مزدا خوش تیپ CX - 30 متقاطع می رود توربو برای سال 2021 -- Roadshow

مزدا تعمیر آنچه شکسته نیست، بنابراین CX-30 نگه می دارد به نظر می رسد خوب خود را در حالی که به دست آوردن قدرت ف

توسط SALAMNEWWS در 27 شهریور 1399
2021-mazda-cx-30-2-5-turbo-01

مزدا تعمیر آنچه شکسته نیست، بنابراین CX-30 نگه می دارد به نظر می رسد خوب خود را در حالی که به دست آوردن قدرت فله.

مزدا

مزدا CX - 30 متقاطع a handsome little fellow with a lovely interior یک همکار کوچک خوش تیپ با داخلی دوست داشتنی و شاسی است که باعث می شود آن را بسیار سرگرم کننده تر به رانندگی از شما ممکن است انتظار می رود. متاسفانه نوعی موتور اردک لنگ نیز دارد که در حالی که کارآمد است، چیزهای زیادی برای مورد نظر بودن در بخش شتاب باقی گذاشت.

خوشبختانه بر اساس اطلاعیه ای که روز جمعه مزدا اعلام کرد، می دانیم که این تغییر خواهد کرد. به طور خاص ، 2021 CX - 30 خواهد شد گرفتن 2.5 لیتری توربو در خط چهار سیلندر موتور است که مزدا برای اولین بار در توربو مزدا3. در 3، آن را می سازد 250 اسب بخار و 320 پوند فوت تورک بر روی گاز حق بیمه. CX -30 توربو نیز می شود مزدا i - Activ تمام چرخ درایو به عنوان استاندارد ، که اکثر خریداران در متقاطع این روزها به هر حال انتظار می رود.

2021 CX-30 است نه تنها گرفتن ارتقاء تحت هود, یا. مزدا نیز پرتاب برخی از فن آوری ایمنی مناسب و معقول در آن. ویژگی های جدید بر روی عرشه شامل ترمز اضطراری خودکار است که به صورت معکوس در سرعت های بین دو تا چهار مایل در ساعت کار می کند و روابط را به سیستم هشدار متقابل ترافیک. همچنین جدید کمک جم ترافیک مزدا است، که می تواند ورودی فرمان محدود در سرعت های زیر 40 مایل در ساعت ارائه در حالی که کنترل کروز تطبیقی فعال است.

این همه آفتاب و گل سرخ نیست، هر چند. مزدا به ظاهر به برخی از more prominent criticisms انتقادهای برجسته تری که با متقاطع جمع و جور داشتیم نمی پرداخت -- به طور خاص سیستم اطلاعات تنبل و کمبود پورت های USB در اطراف کابین، به ویژه برای مسافران عقب. در حال حاضر، هیچ یک از آن به احتمال زیاد به یک معامله گر اگر شما ارزش درایو درگیر و به نظر می رسد خوب، که احتمالا به همین دلیل است که شما با توجه به CX-30 به هر حال.

مزدا به ما می گوید که CX-30 2021 قرار است تا پایان سال 2020 به فروشندگان ضربه، هر چند آن را نگه داشتن هر دو اطلاعات قیمت گذاری و ساختار بسته به خود. که گفت : ما انتظار قیمت گذاری به زمین در جایی در شمال 30،000 دلار ، با توجه به 29،900 دلار درخواست قیمت برای توربو مزدا3.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب