میشل اونیل: Sinn Fein معاون رهبر به نام به گام توسط DUP پس از شکستن اجتماعی فاصله در ایرا تشییع جنازه

این DUP از سوی معاون رئیس جمهور از Sinn Fein به ایستادگی کردن از نقش خود به عنوان معاون وزیر اول ایرلند شمالی

توسط SALAMNEWWS در 13 تیر 1399

این DUP از سوی معاون رئیس جمهور از Sinn Fein به ایستادگی کردن از نقش خود به عنوان معاون وزیر اول ایرلند شمالی به عنوان پلیس در رسیدگی به اتهامات که او و دیگر سیاستمداران شکست اجتماعی فاصله ارشاد در تشییع جنازه ایرا جانباز در اوایل این هفته.

میشل اونیل و دیگر مقامات ارشد Sinn Fein سیاستمداران با حضور در تشییع جنازه بابی طبقه در غرب بلفاست در روز سه شنبه که به نظر می رسد به نقض یک مستند قاعده محدود کننده, هوای آزاد, مکان عمومی, گردهمایی به حداکثر 30 نفر است.

جفری دونالدسون یک DUP MP گفت: خانم اونیل باید کنار در انتظار بررسی توسط خدمات پلیس ایرلند شمالی (PSNI) به اعمال او است.

آقای دونالدسون اضافه شده که Arlene پرورش این DUP رهبر است که وزیر اول ایرلند شمالی نوشته شده بود نامه ای به خانم اونیل تخمگذاری را موقعیت.

او گفت: "قانون در این زمینه روشن است و چه اتفاقی در آن مراسم ارسال کرده است را بسیار بد پیام به مردم در ایرلند شمالی است."

"با توجه به شکست Sinn Fein دیروز به درک این فرصت را به عذر خواهی از آن است که دیدگاه ما این است که معاون اول وزیر در حال حاضر باید قدم به عقب از نقش او در حالی که این مسائل در حال بررسی توسط PSNI" آقای دونالدسون اضافه شده است.

همچنین تحقیقات پلیس در این DUP خواهد بود درخواست استانداردهای مقامات در Stormont به نگاه به اینکه سیاستمداران که با حضور در مراسم تشییع جنازه نقض مجمع ایرلند شمالی به اصول اخلاقی.

Colum ایستوود رهبر سوسیال دموکرات و حزب کارگر (SDLP) نیز نامیده می شود معاون اول وزیر برای ترک گفت حزب او نمی خواهد که اجازه داده او را به باقی می ماند در شارژ اگر او تا به حال شکسته coronavirus مقررات.

آقای ایستوود گفت BBC: "نکته این نیست که او به طور تصادفی شکست برخی از مبهم قطعه از ارشاد او را شکست هدایت که او مجموعه ای را که او استدلال کرد که او ایستاده بود و بیش از ساخته شده در مورد درستی و معقول اما پس از آن تصمیم گرفت به مجموعه ای است که همه کنار چون من فکر می کنم برای Sinn Fein آنها بر این باورند که وجود دارد این است که یک حکومت برای آنها و یک قانون برای هر کس دیگری."

در طول یک کمیته شواهد جلسه روز چهارشنبه خانم اونیل در دفاع از بسیاری از اقدامات او است.

معاون اول وزیر گفت: "من می تواند ایستادن بیش از من است. من به رهبری از طریق این بیماری همه گیر از جلو من ادامه خواهد داد به سرب از جلو و من به ادامه کار در چارچوب قانون و تشویق همه به چوب در چارچوب قانون و هدایت ما به عنوان مجموعه ای از."

"من فکر می کنم آن را مایه تاسف است که بسیاری از اتهامات که در حال وارد و به سمت من در حال امتیاز سیاسی به ثمر رساند به عنوان مخالف به واقع بودن در مورد قوانین," او اضافه شده است.

اما خانم اونیل را پذیرفت که یک عکس از نما نزدیک دو مرد یک دستش را بر روی شانه او اتفاق افتاده در یک "گردش چشم" و "باید اتفاق نمی افتاد".

ساخت آن را روشن, او نمی خواهد ترک نقش خود را به دلیل اختلاف او افزود که این تشییع جنازه را cortege محدود شد به 30 نفر و اجتماعی فاصله بود "نمونه" در داخل کلیسا.

دیگر برجسته Sinn Fein, اعضای, بودند که در مراسم تشییع جنازه آن رئیس جمهور مری لو مک دونالد و رهبر سابق جری آدامز.

صحبت کردن در مورد جرم جمع آوری براندون Lewis, ایرلند شمالی, منشی, گفت, BBC Radio Ulster: "من می توانم درک مردم سرخوردگی. این چیزی است که من انجام داده اند."

ایرلند شمالی است که تا کنون ثبت شده 5,761 عفونت و 551 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

گزارش های اضافی از بهبهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de