.

بیانیه ای از دیده می شود این جمعه بارگفت: Jaswal مد بود که "عرضه کننده مستقیم" اما اضافه آن را بررسی می کند.

"گال تند و زننده اجازه نمی دهد که هر یک از تامین کنندگان خود را به پرداخت کمتر از حداقل دستمزد و تحمل صفر رویکرد به بروز برده داری مدرن" در بیانیه ای گفت:.

"ما باید خاتمه داده شود با روابط با تامین کنندگان که در آن شواهدی از عدم رعایت دقیق ما اصول اخلاقی است."

در اوایل این هفته, این گروه کار پشت برچسب و گفت: آن را تا به حال دریافت گزارش از کارگران به اتهام "تقلب کردند" پایین دستمزد برده داری مدرن و غیر قانونی افتتاح کارخانه در طول مستند.

این گروه همچنین گفت: آن را تا به حال دریافت گزارش از کارکنان گفته بودن برای رسیدن به محل کار حتی زمانی که آنها نشان دادن علائم Covid-19.

"دلخراش است برای دیدن عجیب و غریب نابرابری هنگامی که برخی از افراد سود بسیار در حالی که وجود کارگران در پایین زنجیره ای که زندگی را در معرض خطر" مگ Lewis, گروه مدیر کمپین گفت:

در یک بیانیه Boohoo گفت: آن را تحمل نمی کند "هر بروز عدم انطباق به خصوص در رابطه با درمان کارگران" و گفته است: "فسخ روابط با تامین کنندگان" که تا به حال یافت شده است که به قوانین.

در ضمن بهداشت و ایمنی اجرایی گفت که "به طور فعال بررسی" سه نساجی کسب و کار در لستر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن