مت Hancock دفاع 'لحظه نقض' اجتماعی فاصله دستورالعمل: 'این دلیل است که من انسان'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 1 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مت Hancock است صحبت کردن در مورد اینکه چرا او را شکست خود اجتماعی, فاصله, قوانین این هفته بعد از فیلم از داخل مجلس عوام به او نشان داد رسیدن به گذشته زرد خطر نوار استفاده می شود به نگه داشتن سیاستمداران دو متر از هم جدا — و نوازش کسی در پشت او به عنوان راه می رفت به اتاق.

وقتی پرسیده شد که در مورد این حادثه توسط Nick Robinson, پر کردن در برای آقای Marr در بزرگ سیاه و سفید دیک سیاسی هفتگی برنامه The Andrew Marr نشان می دهدکه وزیر بهداشت گفت: "این فقط کاملا طبیعی است. این نشان می دهد چقدر دشوار اجتماعی فاصله است. من می دانم که این قوانین در داخل است.

"من تا به حال ندیده همکار من برای هفته ها و من واقعا او را دوست دارم!"

در هنگام جستوجو کرد توسط آقای رابینسون که پیشنهاد هر کسی که به تماشای این ویدئو ممکن است احساس "این قاعده را برای شما و یک قانون برای کسی دیگری" آقای Hancock عذر خواهی کرد و گفت: "من فوق العاده متاسفم برای این لحظه نقض آن را چون من انسان است."

آقای Hancock خود را در حال حاضر قرارداد و بهبود از ویروس هنگامی نمایش داده می شود علائم خفیف در همان زمان بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد در ماه مارس ،

مت, Hancock, می شکند, اجتماعی, فاصله, قوانین, در ویکیانبار

دانشمندان معتقدند یک احتمال وجود دارد کسانی که آلوده را حمل برخی ایمنی — وجود دارد تا کنون هیچ شواهد قطعی است که کسی که قرارداد این ویروس قادر به گرفتن دوباره آن را.

به وزیر بهداشت همچنین تایید کرد به آقای رابینسون که دولت را "رو به جلو پیشنهادات" برای کاهش دو متری اجتماعی فاصله گرفتن حکومت. او گفت: "پیشنهاد ما را رو به جلو هستند و چگونه شما می توانید با خیال راحت از کاهش دو متر با مرتب کردن بر اساس mitigations ما شده است صحبت کردن در مورد."

اما در حالی که آقای Hancock گفت: "بسیار امیدوار" به منظور کاهش فاصله او همچنین گفت که دولت را تنها تغییرات "در راه است که امن است و نمی شود به ظهور مجدد ویروس".

به عنوان آن می ایستد هدایت از آقای هنکاک گروه هنوز هم به وضوح بیان می کند که "باید دو متر از هم جدا از مردم در خانواده خود و یا حمایت از حباب در همه زمان ها".

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن