دیدار با اعضای بازیگران جدید SNL : Punkie جانسون ، لورن هولت و اندرو Dismukes -- CNET

پانسی جانسون یکی از جدیدترین اعضای بازیگران SNL و همچنین اولین لزبین سیاه پوست در سریال کمدی است.تصویر ویدئویی

توسط SALAMNEWWS در 27 شهریور 1399
punkie

پانسی جانسون یکی از جدیدترین اعضای بازیگران SNL و همچنین اولین لزبین سیاه پوست در سریال کمدی است.

تصویر ویدئویی توسط بانی برتون / CNET

شبکه ان بی سی شنبه شب زنده در ۳ اکتبر Jim Carrey playing former vice president Joe Biden به تلویزیون با می گردد و جیم کری بازیگر-کمدین نقش جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور و سه عضو بازیگران جدید را بازی می کند.

با پانکي جانسون، لورن هولت و اندرو ديموکز آشنا بشيد

پونکي جانسون

پانکی جانسون کمدین و نویسنده ای است که در نمایش های نیروی فضایی ،شرکت ، یک نمایش طرح بانوی سیاه ، آدام همه چیز را خراب می کند و بیل بر ارائه می دهد : Ringers ظاهر شده است.

جانسون در جشنواره Just for Laughs در سال ۲۰۱۹ چهره ای جدید بود و به طور منظم در فروشگاه کمدی هالیوود پرداخت می شود. جانسون همچنین اولین لزبین سیاه پوست است که در تاریخ طولانی ۴۶ ساله این نمایش به بازیگران شنبه شب لایو پیوست.

لورن هولت

lauren2lauren2

لورن هولت در فیلم کوتاه فیلم کوتاه کنفرانس معلم والدین.

تصویر ویدئویی توسط بانی برتون / CNET

لورن هولت یک مجری خانه از تئاتر تیپ شهروندان راست در لس آنجلس است. او یکی از اعضای هیئت مدیره گروه بهبود موسیقی UCB به نام وانت بود.

هولت همچنین بازیگری است که در مجموعه وب مستقل LGBTQ The Filth و فیلم کوتاه کنفرانس معلم والدین بازی کرده است. او در سال ۲۰۱۵ در موزیک ویدئو برای آهنگ Til It Happens to You توسط لیدی گاگا ظاهر شد.

اندرو دسموکه

andrew2andrew2

اندرو Dismukes گام در مقابل دوربین در این فصل در SNL پس از کار سه سال به عنوان یک نویسنده در نشان می دهد.

باشگاه کمدی نیویورک

اندرو Dismukes استندآپ کمیک است که در پشت صحنه به عنوان یک نویسنده کارکنان در SNL از فصل 43 آن کار می کند. این اولین بازی او به عنوان عضو بازیگران خواهد بود.

Dismukes بخشی از ویترین چهره های جدید ۲۰۱۷ در جشنواره Just for Laughs بود و در جشنواره های دیگری مانند جشنواره خوشه ای بزرگ کمدی سنترال و جشنواره کمدی نیویورک اجرا کرد.

سازمان دیده بان Dismukes انجام در فینال 2016 بامزه ترین فرد در آستین مسابقه.

در یک یادداشت جانبی، SNL همچنین خواهد شد کار با برنامه های آموزش کمدی در PIT، شهر دوم، Groundlings و تیپ شهروندان Upright برای ارائه بودجه برای "یک برنامه بورسیه برای دانش آموزان با زمینه های متنوع برای پیشبرد حرفه کمدی خود را،" ان بی سی در بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de