ملاقات مرد مطمئن شوید که Apple TV Plus' نشان می دهد دیدن جهات دسترسی - CNET

دیدن اعضای بازیگران هرا Hilmar و Mojean آریا بحث در مورد یک صحنه با جو Strechay (مرکز). اپل در مورد میدوی را

توسط SALAMNEWWS در 19 خرداد 1399
see-104-02443f

دیدن اعضای بازیگران هرا Hilmar و Mojean آریا بحث در مورد یک صحنه با جو Strechay (مرکز).

اپل

در مورد میدوی را از طریق فصل اول تلویزیون اپل به علاوه نشان می دهد ببینیدچند شخصیت در یک قایق نیاز به به اشتراک گذاشتن یک پیام بدون هشدار به دیگران در اطراف آنها. به طور معمول, مردم, خواهد با تصویب یک یادداشت نوشته شده است و حرکت را با دست خود شلیک پیام با چشم های خود را, و یا بی صدا دهان, دستورالعمل حذف. اما در جهان را ببینید که در آن تمام شخصیت های کور برقراری ارتباط بدون ساخت یک صدا را می توان روی حیله و تزویر.

که در آن سیگنال های دست می آیند. یکی یکی شخصیت ها در صحنه فشار بازوی فرد بعدی به آنها را قبل از ردیابی یک پیام همسایه خود را دست. پیام از یک نفر به بعد تا زمانی که هر کس در قایق می داند چه خبر است. کسانی که سیگنال های دست هستند با الهام از زندگی واقعی و تکنیک های مورد استفاده توسط جو Strechay نشان می دهد تولید کاردانی و کوری مشاور.

"من و همسرم زمانی که ما در جهان ما به نوعی با استفاده از این سیستم های هشدار" گفت: 41 سال Strechay شده است که از نظر قانونی نابینا پس از سن 19 سالگی. "یک فشار به معنی" چه میکنی؟" دو تا زنگ 'اجازه دهید آگاه باشید.' سه فشار است احساس خطر 'let's get the hell outta here.'"

Strechay دارای یک نقش منحصر به فرد در سرگرمی کسب و کار:: ساخت مطمئن شوید که افراد مبتلا به اختلالات بصری به تصویر کشیده شده در واقع -- حداقل به عنوان واقع بینانه به عنوان می توان آنها را در یک sci-fi را نشان می دهد در مورد جهان پس از آخرالزمانی که در آن هر کس sightless. که حتی می آید به صحنه های مبارزه با Strechay کار با شیرین کاری هماهنگ کننده بر چه کسی است که کور مبارزه می کنند.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل نشان می دهد بیشتر از دیدن بازیگران Jason Momoa

3:21

"گرفتن برای نشان دادن نابینایی و خودتان را در راه های مختلف آنقدر قدرتمند است" Strechay گفت: در مصاحبه با CNET. "این چیزی است که نشان می دهد ما انجام داد."

طراحی و توسعه توسط Peaky Blinders خالق استیون نایت دیدن یکی از اولین نشان می دهد در اپل تلویزیون جدید سرویس زمانی که آن را راه اندازی در ماه نوامبر. طرح حول محور جامعه 600 سال در آینده پس از یک ویروس از بین برود بسیاری از بشریت است. تمام 2 میلیون نفر از مردم چپ نابینا هستند-به جز دو فرزند است که به دنیا با دید در لحظات اول از سری.

وقتی که می آید به بر روی صفحه نمایش تصویر از افراد نابینا در طول سال ها تصویر شده است به دور از چاپلوس کارشناسان می گویند.

"آن شده است به طور کامل از افراط گرایان" نشان میدهد افرادی که دارای توانایی های فوق العاده ای و یا افرادی که نیاز به مقدار زیادی از کمک به مرور جهان گفت: لوسی کشتی فرنگی, وب دسترسی مبلغ در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. "وجود دارد بسیار کمی نشان دادن عادی فقط کوری ایده ها و سازگاری."

دیدن تلاش می کند برای جلوگیری از این کلیشه اما وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد نشان دادن طرح. فانتزی نشان می دهد مخلوط عناصر مشترک به فیلم های پرفروش مانند بازی تاج و تخت از جمله مبارزات قدرت و آزار و اذیت. بد, دیوانه, ملکه کین می فرستد ارتش از شکارچیان جادوگر برای پیدا کردن اندیش کودکان در حالی که خود را به تصویب رسید پدر, جنگجو, Periscope را بابا واس کند و همه او می تواند به محافظت از آنها در طول اولین فصل هشت قسمت.

ببینید قابل توجه است برای بیش از یکی از تلویزیون اپل به علاوه برای اولین بار نشان می دهد. آن را نیز یکی از اولین نشان می دهد در هر نقطه شامل یک بزرگ بازیگران از افرادی که نابینا یا کم بینایی. دیدن ستاره ها, Jason Momoa و چهار بار امی برنده Alfre Woodard نیست کور اما بسیاری از اعضای دیگر از بازیگران و خدمه هستند. آنها "کمک این را فراگیر و معتبر جهان برای زندگی" اپل گفت.

جنسیتی و نژادی گوناگونی شده است یک نقطه کانونی برای شرکت ها برای چندین سال -- و حتی بیشتر فوری با سیاه زندگی مهم جنبش و مرگ Minnesotan جورج فلوید. افراد معلول نیز بسیج برای شرکت های بزرگ و عمومی و احترام به نیازهای خود و در هفته گذشته مشخص نهم سالانه جهانی, دسترسی, روز, که برجسته است که تلاش. رمان coronavirus همه گیر آورده چالش های جدید برای افراد معلول که در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود آنها نیاز نیست پشت سر گذاشت به عنوان جامعه سازگار به یک جدید طبیعی است.

در سطح جهانی حداقل 2.2 میلیارد نفر دارای اختلال بینایی و یا نابینایی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی گزارش از سال گذشته است. در ایالات متحده بیش از 1 میلیون نفر از مردم بیش از سن 40 نابینا هستند, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تا سال 2050 این تعداد می تواند به موشک وار رفتن حدود 9 میلیون نفر به دلیل "افزایش شیوع دیابت و دیگر بیماری های مزمن و ما به سرعت در حال پیری جمعیت ایالات متحده را" CDC گفت.

هنوز نقش مانند Strechay هستند نادر است. و در گذشته چنین مشاوران به ندرت کوری خود را.

"من نمی دانم که وجود دارد دیگر Joes در خارج وجود دارد" گفت: Eric پل, مدیر اجرایی شورای آمریکایی نابینایان. "او خودش را کور بنابراین اصالت وجود دارد."

Strechay پس زمینه

Strechay کوری ناشی از یک اختلال ژنتیکی به نام retinitis pigmentosa. که او را وادار به کار به عنوان یک جهت گیری و تحرک مربی در نیوجرسی پس از گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه ایالتی فلوریدا در سال 2006. او آموخته است افراد مبتلا به کم بینایی چگونه به سفر با یک عصا آماده شدن برای دانشگاه و پیوستن به نیروی کار است.

در سال 2009 Strechay کار برای بنیاد آمریکایی برای نابینایان را CareerConnect وب برنامه نوشتن در مورد اشتغال و همچنین فرهنگ عامه و تصویر از افراد نابینا در رسانه ها. مصاحبه گروه ها شروع به رسیدن برای Strechay مشاوره منجر به کار در سه قسمت از ایالات متحده آمریکا شبکه نمایش به نام Royal Pains.

در سال 2013 Netflix نامیده می شود در مورد محرمانه پروژه. آن را تبدیل به marvel's Daredevil نشان می دهد در مورد یک وکیل نابینا که تبدیل به یک ابرقهرمان crimefighter در شب.

"من بررسی اسکریپت ها و ارائه پیشنهادات" Strechay گفت. "من با بازیگر سرب و آموزش او در کوری مهارت نه چگونه تظاهر به نابینایی اما چیزهایی که افراد نابینا می دانید که چگونه به انجام."

Strechay نمی دهد تا خود را به کار در روز ، در اواخر 2015, او به پنسیلوانیا برای اجرای مشترک المنافع خدمات برای نابینایان و کم بینایی افراد در حالی که هنوز کمک به نشان می دهد مانند Netflix بکشد گردید.

در نهایت اپل تبدیل به یکی از این شرکت ها. هنگامی که آن را به نام در مارس 2018-یک سال قبل از رونمایی اپل تلویزیون به علاوه به جهان -- Strechay شروع به پریدن کرد در این فرصت به کار در ببینید.

ساخت فن آوری در دسترس

اپل ساخته شده است در دسترس تمرکز برای چند دهه. آن را می سازد ویژگی های به فن آوری آن برای کمک به افراد مبتلا به کم بینایی حرکت از آی فون و صفحه نمایش لمسی اجازه می دهد تا مردم با موتور اختلالات عملا به آن ضربه بزنید بر روی آیکون های رابط. نزدیک به چهار سال پیش اپل لگد کردن یکی از آن زرق و برق دار عرضه محصول با صحبت کردن در مورد دسترسی و نشان جدید خود را اختصاص داده شده در سایت.

"تکنولوژی باید در دسترس برای همه" مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت: در آن زمان.

ببینید طول می کشد که احساسات یک گام بیشتر با استخدام افراد نابینا و کم بینایی و آنها را در جلو و مرکز در اپل عمده جدید, جریان, خدمات. شرکت نمی گویند چه درصدی از افراد مشغول به کار در دیدن هستند كم اما Strechay گفت وجود دارد ده ها تن از بازیگران در نمایش معلول و حدود 30 پس زمینه بازیگران به تصویر کشیده و صدها نفر از شخصیت های مختلف در طول فصل است. کم بینایی اعضای بازیگران حتی شامل دو شیرین کاری اجرا.

"هستند بسیاری از تصاویر وجود دارد که نشان ندهید افراد معلول و یا افرادی که نابینا یا با بینایی ضعیف را به عنوان صالح انسان" Strechay گفت.

او درگیر شدم با تولید دیدن در اوایل کار پاره وقت بررسی اسکریپت و پیشنهاد تغییرات به عمل و شخصیت های معتبر است. در ماه جولای 2018, او کار خود را با پنسیلوانیا و سفر به بریتیش کلمبیا برای شروع در این نمایش دو ماه قبل از فیلمبرداری شروع شد.

see-108-00604f

جو Strechay با این نسخهها کار به عنوان یک کوری مشاور برای شرکت هایی مانند اپل و Netflix بکشد.

اپل

در آغاز تیراندازی Strechay به ورودی از راه دور تنها با رفتن به مجموعه ای به یادداشت ها و یا پاسخ به سوالات. وقتی که آمد آن زمان به ساقه قسمت سوم, او شروع به مسدود کردن اکثر صحنه است. زمان تولید نورد در قسمت چهارم او به ندرت دور از مدیر, دادن بازخورد فوری و مسدود کردن تقریبا در هر صحنه.

"همه چیز شما را ببینید بازیگران فراموش نابینا یا کم بینایی من" Strechay گفت. "بالا رفتن از یک آبشار که انجام دادم. مرور سنگ من است."

چون Strechay نمی تواند در واقع عمل او با تکیه بر فن آوری های مانند آی فون خود را به خواندن اسکریپت و حرکت در اطراف مجموعه است. او همچنین با یک دستیار که می تواند با صدای رسا در توصیف جنبش به او.

Strechay روت اندیش بازیگران چگونه به حرکت از دیدن جهان به عنوان نابینا شخصیت با روش های مانند echolocation, ارسال برای تلفن های موبایل و با استفاده از بازتاب آن به تشخیص اشکال است.

جاش Blacker بازیگر که نقش Witchfinder جنگجو در دیدن گفت CNET پاتریک هلند که او و بقیه بازیگران به حال حدود شش هفته از جنبش آموزش و sightless آموزشی برای آماده شدن برای نقش خود را در نشان می دهد.

"من می خواستم به انجام عدالت به افرادی که نابینا یا کم بینایی" Blacker گفت: در ماه دسامبر. Strechay "به من آموخت تکنیک های مختلف است که در آن فرد با نابینایی یا کم بینایی قادر به حرکت را از طریق جهان, که آیا آن انعکاس صدا یا احساس خورشید بر روی صورت خود و یا شنیدن صدا از یک ماشین در فاصله های مختلف و چیزهای شبیه به آن."

نقش حیاتی

Strechay نقش مهمی در تولید: مطمئن شوید مجموعه, اسکریپت و کل فرایند انطباق برای همه. او به بازیگران قبل از فیلمبرداری به یاد بگیرند که نیازهای خود را مانند نیاز به اسکریپت برای چاپ در خط بریل و یا با استفاده از کنتراست بالا و یا خاص-رنگ علامت در مجموعه به نمایش بازیگران به کجا ایستاده است.

او همچنین در تماس با سازمان برای نابینایان به ورودی خود را و تدریس اندیش بازیگران و خدمه چگونه به بهتر کار کردن با نابینا همکاران.

"ما تا به حال یک گرایش با هر کارمند و ... که آیا آنها در حال تهیه کننده اجرایی و یا یک راننده" Strechay گفت.

شورای آمریکایی نابینایان پل زمان صرف شده در مجموعه ای در بریتیش کلمبیا از جمله در هنگام فیلمبرداری است که محوری صحنه های مربوط به قایق. پل, که, کور, تا به حال به حرکت بین یک بارج یک قایق کوچک و خشک زمین چیزی است که شده است می تواند روی حیله و تزویر به حرکت.

"من به معنای واقعی کلمه به حال بازیگران آمدن به من گفت:" آیا شما نیاز به یک دست؟' - نه آنها را گرفتن من و هدایت من" پل گفت. "آنها در واقع می دانستند چه جهنم آنها انجام شد. روشن بود که آموزش و تاکید قرار داده بود در احترام به همکاران که ممکن است نابینا یا با بینایی."

ساخت دیدن معتبر پایین آمد به کمی کارهای روزمره است که مشترک میان افرادی که نابینا Strechay گفت. "من حفظ یک لیست در حال اجرا از جنبه های اطراف کوری است که می تواند شامل مانند چیزهای کوچک است که به ما نشان می دهد مانند صدها نفر از ایده های," او گفت:.

او به سادگی آنچه که جامعه را از آیین شبیه و چه در غرفه باید به سطح که در آن آیتم های قرار داده شد در شخصیت' کلبه.

Momoa "گاهی انتخاب این [غرفه] بر اساس چه باحال نگاه آنها در مقابل عملی از ابزار مفید برای حرکت با" Strechay گفت. زمانی که Momoa یافت چیزهایی که او می خواست به استفاده از او می خواهم آنها را به Strechay به تست کردن. این دو امر مذاکره بر سر اینکه آیا چیزی در واقع حس برای استفاده در نشان می دهد.

در همان زمان هنجارهای فرهنگی و اجتماعی مانند ساخت تماس با چشم در هنگام صحبت کردن به کسی و احترام به فضای شخصی ناپدید شده در جهان نگاه کنید.

بر روی صفحه نمایش (mis)تصاویر

با وجود تلاش فراگیر و دریافت تصویر از افراد نابینا حق برخی از طرفداران می گویند ببینید نتواند علامت.

"اگر شما را به یک نگاه عمیق در این فرض از دیدن جهان تا به حال پر جنب و جوش تمدن ... پس از آن همه از دست داده و چشم انداز خود را و جهان اجرا شده توسط افراد نابینا این است که پشت به حجر" گفت: Bryan Bashin مدیر عامل شرکت فانوس دریایی برای نابینایان و در دید مشکل در سان فرانسیسکو. "فکر می کنم که جهان اجرا توسط نابینایان را غرق به سطح ماقبل تاریخ است که عمیقا توهین آمیز و افراطی از تاریخ است."

دیگران در نابینایان, جامعه, نمی, نمایش, نشان می دهد به همان شیوه.

see-105-s07883f

جو Strechay (سمت چپ), Jason Mamoa که نقش بابا وسع و مدیر آندرس Engstrøm در مجموعه ای از تلویزیون اپل به علاوه نشان می دهد ببینید.

اپل

"مرد آنها انجام یک کار خوب از به تصویر کشیدن جهان از افراد نابینا," سام Seavey یک مرد کور اجرا می شود که این کانال یوتیوب نابینایان گفت: در یک ماه دسامبر تصویری. "این روشن است که آنها قطعا انجام تحقیقات خود را." و احترام غیر انتفاعی حمایت برای افراد معلول گفت: دیدن "humanizes افراد نابینا است."

"آنچه ما را بر روی صفحه نمایش را تحت تاثیر قرار چگونه عمل کنیم در زندگی واقعی" لورن Appelbaum که منجر احترام هالیوود شمول تلاش گفت: در یک پست از ماه دسامبر است. "تلویزیون اپل+ یک فرصت برای کمک به حذف کلاله که در حال حاضر وجود دارد در اطراف تعامل با افرادی که معلولیت."

Strechay اذعان دارد که دیدن نمی ناخن است که آن را به تمام آن تصاویر از افراد نابینا. اما او گفت که نشان می دهد همچنان به دریافت بهتر و نقش او بزرگ شد از اولین قسمت تا آخرین فصل تأمل اپل تعهد است.

"اگر شما در همه چیز با یک سطح از احترام و آموزش و پرورش و [و با هدف] ایجاد آگاهی از آن می تواند تنها منجر به چیزهای مثبت," او گفت:.

فصل دوم ببینید در زمانی کار می کند که رمان coronavirus همه گیر ضربه آمریکای شمالی (بسیار نشان می دهد در کانادا فیلم برداری شده است). تولید در مکث و معلوم نیست که در فصل جدید برتر خواهد شد. اپل و Strechay کاهش یافته است به بحث در مورد تغییرات برنامه ریزی شده برای فصل دو اما Strechay اشاره حتی بهتر نمایندگی از نابینایان جامعه است.

"ما تنها یک بخش کوچک از جهان در فصل یک" Strechay گفت. "چه کسی می گویند آنچه در خارج وجود دارد در جهان است؟"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن