Metropolitan Police خواست برای بررسی Dominic کامینگز ادعا coronavirus مستند نقض

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 15 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پلیس لندن و دورهام و تاج دادستان خدمات شده اند خواست برای راه اندازی جدید تحقیقات به اینکه دومینیک کامینگز جنبش در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس شکست مستند قوانین.

Nazir افضل سابق دادستان کل برای شمال غربی انگلستان گفت: "نگران آن است که پلیس و دادستان ها را دریافت نکرده و تمام اطلاعات مربوطه و تصمیم گیری ناقص خواهد بود به عنوان یک نتیجه".

آقای افضل که تبدیل شده این است که برخی از شهروندان پیشنهاد برای اطمینان از اقدامات نخست وزیر را بالا aide به درستی مورد بررسی قرار اضافه شده است که تیم حقوقی خود را در حال حاضر شده است با توجه به "کسب اطلاعات از منابع قابل اعتماد است که منعکس کننده[s] ضعیف در هر کسی که در نظر گرفته شده است و این اتهامات تا کنون".

یک پروب توسط دورهام پاسبانان در نتیجه ممکن است که آقای کامینگز "ممکن" نقض coronavirus قانون با 50 مایل دور سفر به Barnard Castle اما نیروی تصمیم به اقدام است. اقدامات خود را در لندن پس از یادگیری است که همسرش ماری ویکفیلد نمایش Covid-19 علائم نشده است جستوجو کرد.

وکلای آقای افضل که برادر مرده با Covid-19 در اوایل ماه آوریل در حال حاضر نوشته شده به شهری کمیسر پلیس Dame Cressida, کیر, پلیس دورهام ارشد پاسبان جو فارل و CPS مدیر تعقیب عمومی حداکثر هیل تماس فوری برای سوالات بیشتر به آقای کامینگز جنبش.

نامه از شرکت حقوقی هاج جونز و آلن بپرسید که آقای افضل و CPS داده می شود اطلاعات کافی برای درک این که آیا این خیابان داونینگ مشاور باید متهم شده و تحت پیگرد قانونی قرار.

وکلاء استدلال می کنند که "وجود دارد که در ادامه با فشار دادن عمومی ضروری است برای اطمینان از انطباق دقیق توسط مردم با قوانین و مقررات است که باعث می شود این ماده فوری".

آنها اضافه شده است که تعدادی از مقامات دولتی از جمله پلیس نشان داده اند آقای کامینگز اقدامات را تضعیف اهمیت انطباق و وظیفه پلیس اجرای عمومی سخت تر در سراسر کشور است.

هر یک از مکاتبات شامل 9 صفحه ضمیمه تنظیم حقایق شناخته شده تا کنون برخی از چارچوب قانونی مربوطه و دولت 'ماندن در خانه' راهنمایی در مربوط به زمان.

نامه ای به پلیس دورهام گفت که به نظر می رسد "همه شواهد و مدارک مربوط" تا به حال جمع آوری شده در طول آن "کوتاه باریک و تحقیقات" و تعدادی از آقای کامینگز' اتهام نقض در دورهام به نظر می رسد بررسی شده است.همه در همه ،

اسکاتلندیارد بودند خواست تا خود را آغاز پروب به آقای کامینگز جنبش در لندن از جمله خود تصمیم به ترک خانه خود را در 27 مارس, پس از پیدا کردن همسر خود را نمایش علائم کروناویروس.

CPS بودند را تشویق به بازی در یک نقش فعال در توجه بیشتر شواهد و مدارک مربوط در میان "جدی و گسترده در نگرانی عمومی در مورد آقای کامینگز "ظاهرا غیر قانونی انجام".

"من مشکل قبلی که مکاتبات از افراد از جمله نمایندگان مجلس رفته است پاسخ داده نشده" آقای افضل گفت. "اعتماد عمومی آسیب دیده است به عنوان یک نتیجه.

"ما در حال حاضر اطلاعات جدید از منابع قابل اعتماد است که منعکس کننده[s] ضعیف در هر کسی که در نظر گرفته شده است و این اتهامات تا کنون از جمله احتمال وجود دارد که دیگر مربوط به حوادث.

"من باور نمی کنم در دادگاه توسط رسانه ها به طوری که من قصد ندارم به هر جزئیات بیشتر در این مرحله است. اما من را تشویق کسی با اطلاعات بیشتر برای تماس با من تیم حقوقی.

"من همیشه می گفت: انگیزه من این است که به سادگی برای رسیدن به حقیقت به نمایندگی از تمام کسانی که فداکاری های ساخته شده برای نگه داشتن شهروندان خود را امن است."

خود را وکیل مایک شوارتس افزود: "آقای افضل بود ارشد دادستان. آن را ساده و در آرزو و انتظار آن است که زمان ارشد محققان پلیس و دادستان ها یادآوری مسئولیت های خود و انجام وظایف خود را در Mr کامینگز " مورد.

"با عدم انجام به طوری که آنها خواهد تداوم درک عمومی وجود دارد که یک قانون برای کسانی که در موقعیت قدرت و دیگری برای شهروندان عادی. بیشتر, آن را آسیب اعتماد به نفس در سیستم عدالت کیفری, کاهش انطباق با اقدامات برای مقابله با Covid-19 قرار داده و زندگی بیشتر در معرض خطر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن